Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1071
2.Česká republika BUJACEK Martin899
3.Česká republika DOLEZAL Jakub579
4.Česká republika PAULAT Stepan515
5.Česká republika KADERABEK Jan475
6.Česká republika VECERA Lukas340

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian60
2.Polsko SADOWSKI Adrian41
3.Polsko PIEKOS Marcin33
4.Polsko Piotr Sajdak24
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz23
6.Polsko WALCZAK Piotr18

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


SLORBR
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí doKoeficient 
1.-- SLORBR International 2009-10 -- 3rd official test(CUP test)11.9.200918.9.2009 Konečné výsledky
2. -- SLORBR International 09-10 -- 1. Lavanttal Rally 1.10.20095.10.2009 Konečné výsledky
3.-- SLORBR International 09-10 -- 2. Rally SATURNUS15.10.200919.10.2009 Konečné výsledky
4. -- SLORBR International 09-10 -- 3. Rally VELENJE5.11.200912.11.2009 Konečné výsledky
5. -- SLORBR International 09-10 -- 4. COLIN McRAE Rally19.11.200923.11.2009 Konečné výsledky
6. -- SLORBR International 09-10 -- 3. Rally VELENJE - RERUN26.11.200930.11.2009 Konečné výsledky
7. -- SLORBR International 09-10 -- 5. Rally MARIBOR3.12.20097.12.2009 Konečné výsledky
8. -- SLORBR International 09-10 -- 6. BOŽIČNI Rally (Christmas rally) 17.12.200921.12.2009 Konečné výsledky
9. -- SLORBR International 09-10 -- 7. JÄNNER Rally14.1.201018.1.2010 Konečné výsledky
10. -- SLORBR International 09-10 -- 8. Rally AJDOVSCINA28.1.20101.2.2010 Konečné výsledky
11. -- SLORBR International 09-10 -- 9. Rally IDRIJA18.2.201022.2.2010 Konečné výsledky
12. -- SLORBR International 09-10 -- 10. Rally LOGATEC11.3.201015.3.2010 Konečné výsledky
13. -- SLORBR International 09-10 -- 11. RICHARD BURNS Rally1.4.20106.4.2010 Konečné výsledky
14. -- SLORBR International 09-10 -- 12. SLORBR Rally22.4.201026.4.2010 Konečné výsledky
15. ---- SLORBR 6 ---- 1. Lavanttal Rally21.10.201026.10.2010 Konečné výsledky
16.---- SLORBR 6 ---- 2. Rally Saturnus4.11.20109.11.2010 Konečné výsledky
17.---- SLORBR 6 ---- 3. Rally Velenje18.11.201023.11.2010 Konečné výsledky
18.---- SLORBR 6 ---- 4. Rally Maribor 2.12.20107.12.2010 Konečné výsledky
19.---- SLORBR 6 ---- 5. Bozicni Rally16.12.201021.12.2010 Konečné výsledky
20.---- SLORBR 6 ---- 6. Janner Rally13.1.201118.1.2011 Konečné výsledky
21.---- SLORBR 6 ---- 8. Rally Ajdovscina10.2.201115.2.2011 Konečné výsledky
22.---- SLORBR 6 ---- 9. Rally Idrija2.3.20118.3.2011 Konečné výsledky
23.---- SLORBR 6 ---- 10. Rally Alpi Oriental16.3.201122.3.2011 Konečné výsledky
24.---- SLORBR 6 ---- 11. Richard Burns Rally31.3.20115.4.2011 Konečné výsledky
25.---- SLORBR 6 ---- 12. SLORBR Rally14.4.201119.4.2011 Konečné výsledky
26.---- SLORBR 7 ---- 01. Lavanttal Rally20.10.201125.10.2011 Konečné výsledky
27.---- SLORBR 7 ---- 02. Rally Saturnus3.11.20118.11.2011 Konečné výsledky
28.---- SLORBR 7 ---- 03. Rally Velenje17.11.201121.11.2011 Konečné výsledky
29.---- SLORBR 7 ---- 04. Rally Maribor1.12.20116.12.2011 Konečné výsledky
30.---- SLORBR 7 ---- 05. Bozicni Rally15.12.201120.12.2011 Konečné výsledky
31.---- SLORBR 7 ---- 06. Jänner Rally12.1.201217.1.2012 Konečné výsledky
32.---- SLORBR 7 ---- 07. Colin McRae Rally26.1.201231.1.2012 Konečné výsledky
33.---- SLORBR 7 ---- 08. Rally Ajdovščina9.2.201214.2.2012 Konečné výsledky
34.---- SLORBR 7 ---- 09. Rally Idrija1.3.20126.3.2012 Konečné výsledky
35.---- SLORBR 7 ---- 09. Rally Idrija - FIXED1.3.20126.3.2012 Konečné výsledky
36.---- SLORBR 7 ---- 10. Rally Alpi Orientali15.3.201220.3.2012 Konečné výsledky
37.---- SLORBR 7 ---- 11. Richard Burns Rally29.3.20124.4.2012 Konečné výsledky
38.---- SLORBR 7 ---- 12. SLORBR Rally11.4.201217.4.2012 Konečné výsledky
39.----SLORBR 8---- 01. Lavanttal Rally18.10.201223.10.2012 Konečné výsledky
40.----SLORBR 8---- 02. Rally Saturnus15.11.201220.11.2012 Konečné výsledky
41.----SLORBR 8---- 03. Rally Velenje29.11.20124.12.2012 Konečné výsledky
42.----SLORBR 8---- 04. Rally Maribor13.12.201218.12.2012 Konečné výsledky
43.----SLORBR 8---- 05. Colin McRae Rally10.1.201315.1.2013 Konečné výsledky
44.----SLORBR 8---- 06. Rally Idrija24.1.201329.1.2013 Konečné výsledky
45.----SLORBR 8---- 07. Rally Alpi Orientali7.2.201312.2.2013 Konečné výsledky
46.----SLORBR 8---- 08. Richard Burns Rally7.3.201312.3.2013 Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.Bodů
1.Slovinsko TOMAZIC Simon03013---3030303030303030---303022262219------19260---2630---3017222630---0026261---2226---262230837
2.Česká republika KUCERA David0030---------01519011---30---2630301930302201726000222222303022---02222222230302226303026765
3.Slovinsko MEJAK Marko---220---1222613022261919---1115154991513111141315---1970171530111513199171511015159552
4.Slovinsko FELTRIN Jernej02626---26261901711221717262213------17154171913191922---91513225---222517000201---2528
5.Slovinsko MEJAK Matej---017------040110---90---1541726522131513191301715511261919---191917017071717171719481
6.Finsko MAKINEN Tommi------------------------------------------19919---26---030300262226261526---------------30---030260---302219---431
7.Slovinsko TOMASSINI Kristijan01315---19139261591913131557111171799277911713319711---5941107307973416
8.Japan RUKAWA Kyon---199---22917---7---13---221913213174---110901511913115---00---137715001913------------344
9.Polsko Jurek BOGDANOWICZ---------------------------------------------------------------------------30---302630------26---30263030------------------------258
10.Srbsko SMILJKOVIC Stefan---00---------0001917015---030152---19---------1717191717---------17---26019000------3---13---255
11.Polsko BOGDANOWICZ Jurek---------------------------------------------------3013---3026---3030---------------------------------------26026300---------241
12.Estonia SEPP Marek------------------------------------------171922---2211022151700019---19---0------------15---3---------------------201
13.Slovinsko STROVS Nejc---177---0190225265000717950317075110002------90---00------00------00------193
14.Croatia GRGURINA Robi---1111---1541312607000010130197000000000000------0000191310---26---187
15.Slovinsko BOLCINA Janko0---22------15---9---17---3------911------------0------------15------72---139---017------53---30495178
16.Slovinsko BERGLEZ Boštjan005---1711220913405---0030100001000000000---1000------------------------92
17.Slovinsko PAVSIC Tilen---40---017---1731591590---0------------------------------------------------------------------------------------------89
18.Lithuania GREITAS Vairuotojas00---------711---220---26022------------------------------------------------------------------------------------------------88
19.Slovinsko MIHEVC Matjaz------0---5---2194715071300000004140---------------------------------------------------------------81
20.Polsko KLIMAS Adrian---------------------------------------------------------------0---0---00030---04---450002200150---2275
21.Švédkso HILLSTROM Roger RR---------------------------------------------------------------------------0130091703---1513---0------------------------70
22.Polsko KARCZ Sebastian------------------------------------------------------15---26---2205---------------------------------00------------------------68
23.Bulgaria POPOV Daniel---00------0500---------------2---4---05170---0040------------0------------3413---19---0------67
24.Slovinsko SEMROV Gorazd0019---9---15------------22------------------------------------------------------------------------------------------------------65
25.Slovensko SPISAK Stefan------0------------------0------11---40---7013---04---22---------------------------------------------------------------61
=Slovinsko BLATNIK Primoz---00---0501100000300700---0---0------003000---0---000---1100905---761
=Švédkso HULT Tobias---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0915131311061
28.Russian Federation CHIROKOV Vladimir------------------------------------------------------------------------------000------40---330------5479701759
29.Švédkso STIGH Mattias RR---------------------------------------------------------------------------7050134---0---9112---------------------------51
=Česká republika OSTROVSKY Milan------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------17------19---1551
31.Slovinsko SMID Miran020---7005000113110000000200102100110------000---02000---049
32.Švédkso HERNEHULT Dennis------------------------------042617------------------------------------------------------------------------------------------------47
33.Španělsko ORTIZ Jorge---------------------------------------------------------------------------001100015---------------901100---0---046
=Portugalsko RODRIGUES Tiago---------------------------------------------------------4---0---2200000------07------0---13------------------------46
35.Česká republika PTACEK Martin---------------------------------------------000000001500---------011---------170---0------------------------43
=Polsko CHOROBIK Dawid------------------------------------------------0---------0000035---------15---------7037000------30043
=Slovinsko SEDEJ Vojko00------1100400000---000---00000000000---000260000000020------43
38.Polsko WACH Tomek---------------------------------------------------------0------00---0------------------------------------15---------22---------37
39.Česká republika JAROTEK Jiri------------------------------------------3---09------003090------------------------------90------------------------33
40.Česká republika NAVRATIL Jiri------2------0------------------------0---0------7------0---------------0---3---0---00---001510003---31
41.Germany RITTER Rene------------------------------------------050200011---93---------------------------------------------------------0---30
42.Estonia AAVIK Robi---------------------------------------------------------------------------0------------------------------------7011------11------29
43.Hungary NYILAS Mihaly---70---0------013---0007000000000---------------------0---------------------------------------------27
=Slovensko SPISAK Pavol------------------------------------------00---1---26------------0---------------------------------------------------------------27
45.Finsko HIRVELA Tommi---------------------------------------------26------------0---------0---------------------------------------------------------------26
46.Česká republika MORKOVSKY Jan---------------------------------------------------------------0------------------------0---13---0011---------0---0---------24
47.Česká republika PLESNIK Martin------------------------------------------------------------0---0---------------------------022---00---------------------------22
48.Slovensko PECHA Stanislav0153---000---003------00---------------------------------------------------------------------------------------------21
=Slovinsko MUNIH Jernej---04---0070---51---4---------000---------------0---------------------------------------------------------------21
50.Slovinsko KOSTAJNŠEK Primož---00---1310010000500---00000---------000------------------------------------------------------20
=Ukrajina NECHIPORUK Igor---------------------------------------------------------------------------------900---11------------0---000---------------20
52.Latvia USVILS Kristaps---------------------------------------------------------0---------------------------------------------00019---------------------19
=Česká republika VOJCEK Mira------------------------------------------------------0000000---0000000190000------------------------19
=Polsko GORALIK Lukasz---------------------------------------------------------------0---------------------------------------------------------019---------19
=Estonia JALAK Mario------------------------------------------10200---000------0---0---------3------------------13---------------------19
56.Česká republika HAJEK Radek------------------------------0009---000---02------------01---0---------------0---05------------------------17
=Slovensko KLINOVSKY Boris------------------------------------------------------------------0------0741---5---------------------------------------------17
=Portugalsko AGUIAR Tiago---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0004------1317
=Česká republika HOMOLKA Miroslav------------------------------------------------------------------------------------------0------17---0------------------------------17
60.Česká republika KUBIN Petr------------------------------------------------------------------------------------0---------015------------------------------------15
61.Slovinsko VELIKANJE Miha---90---000------0050---------------------------------------------------------------------------------------------------14
62.Česká republika UTRATA Lukas------------------------------------------0---503---050---00---00---------------------0---------------------------13
=Česká republika SLANY Mirek------------------------------------------------------------------------------------------0001300000000000013
=Česká republika KRYGLER Jan------------------------------------------------------------------------------------------------------------00045------------413
=Polsko ROKITA Michal------------------------------------------00000000---0---0------409---------------------------------------------13
=Švédkso HENRIKSSON Urban---------------------------------------------------------------------------00000000------00020001100013
67.Portugalsko Helder Ferreira---------------------------------------------------------------------------------0---------------------------------00552---012
=Russian Federation SUHINOV Aleksandr------------------------------------------------------------------------------000---022---2114------------------------12
=Slovinsko KRUH Gregor---50---0---1---0420000000------------------------------------------------------------------------------------12
70.Česká republika PETER Marek------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0------------------1111
=Polsko SOWA Slawomir---------------------------------------------------------------------------------------------------11------0------0---------00---11
=Estonia KIVIMAA Karl------------------------------------------------------110------------------------------------------------------------------------------11
=Slovinsko GANTAR Domen000------0---0------------------00------000000000---00200---00000900---0------11
74.Slovinsko KURENT Ales000------3070000000000000000---00---000---------------0------0------00------10
=Germany FRICKE Matthias------------------------------------------00---3---250---0---0------------------------------0---------------------------10
76.Česká republika HOFFMANN Jakub---------------------------------------------------------------------------4---0---------5------------------------------------------9
=Česká republika DRBAL Tomas------------------------------------------------------------------------------------------00---900------------------------------9
=Latvia KOKS Martins---------------------------0---72---000---------------------------------------------------------------------------------------9
=Polsko BURCZYNSKI Arek------------------------------------------00000130032000000---0---0---00---00---------------9
80.Polsko MALCZEWSKI Piotr------------------------------------------------00000000000000001---0000020000508
81.Slovinsko MARKOVIC Marko------0------------------------------------------------------------------0---------07---------------------------------------------7
82.Polsko SLOWIAK Lukas---0------30---20---------0---------------------------------------------------------------------------------------------------5
=Germany FITTIG Hannes------------------------------------------00---0000---5---------------------------------------------------------------------5
=Slovinsko MAVER Gregor---00---40------------0---------00000000---0000000000---0000------------1---------5
=Česká republika BABAK Ondrej---------------------------------------------000---00------------5------------------------------------------------------0---5
=Švédkso ERIKSSON Micael---------------------------1000------00000---000000---------000---0000---0---4------0---5
87.Česká republika KALA Ludvik------------------------------------------------------00000000---0------------0------400------------------------4
=Polsko SAWICKI Darek---------------------------0---------4---------0------------------------------------------------------------------------------------4
=Latvia MASPAANS Rihardo------------------------------------------------------------------------------00---4------------------------------------------------4
=Španělsko GUTIERREZ JORGE------------------------------------------------------------------------------020000------0---02------------------------4
=Russian Federation KARKACH Alex------------------------------------------------------------------------------00------------------------------0000004---4
92.Slovinsko BOZIC Jan000---0---00---30---0---00---0---------------------0000---------------------------------------------------3
=Finsko REPO Kimmo---------------------------------------------------------------------------03000------------------------------------------------3
=Polsko CEBULA Jarek---3------------------------------------------0---------------------------------------------------------------------------------------3
=Estonia PRANTS Kristo------------------------------------------------------0------3------------------------------------------------------------------------3
=Italy CASTELLANI Federico---------------------3------------------------------------------------------------------------------------------------------------------3
=Slovinsko MLINAR Simon---00---------3---------------------0---------------------------------0---0---------------------------------------------------3
98.Slovinsko PACNIK Ales000---000020000------000000000000000000---000---000000002
=Česká republika MATOUSEK Vlastimil0---0------------------0000200000000---------00---0---------0---------------------------------------2
=Česká republika VECERA Lukas------------------------------------------------------0------000000000------0---00---1---000---------12
=Polsko DELCZYK Bartosz---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------02---2
=Polsko TALAGA Wojciech------------------------------------------001---00010---------------------------------------------------------------------2
=Portugalsko FRANCO Paulo---------------------------------------------------------000---2------------------------------------------------------------------2
=Brazil PARISE Eduardo---------------2---------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
=Estonia PAAVEL Tarmo---------------------------------------------------------------------------2---00---------------------------------------------------2
=Russian Federation MATVEENKOV Gleb---------------------------2------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
=Slovinsko ALBREHT Tomaz------0---20------------0---------00---0---------0------------------------------------------------------------------------2
=Slovinsko CAR Jasmina------------------------000200------------------0---0---0---------------------------------------------------------------2
109.Russian Federation KOCHETKOV Sergey---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------00000101
=Latvia ANDREJEVS Mareks---------------------------------------------------------------------------00001------------------------------------------------1
=Polsko MYNARSKI Maciek---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1------------------1
=Lithuania SALTENIS Vilius---------------------------------------------------------------------------1------------------------------------------------------------1
=Česká republika KULHANEK Ales---1------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Česká republika TOMECEK Libor------------------------------00010000000---00000000000---0000000000001
=Česká republika CERNY Petr sen001---00---000000---------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Croatia PRIBANIC Emil0---0---------------0---------1---------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Russian Federation BORKUNOV Alexander---00---000000---1000000000000000000000---0000000---000---1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.Bodů

Události na serveru
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8360 37.72%
6 měsíců
 
Hlasů: 1678 7.57%
1 rok
 
Hlasů: 2185 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2072 9.35%
3 roky
 
Hlasů: 2301 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5567 25.12%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.