Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr91
2.Česká republika VALERIAN Vaclav69
3.Česká republika UHLIR Vojtech62
4.Česká republika PETER Marek59
5.Slovensko ZETAK Dennis55
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš54

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis261
2.Česká republika SYKORA Michal239
3.Česká republika BUJACEK Martin217
4.Česká republika VECERA Lukas143
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš124
6.Česká republika TAUS David120

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

3.GVRC Classic Cup 2018
Legend Boucles de Bastogne Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
12.3.2018 0:05 - 18.3.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 4 - Wanne
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, mlhavo, jasno
7.2 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 4DalšíPo RZ 4
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:10.50 103.5
 
2.Polsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:10.52+0.03
+0.03
103.5
+0.00
3.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:12.82+2.33
+2.29
102.5
+0.32
4.Germany
 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:13.40+2.90
+0.56
102.3
+0.40
5.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:14.13+3.63
+0.73
102.0
+0.50
6.Španělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:14.64+4.13
+0.52
101.8
+0.58
7.Polsko
 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:15.22+4.73
+0.57
101.6
+0.66
8.Česká republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:16.92+6.42
+1.69
100.9
+0.89
9.Ukrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Citroen DS3 R5
RC204:17.36+6.86
+0.44
100.7
+0.95
10.Polsko
 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:18.14+7.64
+0.78
100.4
+1.06
11.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:18.61+8.11
+0.47
100.2
+1.13
12.Germany
 C 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B04:19.63+9.13
+1.03
99.8
+1.27
13.Polsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:19.65+9.16
+0.02
99.8
+1.27
14.Finsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A04:19.84+9.35
+0.19
99.8
+1.30
15.Polsko
 C 
Sznajderski Mateusz
Ford Fiesta R5
RC204:20.64+10.14
+0.80
99.4
+1.41
16.Japan
 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B04:21.53+11.04
+0.89
99.1
+1.53
17.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:21.87+11.37
+0.34
99.0
+1.58
18.Polsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:21.88+11.39
+0.01
99.0
+1.58
19.Polsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A04:22.53+12.03
+0.65
98.7
+1.67
20.Polsko
 
MASIAREK Jakub
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:23.31+12.82
+0.78
98.4
+1.78
21.Polsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:23.34+12.84
+0.03
98.4
+1.78
22.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:23.66+13.16
+0.32
98.3
+1.83
23.Polsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:23.86+13.36
+0.20
98.2
+1.86
24.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:24.38+13.88
+0.52
98.0
+1.93
25.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/404:24.76+14.26
+0.38
97.9
+1.98
26.Polsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:24.91+14.42
+0.16
97.8
+2.00
27.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:25.20+14.70
+0.28
97.7
+2.04
28.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Citroen DS3 R5
RC204:25.56+15.06
+0.36
97.6
+2.09
29.Japan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:25.75+15.25
+0.19
97.5
+2.12
30.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A04:26.20+15.70
+0.45
97.4
+2.18
31.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:26.69+16.19
+0.48
97.2
+2.25
32.Polsko
 
Grzechu
Citroen DS3 R5
RC204:27.28+16.78
+0.60
97.0
+2.33
33.Ukrajina
 
KOLOMIETS Kirill
Skoda Fabia R5
RC204:27.47+16.97
+0.19
96.9
+2.36
34.Česká republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC204:27.50+17.00
+0.03
96.9
+2.36
35.Polsko
 
CZECHAK Krzysztof
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC04:28.62+18.12
+1.12
96.5
+2.52
36.Portugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC04:29.73+19.23
+1.11
96.1
+2.67
37.Romania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/404:32.35+21.85
+2.62
95.2
+3.03
38.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:33.39+22.90
+1.04
94.8
+3.18
39.Polsko
 C 
BIALY Michal
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A04:34.02+23.53
+0.63
94.6
+3.27
40.Polsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:35.56+25.06
+1.54
94.1
+3.48
41.Austria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC204:35.63+25.13
+0.07
94.0
+3.49
42.Germany
 C 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:36.54+26.05
+0.92
93.7
+3.62
43.Germany
 C 
MEINGOTT Walter
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:39.09+28.60
+2.54
92.9
+3.97
44.Česká republika
 
ZAJIC Martin
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:39.22+28.72
+0.13
92.8
+3.99
45.Česká republika
 
hebbi
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/204:39.82+29.32
+0.60
92.6
+4.07
46.Ukrajina
 
FOKIN Alexey
Skoda Fabia R5
RC204:40.08+29.59
+0.26
92.5
+4.11
47.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:40.09+29.60
+0.01
92.5
+4.11
48.Germany
 C 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:40.10+29.60
+0.01
92.5
+4.11
49.Česká republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC204:40.27+29.77
+0.17
92.5
+4.13
50.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Audi 200 quattro GrpA
H/A04:40.76+30.26
+0.49
92.3
+4.20
51.Germany
 C 
BRUHY Frank
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:40.85+30.35
+0.09
92.3
+4.22
52.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A04:41.61+31.12
+0.76
92.0
+4.32
53.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:42.12+31.62
+0.50
91.9
+4.39
54.Germany
 
Ju_Ni1
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT04:43.27+32.78
+1.15
91.5
+4.55
55.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:44.49+34.00
+1.22
91.1
+4.72
56.Germany
 
Rheinmetall
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:44.60+34.10
+0.10
91.1
+4.74
57.Česká republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/204:47.86+37.36
+3.26
90.0
+5.19
58.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/204:50.23+39.72
+2.37
89.3
+5.52
59.Germany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:50.30+39.79
+0.07
89.3
+5.53
60.Australia
 
JIM Goose
Ford RS200 GrpB
H/B04:50.47+39.97
+0.17
89.2
+5.55
61.Japan
 
yozora360
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:51.53+41.04
+1.06
88.9
+5.70
62.Russian Federation
 
D_Abumov
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:52.38+41.88
+0.85
88.7
+5.82
63.Germany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:54.47+43.97
+2.09
88.0
+6.11
64.Polsko
 
BUCZEK Lukas
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:54.87+44.37
+0.40
87.9
+6.16
65.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:56.66+46.16
+1.79
87.4
+6.41
66.Česká republika
 
Lexa Jan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:57.70+47.20
+1.04
87.1
+6.56
67.Germany
 
SALOMO Marco
Opel Kadett C GTE Grp4
H/405:00.50+50.00
+2.79
86.3
+6.94
68.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/205:00.63+50.14
+0.14
86.2
+6.96
69.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A05:05.13+54.63
+4.50
84.9
+7.59
70.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:05.23+54.73
+0.10
84.9
+7.60
71.Japan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A05:07.59+57.10
+2.37
84.3
+7.93
72.Germany
 
SLOWLY SIDEWAYS
Opel Ascona 400 Grp4
H/405:08.87+58.38
+1.28
83.9
+8.11
73.Finsko
 
Onni Keronen
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:08.89+58.39
+0.01
83.9
+8.11
74.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/405:09.30+58.80
+0.41
83.8
+8.17
75.Germany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:22.57+1:12.06
+13.28
80.4
+10.01
76.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/405:24.32+1:13.81
+1.75
79.9
+10.25
77.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Audi quattro Grp4
H/405:49.05+1:38.55
+24.74
74.3
+13.69
78.Finsko
 C 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/205:53.24+1:42.75
+4.19
73.4
+14.27
79.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/405:56.32+1:45.83
+3.08
72.7
+14.70
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.upPolsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:45.91
00:15.00
 88.7
 
2.upPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A15:46.80+0.89
+0.89
88.6
+0.04
3.upRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:49.43+3.52
+2.63
88.3
+0.15
4.upGermany
 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:52.14+6.23
+2.71
88.1
+0.27
5.upPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC15:54.80+8.88
+2.66
87.9
+0.38
6.downPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A15:55.68+9.77
+0.89
87.8
+0.42
7.upUkrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Citroen DS3 R5
RC215:58.60+12.69
+2.92
87.5
+0.54
8.upŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A15:59.75+13.83
+1.13
87.4
+0.59
9.downPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:00.00+14.09
+0.26
87.4
+0.60
10.upŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:02.93+17.02
+2.93
87.1
+0.73
11.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:03.06+17.14
+0.12
87.1
+0.74
12.downAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A16:04.29+18.37
+1.23
87.0
+0.79
13.upPolsko
 
Sznajderski Mateusz
Ford Fiesta R5
RC216:12.84+26.93
+8.55
86.2
+1.16
14.downRussian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:13.52+27.60
+0.68
86.2
+1.18
15.upPolsko
 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC16:14.08+28.16
+0.56
86.1
+1.21
16.upPolsko
 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC16:14.24+28.32
+0.16
86.1
+1.22
17.downPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Citroen DS3 R5
RC216:16.82+30.90
+2.58
85.9
+1.33
18.equalPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A16:18.45+32.54
+1.64
85.7
+1.40
19.upPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A16:22.07+36.15
+3.62
85.4
+1.55
20.upJapan
 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B16:23.96+38.04
+1.89
85.2
+1.63
21.downPolsko
 
BIALY Michal
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A16:29.67+43.76
+5.71
84.8
+1.88
22.upGermany
 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B16:30.83+44.92
+1.15
84.7
+1.93
23.upGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A16:30.84
00:02.00
+44.93
+0.01
84.7
+1.93
24.upPolsko
 
MASIAREK Jakub
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A16:33.28+47.37
+2.44
84.4
+2.03
25.equalČeská republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC216:36.69+50.78
+3.41
84.2
+2.18
26.upPolsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A16:37.63+51.71
+0.94
84.1
+2.22
27.upJapan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC16:40.35+54.43
+2.72
83.9
+2.34
28.upPolsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A16:41.28
00:15.00
+55.36
+0.93
83.8
+2.38
29.downUkrajina
 
FOKIN Alexey
Skoda Fabia R5
RC216:43.02+57.10
+1.74
83.6
+2.45
30.upUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/416:50.52+1:04.59
+7.50
83.0
+2.77
31.upUkrajina
 
KOLOMIETS Kirill
Skoda Fabia R5
RC216:51.93+1:06.01
+1.41
82.9
+2.83
32.upGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/416:55.01
00:15.00
+1:09.09
+3.08
82.6
+2.97
33.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/416:56.38+1:10.45
+1.37
82.5
+3.02
34.downJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A16:59.83+1:13.91
+3.45
82.2
+3.17
35.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/417:01.43+1:15.51
+1.60
82.1
+3.24
36.upČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B17:04.70+1:18.78
+3.27
81.9
+3.38
37.upPolsko
 
Grzechu
Citroen DS3 R5
RC217:08.83
00:20.00
+1:22.91
+4.13
81.5
+3.56
38.equalČeská republika
 
hebbi
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/217:10.38+1:24.46
+1.55
81.4
+3.63
39.upAustria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC217:12.33+1:26.41
+1.95
81.3
+3.71
40.upFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A17:15.88+1:29.96
+3.55
81.0
+3.86
41.downČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC217:16.06+1:30.14
+0.18
81.0
+3.87
42.upGermany
 
Maier.Maximilian
Audi 200 quattro GrpA
H/A17:23.96
00:15.00
+1:38.04
+7.90
80.3
+4.21
43.upGermany
 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A17:28.03+1:42.11
+4.07
80.0
+4.38
44.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A17:28.61+1:42.70
+0.59
80.0
+4.41
45.upGermany
 
BRUHY Frank
Opel Kadett C GTE Grp4
H/417:28.75
00:15.00
+1:42.83
+0.13
80.0
+4.41
46.equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A17:29.51
00:15.00
+1:43.59
+0.76
79.9
+4.45
47.upPolsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A17:36.29+1:50.37
+6.78
79.4
+4.74
48.upRussian Federation
 
D_Abumov
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A17:39.78+1:53.86
+3.49
79.1
+4.89
49.upGermany
 
MEINGOTT Walter
Fiat 131 Abarth Grp4
H/417:47.91+2:01.99
+8.13
78.5
+5.24
50.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A17:49.88+2:03.96
+1.97
78.4
+5.32
51.upPolsko
 
CZECHAK Krzysztof
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC17:50.63
00:15.00
+2:04.71
+0.75
78.3
+5.35
52.upGermany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/217:53.58+2:07.67
+2.96
78.1
+5.48
53.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A17:54.04+2:08.12
+0.45
78.1
+5.50
54.upGermany
 
Rheinmetall
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC17:56.03+2:10.11
+1.99
78.0
+5.58
55.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A17:57.58+2:11.66
+1.55
77.8
+5.65
56.upGermany
 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A18:01.53+2:15.61
+3.95
77.6
+5.82
57.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/218:02.26+2:16.34
+0.73
77.5
+5.85
58.upGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/418:08.35+2:22.44
+6.10
77.1
+6.11
59.upČeská republika
 
ZAJIC Martin
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A18:09.43+2:23.51
+1.07
77.0
+6.16
60.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/218:11.17+2:25.25
+1.74
76.9
+6.23
61.upGermany
 
Ju_Ni1
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT18:21.42
00:15.00
+2:35.50
+10.25
76.2
+6.67
62.upGermany
 
SALOMO Marco
Opel Kadett C GTE Grp4
H/418:29.94+2:44.02
+8.52
75.6
+7.04
63.upAustralia
 
JIM Goose
Ford RS200 GrpB
H/B18:34.13+2:48.21
+4.19
75.3
+7.22
64.upGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/418:38.08+2:52.16
+3.95
75.0
+7.39
65.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A18:42.24+2:56.32
+4.16
74.7
+7.57
66.upJapan
 
yozora360
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A18:49.93+3:04.01
+7.69
74.2
+7.90
67.upČeská republika
 
Lexa Jan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/418:53.78+3:07.86
+3.85
74.0
+8.06
68.upČeská republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/219:02.49
00:15.00
+3:16.57
+8.71
73.4
+8.44
69.downSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/419:08.94+3:23.02
+6.45
73.0
+8.71
70.upFinsko
 
Onni Keronen
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A19:09.94+3:24.02
+1.00
72.9
+8.76
71.upJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A19:26.28+3:40.36
+16.34
71.9
+9.46
72.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A19:33.71+3:47.79
+7.43
71.5
+9.78
73.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/419:42.75+3:56.83
+9.03
70.9
+10.16
74.upGermany
 
SLOWLY SIDEWAYS
Opel Ascona 400 Grp4
H/419:50.83+4:04.92
+8.09
70.4
+10.51
75.upPortugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC19:57.31
03:20.00
+4:11.39
+6.47
70.1
+10.79
76.upRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A19:57.51+4:11.59
+0.20
70.0
+10.80
77.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A20:06.71
00:15.00
+4:20.79
+9.19
69.5
+11.19
78.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Audi quattro Grp4
H/420:16.98+4:31.06
+10.27
68.9
+11.63
79.upFinsko
 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/222:01.27
00:15.00
+6:15.35
+1:44.29
63.5
+16.11


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5425 30.33%
6 měsíců
 
Hlasů: 1482 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2007 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.97%
3 roky
 
Hlasů: 2081 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4929 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.