Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
6 runda RALLY and RACE WRPS 2017 - RAJD ZDROJOWY
Only for POLISH drivers. Rejestracja przez enroll, www: wirtualnyrps.wix.com/wrps fb: facebook.com/wirtualnyrps
21.8.2017 0:00 - 27.8.2017 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 1 - RADOCHOW - TRZEBIESZOWICE
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
3.8 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC2
02:13.43
102.5
 
2.
TRZCINSKI Damian
Ford Fiesta R5
RC2
02:14.04
+0.61
+0.61
102.1
+0.16
3.
BIALY Michal
Hyundai i20 R5
RC2
02:14.75
+1.32
+0.71
101.5
+0.35
4.
C
FOLTA Maciej
Ford Fiesta R5
RC2
02:15.66
+2.23
+0.91
100.8
+0.59
5.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:16.51
+3.08
+0.85
100.2
+0.81
6.
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
02:16.53
+3.10
+0.02
100.2
+0.82
7.
SITEK Maksymilian
Peugeot 208 T16 R5 (c)
RC2
02:16.66
+3.23
+0.13
100.1
+0.85
8.
Kamilec
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
02:18.35
+4.92
+1.69
98.9
+1.29
9.
ZMYSLOWSKI Marcin
Ford Fiesta R5
RC2
02:19.14
+5.71
+0.79
98.3
+1.50
10.
WEGLOWSKI Adam
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:19.40
+5.97
+0.26
98.1
+1.57
11.
BUSZKIEWICZ Wojciech
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:19.52
+6.09
+0.12
98.0
+1.60
12.
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC2
02:19.86
+6.43
+0.34
97.8
+1.69
13.
ZURAWLEW Kamil
Ford Fiesta R5
RC2
02:20.40
+6.97
+0.54
97.4
+1.83
14.
WALKOWSKI Michal
Ford Fiesta R5
RC2
02:21.52
+8.09
+1.11
96.7
+2.13
15.
ZARYCHTA Daniel
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:21.92
+8.49
+0.41
96.4
+2.23
16.
C
CHRASCINA Mariusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:21.98
+8.55
+0.06
96.4
+2.25
17.
C
MAGDZIARZ Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:22.17
+8.74
+0.19
96.2
+2.30
18.
GORCZYCA Jan
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:22.22
+8.78
+0.05
96.2
+2.31
19.
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC2
02:22.47
+9.03
+0.25
96.0
+2.38
20.
ANIOLEK Marcin
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:25.44
+12.01
+2.98
94.1
+3.16
21.
C
WINIAREK Juliusz
Opel ADAM R2
RC4
02:26.44
+13.01
+1.00
93.4
+3.42
22.
C
MARCINIEC Marcin
Skoda Fabia R5
RC2
02:26.59
+13.16
+0.15
93.3
+3.46
23.
ZARNOWSKI Mateusz
Renault Clio III R3
RC3
02:27.50
+14.07
+0.91
92.7
+3.70
24.
Michu Tambor
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:27.68
+14.25
+0.18
92.6
+3.75
25.
Gregorio Kindel
Ford Fiesta R5
RC2
02:28.48
+15.05
+0.80
92.1
+3.96
26.
KOWALSKI Mikolaj
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
02:30.82
+17.39
+2.34
90.7
+4.58
27.
Blonski Marcin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:31.03
+17.60
+0.22
90.6
+4.63
28.
JEDRAS Piotr
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:33.47
+20.04
+2.44
89.1
+5.27
29.
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:34.28
+20.85
+0.80
88.7
+5.49
30.
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
02:34.42
+20.99
+0.14
88.6
+5.52
31.
DOMANUS Mariusz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:36.39
+22.96
+1.97
87.5
+6.04
32.
C
Michal Czarnecki
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
02:44.13
+30.70
+7.74
83.3
+8.08
33.
KUBICKI Pawel
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
02:45.21
+31.78
+1.09
82.8
+8.36
34.
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza N14 N4
RC2
02:45.71
+32.28
+0.50
82.6
+8.50
35.
C
WORONECKI Mirek
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
02:47.31
+33.88
+1.60
81.8
+8.92
36.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
02:49.09
+35.65
+1.78
80.9
+9.38
37.
tomasz kk
Renault Clio III R3
RC3
02:50.07
+36.64
+0.98
80.4
+9.64
38.
GASIOR Krzysztof
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:54.70
+41.27
+4.63
78.3
+10.86
39.
NOWAK Paula
Opel ADAM R2
RC4
02:55.28
+41.85
+0.59
78.0
+11.01
40.
C
USS Grzegorz
Fiat 126 Grp2
H/2
03:02.89
+49.46
+7.61
74.8
+13.02
41.
LATKO Leszek
Ford Fiesta R5
RC2
03:04.12
00:33.00
+50.69
+1.23
74.3
+13.34
42.
C
RAJEWSKA Justyna
Fiat 126 Grp2
H/2
03:09.57
+56.14
+5.45
72.2
+14.77
43.
C
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:18.69
+1:05.26
+9.11
68.9
+17.17
44.
JAROS Artur
Ford Fiesta R2
RC4
03:36.72
+1:23.29
+18.03
63.1
+21.92
45.
C
USS Maciek
Fiat 126 Grp2
H/2
03:46.31
+1:32.88
+9.59
60.4
+24.44
46.
C
KOR marek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:47.80
+1:34.37
+1.49
60.1
+24.83
47.
PARCHANSKI Grzegorz
Ford Fiesta R5
RC2
03:51.79
+1:38.36
+3.99
59.0
+25.88
48.
MENDON Adam
Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+3:21.64
31.6
+78.95
=
FURTEK-Mariusz
Skoda Fabia R5
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.6
+78.95
=
ŚLIŻ Krzysztof
Ford Fiesta R5
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.6
+78.95
51.
CZUBKINEN Tommi
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A
07:16.51
05:00.00
+5:03.08
+3.08
31.3
+79.76
=
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
07:16.51
05:00.00
+5:03.08
+0.00
31.3
+79.76
53.
Wisniewski Emilian
Hyundai i20 R5
RC2
07:23.43
05:10.00
+5:10.00
+6.92
30.9
+81.58
54.
C
Lewera Michal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
07:34.42
05:00.00
+5:20.99
+10.99
30.1
+84.47
55.
Marian Krawczyk
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
07:45.21
05:00.00
+5:31.78
+10.80
29.4
+87.31
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC2
02:13.43
102.5
 
2.
TRZCINSKI Damian
Ford Fiesta R5
RC2
02:14.04
+0.61
+0.61
102.1
+0.16
3.
BIALY Michal
Hyundai i20 R5
RC2
02:14.75
+1.32
+0.71
101.5
+0.35
4.
FOLTA Maciej
Ford Fiesta R5
RC2
02:15.66
+2.23
+0.91
100.8
+0.59
5.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:16.51
+3.08
+0.85
100.2
+0.81
6.
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
02:16.53
+3.10
+0.02
100.2
+0.82
7.
SITEK Maksymilian
Peugeot 208 T16 R5 (c)
RC2
02:16.66
+3.23
+0.13
100.1
+0.85
8.
Kamilec
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
02:18.35
+4.92
+1.69
98.9
+1.29
9.
ZMYSLOWSKI Marcin
Ford Fiesta R5
RC2
02:19.14
+5.71
+0.79
98.3
+1.50
10.
WEGLOWSKI Adam
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:19.40
+5.97
+0.26
98.1
+1.57
11.
BUSZKIEWICZ Wojciech
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:19.52
+6.09
+0.12
98.0
+1.60
12.
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC2
02:19.86
+6.43
+0.34
97.8
+1.69
13.
ZURAWLEW Kamil
Ford Fiesta R5
RC2
02:20.40
+6.97
+0.54
97.4
+1.83
14.
WALKOWSKI Michal
Ford Fiesta R5
RC2
02:21.52
+8.09
+1.11
96.7
+2.13
15.
ZARYCHTA Daniel
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:21.92
+8.49
+0.41
96.4
+2.23
16.
CHRASCINA Mariusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:21.98
+8.55
+0.06
96.4
+2.25
17.
MAGDZIARZ Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:22.17
+8.74
+0.19
96.2
+2.30
18.
GORCZYCA Jan
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:22.22
+8.78
+0.05
96.2
+2.31
19.
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC2
02:22.47
+9.03
+0.25
96.0
+2.38
20.
ANIOLEK Marcin
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:25.44
+12.01
+2.98
94.1
+3.16
21.
WINIAREK Juliusz
Opel ADAM R2
RC4
02:26.44
+13.01
+1.00
93.4
+3.42
22.
MARCINIEC Marcin
Skoda Fabia R5
RC2
02:26.59
+13.16
+0.15
93.3
+3.46
23.
ZARNOWSKI Mateusz
Renault Clio III R3
RC3
02:27.50
+14.07
+0.91
92.7
+3.70
24.
Michu Tambor
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:27.68
+14.25
+0.18
92.6
+3.75
25.
Gregorio Kindel
Ford Fiesta R5
RC2
02:28.48
+15.05
+0.80
92.1
+3.96
26.
KOWALSKI Mikolaj
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
02:30.82
+17.39
+2.34
90.7
+4.58
27.
Blonski Marcin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:31.03
+17.60
+0.22
90.6
+4.63
28.
JEDRAS Piotr
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:33.47
+20.04
+2.44
89.1
+5.27
29.
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:34.28
+20.85
+0.80
88.7
+5.49
30.
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
02:34.42
+20.99
+0.14
88.6
+5.52
31.
DOMANUS Mariusz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:36.39
+22.96
+1.97
87.5
+6.04
32.
Michal Czarnecki
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
02:44.13
+30.70
+7.74
83.3
+8.08
33.
KUBICKI Pawel
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
02:45.21
+31.78
+1.09
82.8
+8.36
34.
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza N14 N4
RC2
02:45.71
+32.28
+0.50
82.6
+8.50
35.
WORONECKI Mirek
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
02:47.31
+33.88
+1.60
81.8
+8.92
36.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
02:49.09
+35.65
+1.78
80.9
+9.38
37.
tomasz kk
Renault Clio III R3
RC3
02:50.07
+36.64
+0.98
80.4
+9.64
38.
GASIOR Krzysztof
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:54.70
+41.27
+4.63
78.3
+10.86
39.
NOWAK Paula
Opel ADAM R2
RC4
02:55.28
+41.85
+0.59
78.0
+11.01
40.
USS Grzegorz
Fiat 126 Grp2
H/2
03:02.89
+49.46
+7.61
74.8
+13.02
41.
LATKO Leszek
Ford Fiesta R5
RC2
03:04.12
00:33.00
+50.69
+1.23
74.3
+13.34
42.
RAJEWSKA Justyna
Fiat 126 Grp2
H/2
03:09.57
+56.14
+5.45
72.2
+14.77
43.
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:18.69
+1:05.26
+9.11
68.9
+17.17
44.
JAROS Artur
Ford Fiesta R2
RC4
03:36.72
+1:23.29
+18.03
63.1
+21.92
45.
USS Maciek
Fiat 126 Grp2
H/2
03:46.31
+1:32.88
+9.59
60.4
+24.44
46.
KOR marek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:47.80
+1:34.37
+1.49
60.1
+24.83
47.
PARCHANSKI Grzegorz
Ford Fiesta R5
RC2
03:51.79
+1:38.36
+3.99
59.0
+25.88
48.
ŚLIŻ Krzysztof
Ford Fiesta R5
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+3:21.64
31.6
+78.95
=
FURTEK-Mariusz
Skoda Fabia R5
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.6
+78.95
=
MENDON Adam
Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4
RC2
07:13.43
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.6
+78.95
51.
CZUBKINEN Tommi
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A
07:16.51
05:00.00
+5:03.08
+3.08
31.3
+79.76
=
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
07:16.51
05:00.00
+5:03.08
+0.00
31.3
+79.76
53.
Wisniewski Emilian
Hyundai i20 R5
RC2
07:23.43
05:10.00
+5:10.00
+6.92
30.9
+81.58
54.
Lewera Michal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
07:34.42
05:00.00
+5:20.99
+10.99
30.1
+84.47
55.
Marian Krawczyk
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
07:45.21
05:00.00
+5:31.78
+10.80
29.4
+87.31
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11128
33.97%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3724
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.92%
3 roky
Hlasů: 3848
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.