Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
ROC 2008
12.10.2013 6:28 - 18.10.2013 23:59
1
2
3
4
5
RZ/SS 3 - ROC 2008
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
02:03.67
58.2
 
2.
STOKLAS Martin
Subaru Impreza N14
N4
02:05.02
+1.35
+1.35
57.6
+0.68
3.
CHRASCINA Mariusz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:06.12
+2.45
+1.10
57.1
+1.23
4.
WYSOCKI Adam
Subaru Impreza N14
N4
02:06.44
+2.77
+0.32
56.9
+1.39
5.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
02:07.01
+3.34
+0.56
56.7
+1.67
6.
DONCHEV Ilian
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:07.80
+4.13
+0.79
56.3
+2.07
7.
GAPONIK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
02:08.70
+5.03
+0.90
55.9
+2.52
8.
BRAZDA Jan
Subaru Impreza N14
N4
02:08.72
+5.05
+0.01
55.9
+2.52
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
CHRASCINA Mariusz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:12.39
58.0
 
2.
STOKLAS Martin
Subaru Impreza N14
N4
06:13.45
+1.07
+1.07
57.8
+0.18
3.
+1
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
06:14.22
+1.83
+0.76
57.7
+0.30
4.
-1
BRAZDA Jan
Subaru Impreza N14
N4
06:18.85
+6.46
+4.63
57.0
+1.08
5.
DONCHEV Ilian
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:21.02
+8.63
+2.17
56.7
+1.44
6.
GAPONIK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
06:23.09
+10.71
+2.06
56.4
+1.78
7.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
06:28.64
+16.25
+5.54
55.6
+2.71
8.
WYSOCKI Adam
Subaru Impreza N14
N4
06:30.05
+17.66
+1.41
55.4
+2.94
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11197
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3849
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.