Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek165
3.Česká republika PTACEK Martin148
4.Česká republika KUBOVSKY Petr130
5.Česká republika KUZELA Petr95
6.Česká republika TOMECEK Libor76

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

XXXL
guláš komplet
28.5.2007 20:13 - 3.6.2007 23:59
123456
RZ/SS 3 - XL
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
9.2 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 3DalšíPo RZ 3
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Česká republika
 C 
SEDLACEK Josef
Peugeot 307 WRC 2005
WRC05:21.80 102.9
 
2.Česká republika
 
DOROTKA Martin
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N405:28.03+6.24
+6.24
101.0
+0.68
3.Russian Federation
 
SHISHKIN Alexey
Subaru Impreza N12
N405:31.23+9.44
+3.20
100.0
+1.03
4.Česká republika
 
STEPANEK Jakub
Toyota Celica
A805:31.32+9.52
+0.09
100.0
+1.04
5.Česká republika
 
BRABLEC Jan
Fabia WRC 2005
WRC05:32.86+11.07
+1.54
99.5
+1.20
6.Česká republika
 
KORINEK Petr
Citroen Xsara
WRC05:34.58+12.79
+1.72
99.0
+1.39
7.Česká republika
 
fuz
Subaru Impreza 2003
WRC05:38.69+16.89
+4.11
97.8
+1.84
8.Česká republika
 
KOCH Leos
Skoda Fabia WRC 2006
WRC05:43.68+21.89
+5.00
96.4
+2.38
9.Česká republika
 C 
ANTOS Michal
Peugeot 307 WRC 2005
WRC05:45.88+24.09
+2.20
95.8
+2.62
10.Česká republika
 C 
JARCOVJAK Mira
Ford Focus 2004 WRC
WRC05:46.99+25.19
+1.11
95.4
+2.74
11.Česká republika
 
DUFKA Petr
Toyota Celica
A805:47.00+25.20
+0.01
95.4
+2.74
12.Latvia
 
Mati UZVARDS
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N405:48.66+26.87
+1.67
95.0
+2.92
13.Česká republika
 
KYNCL Jan st.
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N405:59.80+38.00
+11.14
92.1
+4.13
14.Lithuania
 
SISI Saulute
Subaru Impreza N12
N406:15.51+53.72
+15.72
88.2
+5.84
15.Slovinsko
 
igi
Subaru Impreza N12
N406:15.74+53.95
+0.23
88.1
+5.86
16.Španělsko
 
SACRAMENTO Cipriano
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N406:23.83+1:02.04
+8.09
86.3
+6.74
17.Hungary
 
Ott Daniel
Renault Clio Super 1600
S160006:27.83+1:06.03
+3.99
85.4
+7.18
18.Česká republika
 
POSPISIL Jiri
Toyota Corolla
WRC06:30.82+1:09.03
+3.00
84.7
+7.50
19.Česká republika
 
KOLARIK Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N406:34.66+1:12.86
+3.83
83.9
+7.92
20.Česká republika
 C 
HAUSKNOTZ Viktor
Toyota Corolla
WRC06:45.94+1:24.14
+11.28
81.6
+9.15
21.Česká republika
 
Kocik
Subaru Impreza 2000
WRC06:46.79+1:24.99
+0.85
81.4
+9.24
22.Česká republika
 
SPICKA Marcel
Subaru Impreza 2003
WRC07:19.78+1:57.98
+32.99
75.3
+12.82
23.Hungary
 
andras
Skoda Octavia WRC Evo II
WRC07:46.32+2:24.52
+26.54
71.0
+15.71
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.upRussian Federation
 
SHISHKIN Alexey
Subaru Impreza N12
N413:04.35 101.9
 
2.upČeská republika
 
BRABLEC Jan
Fabia WRC 2005
WRC13:14.02+9.67
+9.67
100.7
+0.44
3.upČeská republika
 
SEDLACEK Josef
Peugeot 307 WRC 2005
WRC13:25.63
00:20.00
+21.28
+11.61
99.2
+0.96
4.upČeská republika
 
STEPANEK Jakub
Toyota Celica
A813:28.82+24.46
+3.19
98.8
+1.10
5.upČeská republika
 
DOROTKA Martin
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N413:31.11+26.76
+2.29
98.5
+1.21
6.upČeská republika
 
DUFKA Petr
Toyota Celica
A813:40.31+35.95
+9.19
97.4
+1.62
7.upČeská republika
 
ANTOS Michal
Peugeot 307 WRC 2005
WRC13:41.98+37.63
+1.67
97.2
+1.69
8.upČeská republika
 
fuz
Subaru Impreza 2003
WRC13:43.94+39.59
+1.96
97.0
+1.78
9.upČeská republika
 
KORINEK Petr
Citroen Xsara
WRC13:45.07+40.72
+1.12
96.9
+1.83
10.upLatvia
 
Mati UZVARDS
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N413:54.48+50.13
+9.40
95.8
+2.26
11.upČeská republika
 
JARCOVJAK Mira
Ford Focus 2004 WRC
WRC14:03.60+59.25
+9.13
94.7
+2.67
12.upSlovinsko
 
igi
Subaru Impreza N12
N414:06.17+1:01.82
+2.57
94.4
+2.78
13.upČeská republika
 
KOCH Leos
Skoda Fabia WRC 2006
WRC14:14.33+1:09.98
+8.16
93.5
+3.15
14.upČeská republika
 
KYNCL Jan st.
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N414:22.04+1:17.69
+7.71
92.7
+3.50
15.upČeská republika
 
POSPISIL Jiri
Toyota Corolla
WRC14:34.54+1:30.19
+12.50
91.4
+4.06
16.upŠpanělsko
 
SACRAMENTO Cipriano
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N414:45.42+1:41.07
+10.88
90.3
+4.55
17.upLithuania
 
SISI Saulute
Subaru Impreza N12
N414:57.52+1:53.17
+12.10
89.0
+5.10
18.upHungary
 
Ott Daniel
Renault Clio Super 1600
S160014:58.83+1:54.47
+1.31
88.9
+5.16
19.upČeská republika
 
Kocik
Subaru Impreza 2000
WRC15:17.16+2:12.80
+18.32
87.1
+5.98
20.upČeská republika
 
HAUSKNOTZ Viktor
Toyota Corolla
WRC15:25.16+2:20.81
+8.00
86.4
+6.34
21.upČeská republika
 
SPICKA Marcel
Subaru Impreza 2003
WRC16:23.06+3:18.70
+57.90
81.3
+8.95
22.upČeská republika
 
KOLARIK Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo9 N4
N416:28.87
00:20.00
+3:24.51
+5.81
80.8
+9.21
23.upHungary
 
andras
Skoda Octavia WRC Evo II
WRC16:39.51+3:35.16
+10.65
80.0
+9.69


Sledovat turnaj živě




Schovej odstoupené
JménoNa RZPopis / důvod
Polsko dawid apanasewicz2Nenastoupil na RZ 2
Estonia alanz2Nenastoupil na RZ 2
Croatia RADOVIC Igor2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika SENK Michal2Nenastoupil na RZ 2
Polsko MAJDAK Tomek2Nenastoupil na RZ 2
Polsko PANASIUK Tomasz2Nenastoupil na RZ 2
Lithuania GRICIUS Vytautas2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika URBAN Rostislav2Nenastoupil na RZ 2
Polsko GWIZDZ Marcin2Nenastoupil na RZ 2
Japan Winchester2Nenastoupil na RZ 2
Slovensko KUNDLAK Jan2Nenastoupil na RZ 2
Polsko RACZYNSKI Marcin2Nenastoupil na RZ 2
Polsko krzysiekg2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika HURTA Tomas2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika VITA Tomas2Nenastoupil na RZ 2
Russian Federation Mishgan2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika KUCERA David2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika KLIMANEK Marcel2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika CHAMULA Michal2Nenastoupil na RZ 2
Hungary Kovacsik_Akos2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika THIEL Libor2Nenastoupil na RZ 2
Slovinsko bvid2Nenastoupil na RZ 2
Hungary BITTO Zsolti2Nenastoupil na RZ 2
Hungary Gardonyi Gergo2Nenastoupil na RZ 2
Hungary NYILAS Mihaly2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika iggish2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika FISERA Jan2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika FILIPCIK Roman2Nenastoupil na RZ 2
Greindl J.2Nenastoupil na RZ 2
Polsko mariusz magiera2Nenastoupil na RZ 2
Bulgaria SABEV Chavdar2Nenastoupil na RZ 2
Hungary jung tomi2Nenastoupil na RZ 2
Španělsko juanjo2Nenastoupil na RZ 2
Polsko CEBULSKI Kuba2Nenastoupil na RZ 2
Austria kleeeh2Nenastoupil na RZ 2
Polsko PIKUT Rafal2Nenastoupil na RZ 2
Španělsko LEON JOSE2Nenastoupil na RZ 2
Russian Federation M. Soitanen2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika BARTON Jaromir2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika BAJGAR Petr2Nenastoupil na RZ 2
Polsko NASIADKO Pawel2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika LEHECKA Honza2Nenastoupil na RZ 2
Slovensko BOSNYAK Matej2Nenastoupil na RZ 2
Japan 13mi2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika LAUKO Honza2Nenastoupil na RZ 2
Česká republika HRUSKA Zdenek2Nenastoupil na RZ 2
Japan IRINATSU Takashi2Nenastoupil na RZ 2
Finsko Kimmo Kallio2Nenastoupil na RZ 2
sebi2Nenastoupil na RZ 2
Russian Federation Sergey Musatov3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika HRADIL Lukas3Nenastoupil na RZ 3
Polsko BRZESKI Tadeusz3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika SEKERA Rostislav3Nenastoupil na RZ 3
Lithuania LISOVSKIS Denis3Nenastoupil na RZ 3
Hungary Krisztian Tanyik3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika VAJDAK Martin3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika BOUKAL Mirek3Nenastoupil na RZ 3
MarcinCh3Nenastoupil na RZ 3
Polsko Biluch3Nenastoupil na RZ 3
Hungary Lenart Szabolcs HU3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika NEMECEK Pavel3Nenastoupil na RZ 3
Polsko krisss253Nenastoupil na RZ 3
Belarus Aleksandr Viking3Nenastoupil na RZ 3
Španělsko Miguel Garcia3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika KOUBA Petr3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika VALENTA Lukas3Nenastoupil na RZ 3
Polsko Konrad Giergiel3Nenastoupil na RZ 3
Russian Federation BELOUSOV Nikolay3Nenastoupil na RZ 3
Japan shutaro3Nenastoupil na RZ 3
Germany wrc-experte3Nenastoupil na RZ 3
Russian Federation KORYSTOV Dmitry3Nenastoupil na RZ 3
Russian Federation SOSNIN Aleksey3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika MLEZIVA Jakub3Nenastoupil na RZ 3
Russian Federation ZAYATS Ruslan3Nenastoupil na RZ 3
Saint Kitts And Nevis marcus Jansson_NotActive3Nenastoupil na RZ 3
Česká republika SOUREK Vaclav3Nenastoupil na RZ 3
Hungary Ott Daniel4Nenastoupil na RZ 4
Česká republika KYNCL Jan st.4Nenastoupil na RZ 4
Česká republika STEPANEK Jakub4Nenastoupil na RZ 4
Česká republika fuz4Nenastoupil na RZ 4
Česká republika KORINEK Petr4Nenastoupil na RZ 4
Česká republika POSPISIL Jiri5Nenastoupil na RZ 5
Česká republika KOLARIK Vladimir6Nenastoupil na RZ 6
Slovinsko igi6Nenastoupil na RZ 6
Česká republika KOCH Leos6Nenastoupil na RZ 6
Česká republika DOROTKA Martin6Nenastoupil na RZ 6





Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5404 30.32%
6 měsíců
 
Hlasů: 1480 8.3%
1 rok
 
Hlasů: 2001 11.23%
2 roky
 
Hlasů: 1960 11%
3 roky
 
Hlasů: 2077 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4899 27.49%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.