Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
6.Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft
44. Rajd Polski
23.9.2019 2:06 - 29.9.2019 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 1 - Pietrzykowice
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
4.2 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
Miguel Lopez
VW Golf I GTI GrpA
H/A
02:34.88
97.6
 
2.
C
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/2
02:37.44
+2.56
+2.56
96.0
+0.61
3.
C
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/2
02:41.32
+6.44
+3.88
93.7
+1.53
4.
Duarte Silva
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4
02:41.47
+6.59
+0.15
93.6
+1.57
5.
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
02:43.76
+8.86
+2.27
92.3
+2.11
6.
RODRIGUEZ Daniel
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/4
02:44.09
+9.19
+0.33
92.1
+2.19
7.
C
IVANOV Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
02:45.65
+10.77
+1.57
91.3
+2.56
8.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
02:45.94
+11.05
+0.28
91.1
+2.63
9.
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
02:48.93
+14.05
+3.00
89.5
+3.34
10.
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:52.74
+17.85
+3.81
87.5
+4.25
11.
C
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B
02:54.34
+19.46
+1.60
86.7
+4.63
12.
C
SCHENK Mike
Lada 1600R Grp2
H/2
02:58.70
+23.81
+4.36
84.6
+5.67
13.
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B
03:00.10
+25.21
+1.40
84.0
+6.00
14.
ALMENA Jose
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:01.04
+26.15
+0.94
83.5
+6.23
15.
C
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B
03:04.25
+29.37
+3.21
82.1
+6.99
16.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
03:07.40
+32.52
+3.15
80.7
+7.74
17.
C
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A
03:08.88
+34.00
+1.48
80.0
+8.09
18.
C
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:11.20
+36.31
+2.31
79.1
+8.65
19.
C
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
03:12.13
+37.25
+0.94
78.7
+8.87
20.
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:12.44
+37.54
+0.30
78.6
+8.94
21.
yozora360
Lada VFTS GrpB
H/B
03:41.75
+1:06.87
+29.31
68.2
+15.92
22.
C
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
03:45.50
+1:10.62
+3.75
67.0
+16.81
23.
Florian Carius
Lada VFTS GrpB
H/B
03:52.50
+1:17.62
+7.00
65.0
+18.48
24.
Larionov Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
04:00.91
+1:26.03
+8.41
62.8
+20.48
25.
Piotr Kaczmarek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
04:04.98
+1:30.10
+4.07
61.7
+21.45
26.
C
ULIBARRENA Jacobo
VW Golf I GTI GrpA
H/A
04:21.05
+1:46.17
+16.07
57.9
+25.28
27.
C
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A
07:34.89
05:00.00
+5:00.00
+3:13.83
33.2
+71.43
28.
Guchy Agüero
Lada 1600R Grp2
H/2
07:37.44
05:00.00
+5:02.56
+2.56
33.1
+72.04
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Miguel Lopez
VW Golf I GTI GrpA
H/A
02:34.88
97.6
 
2.
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/2
02:37.44
+2.56
+2.56
96.0
+0.61
3.
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/2
02:41.32
+6.44
+3.88
93.7
+1.53
4.
Duarte Silva
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4
02:41.47
+6.59
+0.15
93.6
+1.57
5.
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
02:43.76
+8.86
+2.27
92.3
+2.11
6.
RODRIGUEZ Daniel
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/4
02:44.09
+9.19
+0.33
92.1
+2.19
7.
IVANOV Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
02:45.65
+10.77
+1.57
91.3
+2.56
8.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
02:45.94
+11.05
+0.28
91.1
+2.63
9.
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
02:48.93
+14.05
+3.00
89.5
+3.34
10.
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:52.74
+17.85
+3.81
87.5
+4.25
11.
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B
02:54.34
+19.46
+1.60
86.7
+4.63
12.
SCHENK Mike
Lada 1600R Grp2
H/2
02:58.70
+23.81
+4.36
84.6
+5.67
13.
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B
03:00.10
+25.21
+1.40
84.0
+6.00
14.
ALMENA Jose
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:01.04
+26.15
+0.94
83.5
+6.23
15.
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B
03:04.25
+29.37
+3.21
82.1
+6.99
16.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
03:07.40
+32.52
+3.15
80.7
+7.74
17.
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A
03:08.88
+34.00
+1.48
80.0
+8.09
18.
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:11.20
+36.31
+2.31
79.1
+8.65
19.
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
03:12.13
+37.25
+0.94
78.7
+8.87
20.
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:12.44
+37.54
+0.30
78.6
+8.94
21.
yozora360
Lada VFTS GrpB
H/B
03:41.75
+1:06.87
+29.31
68.2
+15.92
22.
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
03:45.50
+1:10.62
+3.75
67.0
+16.81
23.
Florian Carius
Lada VFTS GrpB
H/B
03:52.50
+1:17.62
+7.00
65.0
+18.48
24.
Larionov Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
04:00.91
+1:26.03
+8.41
62.8
+20.48
25.
Piotr Kaczmarek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
04:04.98
+1:30.10
+4.07
61.7
+21.45
26.
ULIBARRENA Jacobo
VW Golf I GTI GrpA
H/A
04:21.05
+1:46.17
+16.07
57.9
+25.28
27.
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A
07:34.89
05:00.00
+5:00.00
+3:13.83
33.2
+71.43
28.
Guchy Agüero
Lada 1600R Grp2
H/2
07:37.44
05:00.00
+5:02.56
+2.56
33.1
+72.04
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.