|
Fast Rally 2
original
2.3.2015 14:05 - 3.3.2015 14:05 |
12 |
RZ/SS 1 - Rally School Stage II Výpis pro třídu (skupinu): Vše povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 2.3 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | CHOROBIK Dawid Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:12.93 | | 113.5   | 2. | | GORALIK Lukasz Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:13.04 | +0.11 +0.11 | 113.4 +0.05 | 3. | | MATOUSEK Pavel Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:18.89 | +5.97 +5.85 | 104.9 +2.59 | 4. | | HRABEC Zbynek Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:21.02 | +8.09 +2.13 | 102.2 +3.52 | 5. | | MILYAKOV Dmitriy Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:22.79 | +9.86 +1.77 | 100.0 +4.29 | 6. | | SOLDAKOV Ilya Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:22.90 | +9.97 +0.10 | 99.9 +4.33 | 7. | | Kimster Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:22.95 | +10.02 +0.05 | 99.8 +4.36 | 8. | | ZAWISZA Maciej Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A | A8 | 01:23.52 | +10.59 +0.56 | 99.1 +4.61 | 9. | | SIDOROV Konstantin Mitsubishi Lancer Evo 7 | N4 | 01:24.98 | +12.05 +1.46 | 97.4 +5.24 | 10. | | SHESTAVIN Dmitriy Subaru Impreza N14 | N4 | 01:25.53 | +12.60 +0.55 | 96.8 +5.48 | 11. | | JUDL libor Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:27.47 | +14.54 +1.94 | 94.7 +6.32 | 12. | | TOMECEK Josef Ford Fiesta S1600 | S1600 | 01:33.11 | +20.18 +5.64 | 88.9 +8.78 | 13. | | TATAR Branislav Ford Fiesta ST | N3 | 01:34.72 | +21.79 +1.61 | 87.4 +9.48 | 14. | | ROCEK filip Citroen Xsara | WRC | 01:41.81 | +28.89 +7.09 | 81.3 +12.56 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | CHOROBIK Dawid Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:12.93 | | 113.5   | 2. | | GORALIK Lukasz Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:13.04 | +0.11 +0.11 | 113.4 +0.05 | 3. | | MATOUSEK Pavel Citroen C4 WRC 08 | WRC | 01:18.89 | +5.97 +5.85 | 104.9 +2.59 | 4. | | HRABEC Zbynek Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:21.02 | +8.09 +2.13 | 102.2 +3.52 | 5. | | MILYAKOV Dmitriy Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:22.79 | +9.86 +1.77 | 100.0 +4.29 | 6. | | SOLDAKOV Ilya Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:22.90 | +9.97 +0.10 | 99.9 +4.33 | 7. | | Kimster Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:22.95 | +10.02 +0.05 | 99.8 +4.36 | 8. | | ZAWISZA Maciej Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A | A8 | 01:23.52 | +10.59 +0.56 | 99.1 +4.61 | 9. | | SIDOROV Konstantin Mitsubishi Lancer Evo 7 | N4 | 01:24.98 | +12.05 +1.46 | 97.4 +5.24 | 10. | | SHESTAVIN Dmitriy Subaru Impreza N14 | N4 | 01:25.53 | +12.60 +0.55 | 96.8 +5.48 | 11. | | JUDL libor Skoda Fabia S2000 evo2 | S2000 | 01:27.47 | +14.54 +1.94 | 94.7 +6.32 | 12. | | TOMECEK Josef Ford Fiesta S1600 | S1600 | 01:33.11 | +20.18 +5.64 | 88.9 +8.78 | 13. | | TATAR Branislav Ford Fiesta ST | N3 | 01:34.72 | +21.79 +1.61 | 87.4 +9.48 | 14. | | ROCEK filip Citroen Xsara | WRC | 01:41.81 | +28.89 +7.09 | 81.3 +12.56 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
| 10.01.2024: Aktualizované tratě: |
|
|
|