Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Open RBR-LT 2011 RACC Rally de Espana
www.rbr-lt.com
24.10.2011 11:00 - 29.10.2011 23:59
RBRALLY-LT 2011 (Lithuania national championship)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
/
7
8
9
10
11
12
/
13
14
15
16
17
18
RZ/SS 2 - Terra Alta 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
9.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
R
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
05:58.32
95.4
 
2.
BJORHOVDEN Vegard
Subaru Impreza N14
N4
06:06.27
+7.95
+7.95
93.4
+0.84
3.
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:19.50
+21.18
+13.23
90.1
+2.23
4.
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14
N4
06:23.53
+25.21
+4.03
89.2
+2.65
5.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:39.76
+41.44
+16.23
85.6
+4.36
6.
MACAITIS Petras
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:42.83
+44.51
+3.07
84.9
+4.68
7.
C
PILKA Donatas
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:43.23
+44.91
+0.40
84.8
+4.73
8.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
06:43.71
+45.39
+0.49
84.7
+4.78
9.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:43.82
+45.50
+0.11
84.7
+4.79
10.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
06:44.94
+46.62
+1.12
84.5
+4.91
11.
PIKUNAS Aidas
Subaru Impreza N14
N4
06:45.55
+47.23
+0.60
84.3
+4.97
12.
VIZULIS Uldis
Subaru Impreza N14
N4
06:49.03
+50.71
+3.48
83.6
+5.34
13.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:52.63
+54.31
+3.60
82.9
+5.72
14.
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:58.32
05:00.00
+5:00.00
+4:05.69
52.0
+31.58
=
KNIZIKEVICIUS Justas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:58.32
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.0
+31.58
=
KRUPA Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
10:58.32
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.0
+31.58
17.
FELKOWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:28.32
05:30.00
+5:30.00
+30.00
49.7
+34.74
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
11:06.72
105.3
 
2.
-1
BJORHOVDEN Vegard
Subaru Impreza N14
N4
11:13.67
+6.95
+6.95
104.2
+0.36
3.
+2
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
11:44.73
+38.01
+31.06
99.6
+1.95
4.
-1
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14
N4
11:44.98
+38.27
+0.25
99.6
+1.96
5.
+1
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
12:11.07
+1:04.36
+26.09
96.0
+3.30
6.
-2
VIZULIS Uldis
Subaru Impreza N14
N4
12:12.46
+1:05.73
+1.39
95.8
+3.37
7.
MACAITIS Petras
Subaru Impreza N14 URT
N4
12:16.18
+1:09.45
+3.72
95.4
+3.56
8.
PILKA Donatas
Subaru Impreza N14 URT
N4
12:17.50
+1:10.78
+1.32
95.2
+3.63
9.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
12:21.26
+1:14.54
+3.76
94.7
+3.82
10.
+1
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
12:27.90
+1:21.18
+6.65
93.9
+4.16
11.
+1
PIKUNAS Aidas
Subaru Impreza N14
N4
12:30.55
+1:23.83
+2.64
93.5
+4.30
12.
-2
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
12:32.68
+1:25.96
+2.13
93.3
+4.41
13.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
12:33.32
+1:26.60
+0.64
93.2
+4.44
14.
KNIZIKEVICIUS Justas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
21:05.72
10:00.00
+9:59.00
+8:32.40
55.5
+30.72
=
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14 URT
N4
21:05.72
10:00.00
+9:59.00
+0.00
55.5
+30.72
=
KRUPA Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
21:05.72
10:00.00
+9:59.00
+0.00
55.5
+30.72
17.
-3
FELKOWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
21:35.72
10:30.00
+10:29.00
+30.00
54.2
+32.26
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
CHERNOV Rost
15
Nenastoupil na RZ 15
MACAITIS Petras
16
Havárie na RZ 16
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.