Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr91
2.Česká republika VALERIAN Vaclav69
3.Česká republika UHLIR Vojtech62
4.Česká republika PETER Marek59
5.Slovensko ZETAK Dennis55
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš54

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis261
2.Česká republika SYKORA Michal239
3.Česká republika BUJACEK Martin217
4.Česká republika VECERA Lukas143
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš124
6.Česká republika TAUS David120

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

20. Danube Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 5. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
10.7.2017 0:01 - 16.7.2017 23:59
12345678910
RZ/SS 6 - Cisnodiora
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a vlhký, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
5.2 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 6DalšíPo RZ 6
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B04:05.87 76.1
 
2.Polsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:07.47+1.60
+1.60
75.6
+0.31
3.Austria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:09.88+4.01
+2.41
74.9
+0.77
4.Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B04:16.44+10.57
+6.56
73.0
+2.03
5.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B04:20.44+14.58
+4.00
71.9
+2.80
6.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:21.67+15.81
+1.23
71.5
+3.04
7.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/204:23.63+17.77
+1.96
71.0
+3.42
8.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B04:26.38+20.51
+2.75
70.3
+3.94
9.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B04:27.35+21.49
+0.98
70.0
+4.13
10.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/204:27.99+22.12
+0.63
69.9
+4.25
11.Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:31.99+26.13
+4.01
68.8
+5.02
12.Polsko
 C 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/204:34.08+28.22
+2.09
68.3
+5.43
13.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:34.63+28.77
+0.55
68.2
+5.53
14.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:36.98+31.12
+2.35
67.6
+5.98
15.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:39.27+33.40
+2.29
67.0
+6.42
16.Germany
 C 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:41.45+35.59
+2.18
66.5
+6.84
17.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B04:41.74+35.88
+0.28
66.4
+6.90
18.Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:43.71+37.84
+1.97
66.0
+7.28
19.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B04:43.94+38.07
+0.23
65.9
+7.32
20.Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B04:47.13+41.27
+3.20
65.2
+7.94
21.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:48.27+42.40
+1.13
64.9
+8.15
22.Polsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:48.32+42.45
+0.05
64.9
+8.16
23.Germany
 C 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/205:00.70+54.84
+12.39
62.3
+10.55
24.Germany
 C 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:04.57+58.71
+3.87
61.5
+11.29
25.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B09:05.87
05:00.00
+5:00.00
+4:01.29
34.3
+57.69
26.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/209:23.63
05:00.00
+5:17.77
+17.77
33.2
+61.11
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/436:35.46 91.0
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B36:55.32+19.85
+19.85
90.2
+0.36
3.upAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/438:33.32+1:57.85
+1:38.00
86.4
+2.12
4.downRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B38:37.10+2:01.63
+3.78
86.2
+2.19
5.upČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/239:51.09+3:15.62
+1:13.98
83.6
+3.52
6.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B40:14.42+3:38.96
+23.34
82.8
+3.95
7.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/240:23.92+3:48.46
+9.50
82.4
+4.12
8.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A41:08.03+4:32.56
+44.10
81.0
+4.91
9.equalGermany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/441:20.63+4:45.16
+12.60
80.5
+5.14
10.upGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A41:42.81+5:07.33
+22.18
79.8
+5.54
11.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A42:01.85+5:26.38
+19.04
79.2
+5.88
12.equalGermany
 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/242:21.29+5:45.82
+19.44
78.6
+6.23
13.upPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B42:28.75+5:53.28
+7.46
78.4
+6.37
14.upGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A42:51.59+6:16.12
+22.84
77.7
+6.78
15.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B43:24.00+6:48.53
+32.40
76.7
+7.36
16.downRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B43:48.25
05:00.00
+7:12.78
+24.25
76.0
+7.80
17.upPolsko
 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/243:59.51+7:24.04
+11.26
75.7
+8.00
18.downPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/444:07.13+7:31.66
+7.62
75.5
+8.14
19.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B44:30.90+7:55.43
+23.77
74.8
+8.57
20.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/444:31.86+7:56.39
+0.96
74.8
+8.58
21.equalGermany
 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A45:59.02+9:23.54
+1:27.16
72.4
+10.15
22.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A47:00.51
05:00.00
+10:25.04
+1:01.49
70.8
+11.26
23.equalPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/449:21.94
10:00.00
+12:46.47
+2:21.43
67.5
+13.81
24.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B55:11.72
15:00.00
+18:36.25
+5:49.78
60.3
+20.11
25.downPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/257:12.60
15:10.00
+20:37.13
+2:00.88
58.2
+22.29
26.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B57:13.20
20:00.00
+20:37.73
+0.60
58.2
+22.30


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5425 30.33%
6 měsíců
 
Hlasů: 1482 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2007 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.97%
3 roky
 
Hlasů: 2081 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4929 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.