Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
OSRW RC 2014 - Rally Vyatka
20.1.2014 0:01 - 23.1.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 8 - Alyonushka II (PS)
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, odpoledne, před sněžením, oblačno
7.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 8
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
05:16.26
89.9
 
2.
C
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
05:20.36
+4.09
+4.09
88.8
+0.52
3.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
05:21.37
+5.11
+1.01
88.5
+0.65
4.
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
05:21.46
+5.19
+0.08
88.5
+0.66
5.
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
05:21.50
+5.24
+0.05
88.5
+0.66
6.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
05:29.64
+13.38
+8.13
86.3
+1.69
7.
Iwanowski Anton
Lada Kalina R2
A6
05:31.05
+14.79
+1.41
85.9
+1.87
8.
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Lada Kalina R2
A6
05:31.81
+15.54
+0.76
85.7
+1.97
9.
C
MATVEEV Alex
Ford Fiesta ST
N3
05:37.41
+21.15
+5.60
84.3
+2.68
10.
KALININ Denis
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
05:37.81
+21.55
+0.40
84.2
+2.73
11.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta ST
N3
05:38.94
+22.68
+1.12
83.9
+2.87
12.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:41.65
+25.38
+2.70
83.2
+3.21
13.
C
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
05:43.92
+27.65
+2.27
82.7
+3.50
14.
C
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:46.03
+29.77
+2.12
82.2
+3.77
15.
GAVINSKI Viktor
Lada Kalina R2
A6
05:53.61
+37.35
+7.58
80.4
+4.73
16.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta ST
N3
05:55.11
+38.84
+1.50
80.1
+4.92
17.
EVDOKIMOV Alex
Ford Fiesta ST
N3
05:56.89
+40.63
+1.78
79.7
+5.14
18.
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
06:07.01
+50.74
+10.11
77.5
+6.42
19.
ROZHKOV Alexey
Lada Samara 1600
A6
06:10.56
+54.30
+3.56
76.7
+6.87
20.
RYLOV Dmitriy
Ford Fiesta ST
N3
06:16.03
+59.77
+5.47
75.6
+7.57
21.
GOLIAK Andrey
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
06:26.15
+1:09.88
+10.11
73.6
+8.85
22.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
06:26.16
+1:09.90
+0.02
73.6
+8.85
23.
Nikita Nemcevs
Lada Samara 1600
A6
07:04.28
+1:48.01
+38.11
67.0
+13.67
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
37:15.52
97.3
 
2.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
38:16.19
+1:00.68
+1:00.68
94.7
+1.00
3.
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
38:18.80
+1:03.28
+2.60
94.6
+1.05
4.
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
38:31.59
+1:16.06
+12.79
94.1
+1.26
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
38:33.58
+1:18.06
+1.99
94.0
+1.29
6.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Lada Kalina R2
A6
39:01.05
+1:45.53
+27.47
92.9
+1.75
7.
Iwanowski Anton
Lada Kalina R2
A6
39:16.41
+2:00.89
+15.36
92.3
+2.00
8.
+1
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
39:29.48
00:33.00
+2:13.97
+13.08
91.8
+2.22
9.
-1
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
39:32.44
+2:16.91
+2.95
91.7
+2.27
10.
+1
MATVEEV Alex
Ford Fiesta ST
N3
40:23.44
+3:07.92
+51.00
89.7
+3.11
11.
-1
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
40:42.27
+3:26.75
+18.82
89.0
+3.42
12.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
40:56.19
+3:40.67
+13.92
88.5
+3.65
13.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
41:03.10
+3:47.58
+6.91
88.3
+3.77
14.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta ST
N3
41:21.92
+4:06.41
+18.82
87.6
+4.08
15.
EVDOKIMOV Alex
Ford Fiesta ST
N3
42:31.05
+5:15.52
+1:09.12
85.2
+5.22
16.
KALININ Denis
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
42:36.58
+5:21.06
+5.53
85.1
+5.32
17.
GAVINSKI Viktor
Lada Kalina R2
A6
43:42.38
+6:26.86
+1:05.80
82.9
+6.40
18.
RYLOV Dmitriy
Ford Fiesta ST
N3
44:11.24
+6:55.72
+28.86
82.0
+6.88
19.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta ST
N3
45:26.37
05:00.00
+8:10.85
+1:15.13
79.8
+8.13
20.
Nikita Nemcevs
Lada Samara 1600
A6
47:04.14
+9:48.62
+1:37.77
77.0
+9.75
21.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
47:33.13
+10:17.61
+28.99
76.2
+10.23
22.
ROZHKOV Alexey
Lada Samara 1600
A6
47:58.41
00:50.00
+10:42.89
+25.28
75.5
+10.64
23.
GOLIAK Andrey
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
51:13.27
+13:57.75
+3:14.86
70.8
+13.87
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7244
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.