|
1NRCgB - XI. RALLYSERVICE.CZ Fun Rally 2020
|
|
První závod nového šampionátu Back to Group B pod hlavičkou Napa RBR Cupu. Pořadatel: SIMEK Daniel - NÁŠ WEB, FACEBOOK, YOUTUBE, INSTAGRAM a nebo naše FACEBOOK SKUPINA
|
|
|
Required licences
|
NRC
|
Start list (.csv) |
|
Author
|
SIMEK Daniel |
Valid
|
2020-08-20 00:01 - 2020-08-25 23:59
|
Physics
|
NGP Physics 6.4.759
|
Difficulty
|
Hard |
Car damage
|
Realistic
|
Length
|
138.6 km
|
|
Add bookmark |
|
Password protected
|
No
|
Allowed cars / physics
|
16 item(s)
(Full list)
(Hide)
Audi quattro A1 GrpB, Audi quattro A2 GrpB, Audi Sport quattro GrpB, Lada VFTS GrpB, Opel Manta 400 GrpB, Peugeot 205 T16 GrpB, Porsche 911 SC RS GrpB, Skoda 130 LR GrpB, Toyota Celica TCT (TA64) GrpB, Audi quattro Grp4, Ford Escort Mk II RS Grp4, Opel Ascona 400 Grp4, Porsche 911 SC 3.0 Grp4, Fiat 126 Grp2, Skoda 130 RS Grp2, NGP Physics 6.4.759
|
Cant resume tournament
|
No
|
|
Finished / Started
|
32 / 54
(Full list)
(Hide)
HOFBAUER Jakub, JUNG Jakub, HORESOVSKY Jakub, BRODZICKI Jakub, MORAVEK Jan, KADLCIK Adam, CERVENKA Filip, ZAJIC Martin, FAFRAK Lukas, KOCIAN Dominik, GULAS Michal, GORCZYCA Jan, ADAMEK Ondrej, WEZOWSKI Marek, LORENC Martin, HANZELKA Jakub, ULIK Marek, VALERIAN Vaclav, ZETAK Dennis, DUDA Marek, KAJZAR Slawomir, SOJKA Karel, JOHN Tomas, SNAJDER Michael, SPERGL Martin, TOMECEK Libor, DAVID Frantisek, HRADIL David, MOSLER Matej, BRAZDIL Tomas, STERBA Rudolf, BUJACEK Martin, SZKUTA Mateusz, BLAZEK Petr, LABUDEK Michal, HLADIK Stanislav, KLIMA Zdenek, SIMEK Michael, TESAR Tom, SIMEK Daniel, PAULAT Stepan, STOLFA Ondrej, HRADIL Daniel, ESTEVEZ Oscar, VECERA Lukas, MALENOVSKY Jakub, REZNICEK Milda, ZELIK Jiri, BURIÁNEK Tomáš, MASARYK Vladimír, SOLC Dominik, LAMAS Cristian, DOHNAL Michal, PETRAS Marek
|
Results | Results (.csv) | Replay list |
|
| Leg | Stage | Length | Valid |
---|
1 | 1 - 9 | 63.0 km | 2020-08-20 00:01 - 2020-08-22 23:59 | 2 | 10 - 17 | 75.6 km | 2020-08-23 00:01 - 2020-08-25 23:59 |
| | | Stage | Stage name | Surface | Tyres | |
---|
Leg 1 | |
1 | Karowa 2009 | 1.6 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | Service area (30 min.) | 2 | Osli - Stryckovy | 10.6 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | 3 | Komarov | 7.4 km | Tarmac | Dry / New | | | 4 | Peklo | 8.5 km | Tarmac | Dry / New | | | Service area (30 min.) | 5 | Sosnova 2010 | 4.2 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | 6 | Sosnova 2010 | 4.2 km | Tarmac | Dry / New | | | Service area (30 min.) | 7 | Osli - Stryckovy | 10.6 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | 8 | Komarov | 7.4 km | Tarmac | Damp / New | | | 9 | Peklo | 8.5 km | Tarmac | Dry / New | | | SupeRally | | Leg 2 | |
10 | Stryckovy - Zadni Porici | 6.9 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | 11 | Zadverice | 14.9 km | Tarmac | Dry / New | | | 12 | Capo Di Feno | 4.5 km | Tarmac | Dry / New | | | 13 | Uhorna | 11.5 km | Tarmac | Dry / New | | | Service area (30 min.) | 14 | Stryckovy - Zadni Porici | 6.9 km | Tarmac | Dry / New | Dry tarmac | | 15 | Zadverice | 14.9 km | Tarmac | Dry / New | | | 16 | Capo Di Feno | 4.5 km | Tarmac | Dry / New | | | 17 | Uhorna | 11.5 km | Tarmac | Dry / New | | |
|
More details
|
Server events |
---|
24.03.2024: Updated track:
| 11.02.2024: New track:
| 27.01.2024: New track:
| 10.01.2024: Updated track:
| 09.01.2024: New track:
|
|