Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
13.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Bartek luj szybki w ....
Snow Mod
16.12.2014 18:00 - 22.12.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 1 - Autiovaara
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, podvečer, mlhavo, polojasno
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Glebast
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:24.02
107.6
 
2.
CHIROKOV Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC
03:30.09
+6.07
+6.07
104.5
+0.99
3.
SOLDATENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:35.81
+11.79
+5.73
101.8
+1.93
4.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:37.23
+13.21
+1.42
101.1
+2.17
5.
Anisimov Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:38.49
+14.47
+1.26
100.5
+2.37
6.
SALATA Victor
Lada Kalina R2
A6
03:42.30
+18.27
+3.80
98.8
+3.00
7.
C
RZEMIENIEWSKI Bartosz
Subaru Impreza WRC 06
WRC
03:42.53
+18.50
+0.23
98.7
+3.03
8.
WIECZOREK Dawid
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:43.29
+19.27
+0.76
98.3
+3.16
9.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
03:44.96
+20.94
+1.67
97.6
+3.43
10.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:47.35
+23.33
+2.39
96.6
+3.82
11.
VOLKOVICH Alexander
Ford Fiesta ST
N3
03:49.66
+25.63
+2.31
95.6
+4.20
12.
PURTOV Andrei
Subaru Impreza N14
N4
03:53.06
+29.04
+3.40
94.2
+4.76
13.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
03:53.37
+29.35
+0.31
94.1
+4.81
14.
Michal Szewczyk
Peugeot 207 S2000
S2000
03:55.17
+31.15
+1.80
93.4
+5.11
15.
VID Viktor
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:55.70
+31.68
+0.53
93.2
+5.19
16.
MARJASTO Anssi
Subaru Impreza N12
N4
03:55.99
+31.97
+0.28
93.1
+5.24
17.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
03:58.68
+34.65
+2.68
92.0
+5.68
18.
PIGHYRNYAK Sasha
Citroen Saxo S1600
S1600
03:59.02
+35.00
+0.35
91.9
+5.74
19.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:04.57
+40.54
+5.55
89.8
+6.65
20.
ZURAWLEW Kamil
Peugeot 207 S2000
S2000
04:13.35
+49.33
+8.77
86.7
+8.09
21.
weekend
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:22.56
+58.54
+9.21
83.6
+9.60
22.
Maciej Jutkiewicz
Ford Escort Mk2 GrH
H
04:39.40
+1:15.38
+16.84
78.6
+12.36
23.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:45.66
+1:21.64
+6.26
76.9
+13.38
24.
LOCS Ivo
MG ZR Super 1600
S1600
04:50.61
+1:26.59
+4.94
75.6
+14.19
25.
PODKOPAEV Konstantin
Ford Focus RS WRC 06
WRC
08:24.02
05:00.00
+5:00.00
+3:33.41
43.6
+49.18
26.
ARYCH Sasha
Citroen Saxo S1600
S1600
08:59.02
05:00.00
+5:35.00
+35.00
40.7
+54.92
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Glebast
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:24.02
107.6
 
2.
CHIROKOV Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC
03:30.09
+6.07
+6.07
104.5
+0.99
3.
SOLDATENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:35.81
+11.79
+5.73
101.8
+1.93
4.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:37.23
+13.21
+1.42
101.1
+2.17
5.
Anisimov Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:38.49
+14.47
+1.26
100.5
+2.37
6.
SALATA Victor
Lada Kalina R2
A6
03:42.30
+18.27
+3.80
98.8
+3.00
7.
RZEMIENIEWSKI Bartosz
Subaru Impreza WRC 06
WRC
03:42.53
+18.50
+0.23
98.7
+3.03
8.
WIECZOREK Dawid
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:43.29
+19.27
+0.76
98.3
+3.16
9.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
03:44.96
+20.94
+1.67
97.6
+3.43
10.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:47.35
+23.33
+2.39
96.6
+3.82
11.
VOLKOVICH Alexander
Ford Fiesta ST
N3
03:49.66
+25.63
+2.31
95.6
+4.20
12.
PURTOV Andrei
Subaru Impreza N14
N4
03:53.06
+29.04
+3.40
94.2
+4.76
13.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
03:53.37
+29.35
+0.31
94.1
+4.81
14.
Michal Szewczyk
Peugeot 207 S2000
S2000
03:55.17
+31.15
+1.80
93.4
+5.11
15.
VID Viktor
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:55.70
+31.68
+0.53
93.2
+5.19
16.
MARJASTO Anssi
Subaru Impreza N12
N4
03:55.99
+31.97
+0.28
93.1
+5.24
17.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
03:58.68
+34.65
+2.68
92.0
+5.68
18.
PIGHYRNYAK Sasha
Citroen Saxo S1600
S1600
03:59.02
+35.00
+0.35
91.9
+5.74
19.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:04.57
+40.54
+5.55
89.8
+6.65
20.
ZURAWLEW Kamil
Peugeot 207 S2000
S2000
04:13.35
+49.33
+8.77
86.7
+8.09
21.
weekend
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:22.56
+58.54
+9.21
83.6
+9.60
22.
Maciej Jutkiewicz
Ford Escort Mk2 GrH
H
04:39.40
+1:15.38
+16.84
78.6
+12.36
23.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:45.66
+1:21.64
+6.26
76.9
+13.38
24.
LOCS Ivo
MG ZR Super 1600
S1600
04:50.61
+1:26.59
+4.94
75.6
+14.19
25.
PODKOPAEV Konstantin
Ford Focus RS WRC 06
WRC
08:24.02
05:00.00
+5:00.00
+3:33.41
43.6
+49.18
26.
ARYCH Sasha
Citroen Saxo S1600
S1600
08:59.02
05:00.00
+5:35.00
+35.00
40.7
+54.92
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.