Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
STASTNIK David - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Zimbabwe
Cyprus
Thailand
Singapore
Macedonia
Antigua And Barbuda
Martinique
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Montserrat
Lebanon
Uzbekistan
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
RZ
Auto
PB
WR
Ai-Petri
--:--:--
11:48.77
---
Akagi Mountain
Lancia Delta
04:04.31
02:34.23
311.
Akagi Mountain II
--:--:--
02:36.64
---
Autiovaara
--:--:--
03:06.85
---
Autiovaara II
--:--:--
03:09.60
---
Barum rally 2009 Semetin
Lancia Delta
09:47.14
05:41.09
431.
Barum rally 2010 Semetin
Lancia Delta
08:15.51
05:50.70
279.
Bergheim v1.1
--:--:--
04:58.04
---
Bisanne
Lancia Delta
04:37.66
03:47.84
1759.
Bisanne II
Lancia Delta
04:40.20
03:49.38
1046.
Blanare
--:--:--
05:19.22
---
Blanare II
--:--:--
04:44.23
---
Bruchsal-Unteroewisheim
--:--:--
04:18.32
---
Castrezzato
Lancia Delta
05:48.82
05:02.62
67.
Chirdonhead
Lancia Delta
03:54.79
03:08.35
2191.
Chirdonhead II
Lancia Delta
04:41.88
03:07.81
2086.
Cote D'Arbroz
Lancia Delta
02:53.48
02:28.22
2285.
Cote D'Arbroz II
Lancia Delta
03:00.49
02:21.03
1993.
Diamond Creek
Lancia Delta
03:35.95
02:49.64
1853.
Diamond Creek II
--:--:--
02:44.42
---
East-West
--:--:--
05:47.33
---
East-West II
Lancia Delta
07:06.23
05:55.00
932.
Falstone
Lancia Delta
04:14.31
03:28.59
1736.
Falstone II
--:--:--
03:32.13
---
Fernet Branca
--:--:--
05:25.08
---
Foron
Lancia Delta
07:03.04
05:53.46
138.
Foron II
--:--:--
05:56.35
---
Foron Snow
--:--:--
06:32.60
---
Foron Snow II
--:--:--
06:37.36
---
Fraizer Wells
Lancia Delta
02:17.91
01:54.55
1933.
Frazier Wells II
Lancia Delta
02:18.38
01:53.20
1073.
FSO Zeran - Warsaw
--:--:--
05:23.96
---
GB Sprint Extreme
--:--:--
04:18.02
---
Gestel
--:--:--
03:51.13
---
Grand Canaria ROC 2000
Lancia Delta
02:24.13
01:57.92
246.
Greenhills
--:--:--
03:09.29
---
Greenhills II
--:--:--
03:14.77
---
Halenkovice SD
--:--:--
02:16.16
---
Harwood Forest
--:--:--
03:10.22
---
Harwood Forest II
--:--:--
03:07.64
---
Haugenau 2012
--:--:--
03:55.63
---
Hradek 1
Lancia Delta
04:08.49
03:30.98
1178.
Hradek 2
Lancia Delta
04:16.89
03:30.46
1240.
Hroudovany
--:--:--
02:55.96
---
Hroudovany II
--:--:--
02:53.34
---
Hualapai Nation
Lancia Delta
04:19.44
03:37.25
1261.
Hualapai Nation II
Lancia Delta
07:01.58
03:31.67
1114.
Humalamaki 1.0
--:--:--
01:44.63
---
Humalamaki Reversed
--:--:--
01:49.65
---
Hyppyjulma gravel
--:--:--
03:25.86
---
Hyppyjulma gravel II
--:--:--
03:33.01
---
Hyppyjulma tarmac
Lancia Delta
04:37.16
03:09.43
63.
Hyppyjulma tarmac II
--:--:--
03:06.34
---
Jirkovicky
--:--:--
02:22.05
---
Jirkovicky II
--:--:--
02:26.57
---
Joux Plane
Lancia Delta
07:13.24
05:11.39
1921.
Joux Plane II
--:--:--
05:16.99
---
Joux Verte
Lancia Delta
05:49.53
04:50.69
1967.
Joux Verte II
Lancia Delta
05:38.50
04:43.86
1478.
Junior Wheels II
--:--:--
04:35.09
---
Kaihuavaara
--:--:--
03:32.32
---
Kaihuavaara II
--:--:--
03:37.32
---
Karlstad
Lancia Delta
01:41.44
01:24.35
216.
Karlstad II
--:--:--
01:26.35
---
Karowa 2009
Lancia Delta
01:33.26
01:25.50
172.
Koprivnice 1
--:--:--
04:25.19
---
Kormoran II
--:--:--
08:49.16
---
Kuadonvaara
--:--:--
06:37.86
---
Lernovec
--:--:--
02:00.25
---
Lernovec II
--:--:--
01:57.96
---
Liptakov 1
Lancia Delta
04:02.53
03:24.17
1232.
Liptakov 2
Lancia Delta
04:11.74
03:21.01
1367.
Livadija
--:--:--
03:12.36
---
Livadija II
Lancia Delta
03:54.89
03:14.63
41.
Loch Ard
Lancia Delta
05:27.45
04:15.96
252.
Loch Ard II
Lancia Delta
05:23.92
04:12.63
184.
Maton I
Lancia Delta
03:17.34
02:56.84
29.
Maton II
--:--:--
03:03.39
---
Maton snow II
--:--:--
04:19.20
---
Mineshaft
Lancia Delta
06:14.51
04:20.25
1743.
Mineshaft II
Lancia Delta
05:43.36
04:27.15
758.
Mlynky
Lancia Delta
04:00.27
03:19.75
483.
Mlynky II
Lancia Delta
04:08.63
03:29.51
103.
Mlynky Snow
--:--:--
03:42.51
---
Mlynky Snow II
--:--:--
03:50.55
---
Mustaselka
--:--:--
04:21.68
---
Mustaselka II
--:--:--
04:19.65
---
New Bobs
--:--:--
04:52.95
---
New Bobs II
--:--:--
04:51.80
---
Noiker
Lancia Delta
09:29.87
06:59.58
1661.
Noiker II
Lancia Delta
08:44.02
07:02.68
890.
Northumbria
--:--:--
05:17.28
---
Northumbria Tarmac
--:--:--
04:51.50
---
Osli - Stryckovy
Lancia Delta
06:15.46
04:50.88
1268.
Passo Valle
--:--:--
04:40.58
---
Peklo
Lancia Delta
06:41.91
04:56.56
708.
Peklo II
--:--:--
04:57.72
---
Peklo II Snow
--:--:--
05:41.41
---
Peklo Snow
--:--:--
05:38.01
---
Peyregrosse - Mandagout
Lancia Delta
10:39.27
08:21.49
158.
Peyregrosse - Mandagout NIGHT
--:--:--
08:30.78
---
Pian del Colle
--:--:--
04:18.40
---
Pikes Peak 2008
--:--:--
10:56.76
---
Pirka Menoko
--:--:--
04:29.63
---
Pirka Menoko II
--:--:--
04:27.97
---
Prospect Ridge
--:--:--
03:56.60
---
Prospect Ridge II
--:--:--
03:57.92
---
Prospect Ridge II A
--:--:--
03:54.02
---
PTD Rallysprint
--:--:--
03:20.37
---
Puy du Lac
--:--:--
02:52.01
---
Rally School Czech
Lancia Delta
01:52.89
01:37.42
155.
Rally School Czech II
Lancia Delta
02:17.22
01:38.69
152.
Rally School Stage
Lancia Delta
01:25.62
01:12.92
2663.
Rally School Stage II
Lancia Delta
01:29.30
01:14.38
1828.
Rally Wisla Shakedown
Lancia Delta
02:03.32
01:46.45
148.
Red Bull HC
--:--:--
10:00.87
---
ROC 2008
Lancia Delta
01:48.93
01:33.85
631.
RP 2009 Shakedown
Lancia Delta
03:56.38
03:03.90
484.
RP 2009 Shakedown Reversed
Lancia Delta
03:15.26
02:38.24
138.
RSI slalom gegeWRC
Lancia Delta
02:15.47
01:38.73
187.
RSI slalom Shonen
Lancia Delta
01:00.16
00:52.50
152.
Sardian
Lancia Delta
04:30.43
03:17.25
152.
Sardian Night
Lancia Delta
05:23.62
03:16.53
98.
Shepherds Shield
Lancia Delta
02:57.78
02:24.36
2149.
Shepherds Shield II
--:--:--
02:27.83
---
Shomaru Pass
Lancia Delta
04:51.13
04:23.73
72.
Shomaru Pass II
Lancia Delta
05:21.44
04:25.14
82.
Sikakama
--:--:--
05:10.52
---
Sikakama II
--:--:--
05:09.53
---
Sipirkakim
--:--:--
04:27.35
---
Sipirkakim II
--:--:--
04:26.59
---
Slovakia Ring 2014
--:--:--
06:36.15
---
Slovakia Ring 2014 II
--:--:--
06:51.60
---
Snekovice
--:--:--
03:42.90
---
Snekovice II
--:--:--
03:41.96
---
Sorica
Lancia Delta
09:22.05
08:03.17
179.
Sosnova
Lancia Delta
05:40.24
04:43.03
804.
Sosnova 2010
--:--:--
02:49.56
---
Sourkov
--:--:--
03:10.57
---
Sourkov II
--:--:--
03:11.37
---
SS Daniel Bonara
Lancia Delta
03:54.60
03:10.38
90.
Stryckovy - Zadni Porici
Lancia Delta
03:42.84
02:54.45
1541.
Stryckovy okruh
Lancia Delta
05:40.21
03:34.56
1383.
Sturec
--:--:--
05:18.83
---
Sumburk 2007
--:--:--
06:29.16
---
Sweet Lamb
--:--:--
02:46.76
---
Sweet Lamb II
Lancia Delta
03:28.65
02:49.81
209.
SWISS I
--:--:--
03:44.52
---
SWISS II
--:--:--
04:18.47
---
Swiss III
--:--:--
06:30.33
---
Swiss IV
--:--:--
07:28.44
---
Tanner
Lancia Delta
03:52.85
02:42.08
1955.
Tanner II
Lancia Delta
03:35.31
02:43.32
1279.
Torre Vecchia
--:--:--
05:31.38
---
Undva
--:--:--
06:10.04
---
Uzkotin
--:--:--
04:18.81
---
Uzkotin II
--:--:--
04:12.93
---
Versme
--:--:--
01:59.04
---
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7244
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.