Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav319

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis715
2.Česká republika BUJACEK Martin602
3.Česká republika VECERA Lukas533
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš425
5.Česká republika SYKORA Michal423
6.Česká republika TOMECEK Libor386

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

2.GVRC Classic Cup 18
Artic Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
19.2.2018 0:05 - 25.2.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 4 - Hanhikoski
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, podvečer, husté sněžení, zataženo
6.1 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 4DalšíPo RZ 4
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A03:31.52 103.8
 
2.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:33.07+1.55
+1.55
103.1
+0.25
3.Polsko
 C 
FRAJDA Daniel
Hyundai i20 R5
RC203:34.30+2.78
+1.23
102.5
+0.46
4.Polsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:34.87+3.35
+0.56
102.2
+0.55
5.Polsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:38.05+6.54
+3.19
100.7
+1.07
6.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:38.95+7.44
+0.90
100.3
+1.22
7.Polsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:39.38+7.87
+0.43
100.1
+1.29
8.Česká republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:41.34+9.82
+1.95
99.2
+1.61
9.Polsko
 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:41.45+9.93
+0.11
99.2
+1.63
10.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:41.65+10.13
+0.20
99.1
+1.66
11.Finsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:41.65+10.13
+0.01
99.1
+1.66
12.Germany
 
BRUHY Frank
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:41.78+10.26
+0.13
99.0
+1.68
13.Česká republika
 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:41.87+10.35
+0.09
99.0
+1.70
14.Polsko
 
BARTNIKOWSKI Robert
Citroen DS3 R5
RC203:42.17+10.65
+0.30
98.8
+1.75
15.Polsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:42.79+11.28
+0.62
98.6
+1.85
16.Polsko
 
CzarnyWRC
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:43.87+12.35
+1.07
98.1
+2.02
17.Austria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:43.94+12.42
+0.08
98.1
+2.04
18.Polsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A03:44.00+12.48
+0.06
98.0
+2.05
19.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:44.29+12.77
+0.28
97.9
+2.09
20.Portugalsko
 
RODRIGUES Tiago
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A03:44.65+13.13
+0.36
97.8
+2.15
21.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:45.05+13.53
+0.40
97.6
+2.22
22.Česká republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC203:45.10+13.59
+0.06
97.6
+2.23
23.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/403:45.62+14.10
+0.51
97.3
+2.31
24.Japan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A03:46.76+15.25
+1.14
96.8
+2.50
25.Polsko
 
STUCHLIK Wojtek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:47.27+15.75
+0.50
96.6
+2.58
26.Finsko
 C 
Rontti
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:47.64+16.13
+0.38
96.5
+2.64
27.Polsko
 
ZYCH Grzegorz
Hyundai i20 R5
RC203:47.80+16.28
+0.16
96.4
+2.67
28.Španělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:48.38+16.87
+0.59
96.2
+2.76
29.Germany
 
KELLER Marius
Hyundai i20 R5
RC203:48.41+16.89
+0.02
96.1
+2.77
30.Polsko
 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:48.49+16.97
+0.08
96.1
+2.78
31.Germany
 
DUENKER Colin
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A03:49.31+17.79
+0.81
95.8
+2.92
32.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:49.52+18.00
+0.22
95.7
+2.95
33.Polsko
 
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:49.85+18.32
+0.33
95.5
+3.00
34.Polsko
 
ANIOLEK Marcin
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:50.43+18.91
+0.57
95.3
+3.10
35.Finsko
 C 
PUHAKKA Joonas
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A03:50.96+19.44
+0.53
95.1
+3.19
36.Finsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:51.07+19.55
+0.11
95.0
+3.21
37.Česká republika
 
GARAZIJA Radek
Ford Fiesta R5
RC203:51.27+19.75
+0.20
95.0
+3.24
38.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A03:52.36+20.84
+1.09
94.5
+3.42
39.Japan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC03:52.56+21.04
+0.20
94.4
+3.45
40.Polsko
 C 
Adrian Sadowski
Citroen DS3 R5
RC203:52.70+21.18
+0.14
94.4
+3.47
41.Argentina
 
Carlos Nuñez
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:53.27+21.75
+0.56
94.1
+3.57
42.Ukrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A03:54.34+22.82
+1.07
93.7
+3.74
43.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:54.46+22.94
+0.12
93.7
+3.76
44.Polsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:54.54+23.02
+0.08
93.6
+3.77
45.Polsko
 C 
KOWALSKI Mikolaj
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC03:54.79+23.27
+0.24
93.5
+3.81
46.Polsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:55.05+23.53
+0.26
93.4
+3.86
47.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC203:55.36+23.84
+0.31
93.3
+3.91
48.Polsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:56.17+24.66
+0.81
93.0
+4.04
49.Polsko
 C 
MATUSIK Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:57.11+25.59
+0.94
92.6
+4.20
50.Russian Federation
 
FEDOROV Denchik
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC203:57.26+25.75
+0.15
92.6
+4.22
51.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:58.15+26.63
+0.88
92.2
+4.37
52.Polsko
 
Roman Maciaszczyk
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:58.20+26.68
+0.05
92.2
+4.37
53.Polsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:58.23+26.71
+0.03
92.2
+4.38
54.Austria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC203:58.83+27.32
+0.60
91.9
+4.48
55.Polsko
 
CEBULSKI Kuba
Ford Fiesta R5
RC203:58.88+27.36
+0.04
91.9
+4.48
56.Polsko
 
Damian Boncela
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC03:59.72+28.20
+0.84
91.6
+4.62
57.Japan
 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B03:59.81+28.29
+0.09
91.6
+4.64
58.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:00.38+28.86
+0.56
91.4
+4.73
59.Germany
 
LOEPP Sebastian
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:00.83+29.32
+0.45
91.2
+4.81
=Česká republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC204:00.84+29.32
+0.00
91.2
+4.81
61.Polsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:01.78+30.26
+0.94
90.8
+4.96
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/204:01.78+30.26
+0.00
90.8
+4.96
63.Germany
 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:02.80+31.29
+1.02
90.4
+5.13
64.Germany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:03.39+31.87
+0.59
90.2
+5.23
65.Česká republika
 
JEDLICKA Patrik
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:03.92+32.40
+0.53
90.0
+5.31
66.Polsko
 
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC204:04.41+32.90
+0.49
89.8
+5.39
67.Lithuania
 
VID Viktor
Ford Fiesta R5
RC204:04.70+33.18
+0.28
89.7
+5.44
68.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/204:05.29+33.77
+0.59
89.5
+5.54
69.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/204:05.94+34.42
+0.65
89.3
+5.64
70.Germany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:06.60+35.08
+0.66
89.1
+5.75
71.Japan
 
yozora360
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:07.37+35.85
+0.77
88.8
+5.88
72.Slovinsko
 
BLATNIK Primoz
Ford Fiesta R5
RC204:07.61
00:10.00
+36.09
+0.24
88.7
+5.92
73.Germany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:08.15+36.63
+0.54
88.5
+6.01
74.Polsko
 
Kamil Andrzej Sporysz
Ford Fiesta R5
RC204:08.81+37.29
+0.66
88.3
+6.11
75.Polsko
 C 
TUSZYNSKI Jakub
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:09.11+37.59
+0.28
88.2
+6.16
76.Česká republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/204:09.25+37.72
+0.14
88.1
+6.19
77.Germany
 C 
MS Racing
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:09.33+37.81
+0.08
88.1
+6.20
78.Polsko
 
FIOLEK Jakub
Hyundai i20 R5
RC204:09.82+38.29
+0.49
87.9
+6.28
79.Germany
 C 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:10.37+38.85
+0.55
87.7
+6.37
80.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:16.01+44.49
+5.64
85.8
+7.29
81.Germany
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/404:17.44+45.92
+1.43
85.3
+7.53
82.Germany
 
TIENES Udo
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:17.83+46.32
+0.40
85.2
+7.59
83.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:18.27+46.76
+0.44
85.0
+7.67
84.Germany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:18.72+47.20
+0.44
84.9
+7.74
85.Japan
 
irtdb_832
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:19.41+47.89
+0.69
84.7
+7.85
86.Polsko
 
BUCZEK Lukas
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT04:22.79+51.27
+3.38
83.6
+8.41
87.Finsko
 
Timo Ruokolainen
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:23.46+51.95
+0.67
83.3
+8.52
88.Polsko
 
Lewera Michal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:23.71+52.19
+0.25
83.3
+8.56
89.Russian Federation
 
G.Severov
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A04:24.15+52.63
+0.44
83.1
+8.63
90.Germany
 C 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B04:25.66+54.14
+1.51
82.7
+8.88
91.Austria
 C 
PAMMER Martin
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:25.98+54.46
+0.32
82.6
+8.93
92.Russian Federation
 
MAMEDOV Maxim
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:26.86+55.34
+0.88
82.3
+9.07
93.Finsko
 C 
KIVIMAA Ville
Skoda Fabia R5
RC204:27.05+55.53
+0.19
82.2
+9.10
=Polsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:27.05+55.54
+0.00
82.2
+9.10
95.Germany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:35.13+1:03.61
+8.08
79.8
+10.43
96.Česká republika
 
SCHAMBERGER Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:35.71+1:04.20
+0.59
79.6
+10.52
97.Česká republika
 
TOMECEK Josef
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:36.90+1:05.38
+1.19
79.3
+10.72
98.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:46.24+1:14.72
+9.34
76.7
+12.25
99.Portugalsko
 
Tiago Silva
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC04:49.89+1:18.37
+3.65
75.8
+12.85
100.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:58.24+1:26.72
+8.35
73.6
+14.22
101.Germany
 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:58.79+1:27.27
+0.55
73.5
+14.31
102.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Audi quattro Grp4
H/405:05.36+1:33.84
+6.56
71.9
+15.38
103.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/405:49.44+2:17.91
+44.08
62.8
+22.61
104.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi ml.
Lada 1600R Grp2
H/207:06.53+3:35.01
+1:17.09
51.5
+35.25
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC14:03.78 93.0
 
2.equalPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A14:05.12+1.34
+1.34
92.9
+0.06
3.upPolsko
 
FRAJDA Daniel
Hyundai i20 R5
RC214:20.16+16.38
+15.04
91.2
+0.75
4.upPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:24.60+20.82
+4.44
90.8
+0.95
5.downČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B14:24.72+20.94
+0.12
90.8
+0.96
6.downČeská republika
 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC14:27.52+23.74
+2.80
90.5
+1.09
7.upPolsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC14:29.90+26.12
+2.38
90.2
+1.20
8.downGermany
 
BRUHY Frank
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC14:30.16+26.37
+0.25
90.2
+1.21
9.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:32.27+28.48
+2.11
90.0
+1.31
10.downPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A14:34.32+30.54
+2.06
89.8
+1.40
11.downAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A14:35.35+31.57
+1.03
89.7
+1.45
12.upPolsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:42.47+38.69
+7.13
88.9
+1.77
13.upPolsko
 
CzarnyWRC
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B14:44.18+40.39
+1.70
88.8
+1.85
14.upŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:45.05+41.27
+0.87
88.7
+1.89
15.upPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC14:46.08+42.30
+1.03
88.6
+1.94
16.upČeská republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC214:49.65+45.87
+3.57
88.2
+2.10
17.downŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:49.93+46.15
+0.28
88.2
+2.12
18.upFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A14:50.57+46.79
+0.64
88.1
+2.15
19.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A14:50.65+46.87
+0.08
88.1
+2.15
20.equalFinsko
 
Rontti
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A14:53.97+50.19
+3.32
87.8
+2.30
21.upUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/414:56.20+52.41
+2.22
87.6
+2.40
22.upJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A14:58.56+54.77
+2.36
87.3
+2.51
23.downPolsko
 
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A14:59.11+55.33
+0.56
87.3
+2.54
24.upPolsko
 
BARTNIKOWSKI Robert
Citroen DS3 R5
RC214:59.54+55.76
+0.43
87.2
+2.56
25.upGermany
 
KELLER Marius
Hyundai i20 R5
RC214:59.83+56.04
+0.28
87.2
+2.57
26.upPolsko
 
STUCHLIK Wojtek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:00.48+56.69
+0.65
87.2
+2.60
27.downFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A15:01.23+57.45
+0.76
87.1
+2.64
28.upRussian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:01.49+57.71
+0.26
87.1
+2.65
29.upPortugalsko
 
RODRIGUES Tiago
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A15:03.23+59.45
+1.74
86.9
+2.73
30.downRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:05.59+1:01.80
+2.35
86.7
+2.83
31.downPolsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:05.62+1:01.83
+0.03
86.7
+2.84
32.equalPolsko
 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:06.38+1:02.60
+0.76
86.6
+2.87
33.upPolsko
 
ZYCH Grzegorz
Hyundai i20 R5
RC215:09.88+1:06.09
+3.50
86.3
+3.03
34.upGermany
 
DUENKER Colin
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A15:11.83+1:08.05
+1.95
86.1
+3.12
35.downPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC215:13.11+1:09.31
+1.27
85.9
+3.18
36.upPolsko
 
ANIOLEK Marcin
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:13.32+1:09.54
+0.22
85.9
+3.19
37.downRussian Federation
 
FEDOROV Denchik
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC215:17.60+1:13.81
+4.28
85.5
+3.39
38.upGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A15:19.97+1:16.19
+2.37
85.3
+3.49
39.upČeská republika
 
GARAZIJA Radek
Ford Fiesta R5
RC215:20.86+1:17.06
+0.88
85.2
+3.54
40.upFinsko
 
PUHAKKA Joonas
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A15:21.95+1:18.16
+1.09
85.1
+3.59
41.downPolsko
 
CEBULSKI Kuba
Ford Fiesta R5
RC215:23.16+1:19.38
+1.21
85.0
+3.64
42.downČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B15:25.00+1:21.22
+1.84
84.8
+3.73
43.upPolsko
 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:25.38+1:21.59
+0.38
84.8
+3.74
44.downPolsko
 
Damian Boncela
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC15:27.61+1:23.82
+2.23
84.6
+3.85
45.upArgentina
 
Carlos Nuñez
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A15:27.85+1:24.07
+0.25
84.6
+3.86
46.upPolsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A15:31.77+1:27.99
+3.92
84.2
+4.04
47.upPolsko
 
KOWALSKI Mikolaj
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC15:32.65+1:28.86
+0.88
84.1
+4.08
48.upPolsko
 
Roman Maciaszczyk
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:34.75+1:30.97
+2.11
84.0
+4.17
49.upJapan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC15:36.14+1:32.36
+1.39
83.8
+4.24
50.downSlovinsko
 
BLATNIK Primoz
Ford Fiesta R5
RC215:36.88
00:10.00
+1:33.10
+0.74
83.8
+4.27
51.upPolsko
 
Adrian Sadowski
Citroen DS3 R5
RC215:36.96+1:33.17
+0.08
83.8
+4.27
52.upUkrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A15:38.43+1:34.64
+1.47
83.6
+4.34
53.upJapan
 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B15:46.50+1:42.72
+8.07
82.9
+4.71
54.upPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:50.90+1:47.11
+4.38
82.5
+4.91
55.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A15:52.83+1:49.04
+1.93
82.4
+5.00
56.upPolsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:53.23+1:49.45
+0.40
82.3
+5.02
57.downPolsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:55.42+1:51.64
+2.19
82.1
+5.12
58.upAustria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC215:55.76+1:51.98
+0.34
82.1
+5.14
59.upPolsko
 
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC215:56.70+1:52.91
+0.94
82.0
+5.18
60.upPolsko
 
MATUSIK Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A15:57.11+1:53.32
+0.41
82.0
+5.20
61.downGermany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:58.09+1:54.31
+0.98
81.9
+5.24
62.upGermany
 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A15:59.07+1:55.29
+0.98
81.8
+5.29
63.upGermany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/215:59.62+1:55.84
+0.55
81.8
+5.31
64.upPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A15:59.74+1:55.95
+0.11
81.8
+5.32
65.downPolsko
 
Kamil Andrzej Sporysz
Ford Fiesta R5
RC216:00.11+1:56.33
+0.38
81.7
+5.34
66.upPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A16:01.01
00:33.00
+1:57.23
+0.90
81.7
+5.38
67.downGermany
 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B16:02.36+1:58.58
+1.35
81.5
+5.44
68.upGermany
 
LOEPP Sebastian
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:03.56+1:59.77
+1.19
81.4
+5.49
69.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A16:05.63+2:01.84
+2.06
81.3
+5.59
70.upČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC216:06.44+2:02.66
+0.82
81.2
+5.63
71.downAustria
 
PAMMER Martin
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A16:12.32+2:08.54
+5.88
80.7
+5.90
72.downPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A16:13.95+2:10.16
+1.63
80.6
+5.97
73.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A16:17.11+2:13.32
+3.15
80.3
+6.12
74.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/216:18.72+2:14.94
+1.62
80.2
+6.19
75.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/216:19.55+2:15.77
+0.83
80.1
+6.23
76.upPolsko
 
FIOLEK Jakub
Hyundai i20 R5
RC216:23.19+2:19.40
+3.64
79.8
+6.39
77.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/216:23.46+2:19.66
+0.27
79.8
+6.41
78.upČeská republika
 
JEDLICKA Patrik
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A16:27.06+2:23.27
+3.60
79.5
+6.57
79.downAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:32.77+2:28.99
+5.72
79.1
+6.83
80.downFinsko
 
Timo Ruokolainen
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A16:32.88+2:29.09
+0.11
79.0
+6.84
81.upPolsko
 
TUSZYNSKI Jakub
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A16:33.76+2:29.97
+0.88
79.0
+6.88
82.downGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/416:33.91+2:30.13
+0.16
79.0
+6.89
83.upJapan
 
yozora360
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A16:37.13+2:33.35
+3.22
78.7
+7.03
84.upGermany
 
MS Racing
Opel Kadett C GTE Grp4
H/416:37.52+2:33.72
+0.38
78.7
+7.05
85.upGermany
 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A16:41.85+2:38.06
+4.33
78.3
+7.25
86.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A16:42.66+2:38.87
+0.81
78.3
+7.29
87.downJapan
 
irtdb_832
Renault 17 Gordini Grp2
H/216:43.38+2:39.59
+0.72
78.2
+7.32
88.downČeská republika
 
TOMECEK Josef
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A16:44.32+2:40.53
+0.94
78.1
+7.36
89.upČeská republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/216:52.32+2:48.53
+8.00
77.5
+7.73
90.upLithuania
 
VID Viktor
Ford Fiesta R5
RC216:53.77+2:49.98
+1.45
77.4
+7.80
91.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/416:56.22+2:52.43
+2.45
77.2
+7.91
92.upRussian Federation
 
G.Severov
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A17:13.68+3:09.89
+17.46
75.9
+8.71
93.upGermany
 
TIENES Udo
Renault 17 Gordini Grp2
H/217:16.59+3:12.81
+2.92
75.7
+8.84
94.upFinsko
 
KIVIMAA Ville
Skoda Fabia R5
RC217:30.29+3:26.50
+13.69
74.7
+9.47
95.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT17:40.46
00:10.00
+3:36.67
+10.17
74.0
+9.94
96.upRussian Federation
 
MAMEDOV Maxim
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A17:59.25+3:55.46
+18.79
72.7
+10.80
97.upPolsko
 
Lewera Michal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/418:01.33+3:57.55
+2.09
72.6
+10.90
98.upGermany
 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A18:19.94+4:16.14
+18.60
71.3
+11.75
99.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/418:24.30+4:20.51
+4.36
71.1
+11.95
100.upPortugalsko
 
Tiago Silva
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC18:31.22+4:27.43
+6.92
70.6
+12.27
101.equalGermany
 
HOHMANN Dieter
Audi quattro Grp4
H/418:31.60+4:27.82
+0.39
70.6
+12.29
102.upJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A19:16.45+5:12.66
+44.84
67.9
+14.34
103.upGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/419:30.39+5:26.60
+13.94
67.1
+14.98
104.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi ml.
Lada 1600R Grp2
H/223:50.49+9:46.70
+4:20.10
54.9
+26.91


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
19.07.2019:
Omlouváme se za včerejší výpadek, problém už jsme (snad) odstranili a všechno by mělo běžet tak jak má.
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5653 30.65%
6 měsíců
 
Hlasů: 1519 8.24%
1 rok
 
Hlasů: 2044 11.08%
2 roky
 
Hlasů: 1991 10.8%
3 roky
 
Hlasů: 2150 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5086 27.58%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.