Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Online (0)

Online Chat

Pohár RBR-CUP 2024
1.Polsko KORALEWSKI Mateusz752
2.Česká republika STEINER Pavel736
3.Česká republika PAULAT Stepan678
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš615
5.Česká republika BUJACEK Martin579
6.Polsko KORZENIOWSKI Benek551

Pohár XRS
1.Česká republika BURIÁNEK Tomáš114
2.Česká republika VALENTA Lukas98
3.Česká republika BUJACEK Jakub76
4.Česká republika BUJACEK Martin69
5.Česká republika VALERIAN Vaclav68
6.Česká republika ZBORIL Roman 166

Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav




SRC 2021
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajeStartKonecKoeficient 
1.SRC - Valasska Rally ValMez11.2.202116.2.2021 Konečné výsledky
2.SRC - Rallye Sumava Klatovy4.3.20219.3.2021 Konečné výsledky
3.SRC - Rallye Cesky Krumlov25.3.202130.3.2021 Konečné výsledky
4.SRC - Agrotec Petronas Rally Hustopece22.4.202127.4.2021 Konečné výsledky
5.SRC - Rally Bohemia3.6.20218.6.2021 Konečné výsledky
6.SRC - Rallysprint Kopná13.7.202118.7.20211.5Konečné výsledky
7.SRC - Barum Czech Rally Zlín5.8.202110.8.2021 Konečné výsledky
8.SRC - Rally Vyskov - sprint24.8.202129.8.20211.5Konečné výsledky
9.SRC - Partr Rally Vsetin - sprint14.9.202119.9.20211.5Konečné výsledky
10.SRC - Invelt Rally Pacejov7.10.202112.10.2021 Konečné výsledky


Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Česká republika BUJACEK Martin3328213033033494933309
2.Česká republika TOMECEK Libor24262820284026393924294
3.Polsko ZAWISZA Maciej21301222464454328242
4.Česká republika ZBORIL Roman 1914221624242837120195
5.Česká republika SCHAMBERGER Karel01826187272243622180
6.Česká republika VECERA Lukas------025264524---029149
7.Česká republika VASICEK Michal1202471613327270129
8.Česká republika JANEK David002014---361821123124
9.Česká republika ADAMEK Ondrej16000------2033334106
10.Česká republika KUBINI Vladimir0167------30131810---94
11.Španělsko RODRIGUEZ Daniel------16---------162430---86
12.Česká republika VAJDAK Jiri200323300------------85
13.Česká republika SCHAMBERGER Karel st1800202114031683
14.Polsko WORONECKI Mirek---0---121212013211282
15.Česká republika DLOUHY Vladimir1001251810507875
=Česká republika LABUDEK Michal------------018015241875
17.Česká republika NOVAK Jenda02106220---118573
18.Netherlands LACEDAEMON Leonid02214------36------------72
19.Česká republika MARKVART Alex50103915112---1469
20.Slovensko KUNDLAK Jan2610026------------------62
21.Slovensko HOMOLA Matej2826------------------------54
22.Česká republika SOJKA Karel---690---60915651
23.Česká republika SOLAR Milan80682010013249
24.Belgium PHLYPO Jochen01050---00300---45
25.Česká republika REZNICEK Milan0020708712743
26.Česká republika REZNICEK Pavel020900906935
27.Česká republika VASICEK Petr70---10---77---------31
28.Česká republika DRGA Radim22---------------------------22
29.Česká republika TOMECEK Josef05------141------------20
30.Polsko LIPOWCZAN Pawel0---------109---0------19
31.Česká republika DRAHOTUSKY Lukas I---44244------------18
32.Česká republika CAPAK Martin---------0---30104---17
33.Česká republika MALENOVSKY Lubomir231030060015
34.Česká republika SLAVIK Teodor14------0------------------14
35.Česká republika JONASEK Matej4180------------------13
36.Polsko Sznajderski Mateusz---12------------------------12
37.Polsko ZYZAK Damian---------------------------1010
38.Česká republika SOPIK Miroslav090------0------------9
=Česká republika NOVOSAD Rostislav00018---------------9
40.Česká republika ZAJIC Martin---0---0---06---------6
=Italy BORGACCINO Igor6---------------------------6
=Česká republika KRALICEK Pavel------3---0003---06
43.Česká republika MORAVEC Jiri000050------------5
44.Česká republika KAIGL Arnost0000------4---------4
=Česká republika VIT Lukas0004---00---------4
46.Croatia PECMAN Edin3---------------------------3
47.Česká republika VOHNICKY Filip---00---1---------0---1
=Česká republika MATEJKA Miroslav00000---0------11



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů

Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
  • Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
  • Woliborz - Jodlownik

Nová trať:
  • Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
  • Witoszow - Zloty Las
  • Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
  • Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
  • Halenkovice 2018


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 11202 34.11%
6 měsíců
 
Hlasů: 3233 9.84%
1 rok
 
Hlasů: 3724 11.34%
2 roky
 
Hlasů: 3581 10.9%
3 roky
 
Hlasů: 3850 11.72%
Hned od vydání
 
Hlasů: 7251 22.08%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.