Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
WRSMP 2014 - Rajd Nadwislanski (zapoznanie z OS1)
7. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2014
- zapoznanie z OS1 Prolog Pulawy
5.11.2014 10:00 - 11.11.2014 23:59
1
2
RZ/SS 1 - Prolog - Pulawy - zapoznanie 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5.7 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
04:03.55
84.3
 
2.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
04:04.97
+1.42
+1.42
83.8
+0.25
3.
C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
04:09.99
+6.43
+5.01
82.1
+1.13
4.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
04:10.06
+6.50
+0.07
82.1
+1.14
5.
C
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N4
04:13.87
+10.31
+3.81
80.8
+1.81
6.
C
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
04:14.94
+11.38
+1.07
80.5
+2.00
7.
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N4
04:16.62
+13.07
+1.69
80.0
+2.29
8.
C
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
04:21.65
+18.10
+5.03
78.4
+3.18
9.
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
04:24.52
+20.97
+2.87
77.6
+3.68
10.
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N4
04:26.14
+22.59
+1.62
77.1
+3.96
11.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
04:33.05
+29.50
+6.91
75.1
+5.18
12.
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:36.60
+33.04
+3.55
74.2
+5.80
13.
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N4
04:40.46
+36.90
+3.86
73.2
+6.48
14.
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
04:57.39
+53.84
+16.93
69.0
+9.45
15.
BONCELA Damian
Subaru Impreza N14
N4
05:23.92
+1:20.36
+26.52
63.3
+14.10
16.
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza N11
N4
05:37.99
+1:34.43
+14.07
60.7
+16.57
17.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
05:45.07
+1:41.52
+7.08
59.5
+17.81
18.
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:46.79
+1:43.24
+1.72
59.2
+18.11
19.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
05:47.90
+1:44.35
+1.11
59.0
+18.31
20.
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N4
06:02.01
+1:58.45
+14.11
56.7
+20.78
21.
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
06:08.01
+2:04.46
+6.00
55.8
+21.83
22.
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
06:11.70
+2:08.13
+3.69
55.2
+22.48
23.
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N4
06:12.63
+2:09.08
+0.93
55.1
+22.64
24.
C
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
06:16.86
+2:13.31
+4.23
54.4
+23.39
25.
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N4
06:17.60
+2:14.05
+0.75
54.3
+23.52
26.
Qbart
Subaru Impreza N14
N4
06:37.11
+2:33.56
+19.51
51.7
+26.94
27.
KUSTO Artur
Subaru Impreza N14
N4
06:45.78
+2:42.22
+8.66
50.6
+28.46
28.
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+17.78
48.4
+31.58
=
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
SZLAUR Marek
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
33.
Przemek Bronicz
Subaru Impreza N14
N4
07:29.06
+3:25.51
+25.51
45.7
+36.05
34.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:46.90
+3:43.35
+17.82
43.9
+39.18
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
04:03.55
84.3
 
2.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
04:04.97
+1.42
+1.42
83.8
+0.25
3.
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
04:09.99
+6.43
+5.01
82.1
+1.13
4.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
04:10.06
+6.50
+0.07
82.1
+1.14
5.
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N4
04:13.87
+10.31
+3.81
80.8
+1.81
6.
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
04:14.94
+11.38
+1.07
80.5
+2.00
7.
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N4
04:16.62
+13.07
+1.69
80.0
+2.29
8.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
04:21.65
+18.10
+5.03
78.4
+3.18
9.
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
04:24.52
+20.97
+2.87
77.6
+3.68
10.
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N4
04:26.14
+22.59
+1.62
77.1
+3.96
11.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
04:33.05
+29.50
+6.91
75.1
+5.18
12.
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:36.60
+33.04
+3.55
74.2
+5.80
13.
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N4
04:40.46
+36.90
+3.86
73.2
+6.48
14.
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
04:57.39
+53.84
+16.93
69.0
+9.45
15.
BONCELA Damian
Subaru Impreza N14
N4
05:23.92
+1:20.36
+26.52
63.3
+14.10
16.
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza N11
N4
05:37.99
+1:34.43
+14.07
60.7
+16.57
17.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
05:45.07
+1:41.52
+7.08
59.5
+17.81
18.
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:46.79
+1:43.24
+1.72
59.2
+18.11
19.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
05:47.90
+1:44.35
+1.11
59.0
+18.31
20.
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N4
06:02.01
+1:58.45
+14.11
56.7
+20.78
21.
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
06:08.01
+2:04.46
+6.00
55.8
+21.83
22.
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
06:11.70
+2:08.13
+3.69
55.2
+22.48
23.
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N4
06:12.63
+2:09.08
+0.93
55.1
+22.64
24.
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
06:16.86
+2:13.31
+4.23
54.4
+23.39
25.
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N4
06:17.60
+2:14.05
+0.75
54.3
+23.52
26.
Qbart
Subaru Impreza N14
N4
06:37.11
+2:33.56
+19.51
51.7
+26.94
27.
KUSTO Artur
Subaru Impreza N14
N4
06:45.78
+2:42.22
+8.66
50.6
+28.46
28.
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+17.78
48.4
+31.58
=
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
SZLAUR Marek
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
=
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:03.55
03:00.00
+3:00.00
+0.00
48.4
+31.58
33.
Przemek Bronicz
Subaru Impreza N14
N4
07:29.06
+3:25.51
+25.51
45.7
+36.05
34.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:46.90
+3:43.35
+17.82
43.9
+39.18
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.