Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Online (0)

Online Chat

Pohár RBR-CUP 2024
1.Polsko KORALEWSKI Mateusz411
2.Česká republika PAULAT Stepan404
3.Česká republika STEINER Pavel377
4.Česká republika BUJACEK Martin364
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš313
6.Polsko POLOK Mateusz254

Pohár XRS
1.Česká republika ZBORIL Roman 154
2.Česká republika BUJACEK Jakub53
3.Česká republika VECERA Lukas42
4.Česká republika SERY Jakub39
5.Česká republika VALENTA Lukas31
6.Česká republika HRBACEK David30

Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav



Test Gr. A Tarmac

8.1.2018 9:51 - 14.1.2018 23:59
1234567
RZ/SS 1 - Bisanne
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
5.6 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
Na RZ 1DalšíPo RZ 1
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Česká republika
 
BURIÁNEK Tomáš
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:20.36 77.4
 
2.Bulgaria
 
DONCHEV Ilian
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A04:24.75+4.38
+4.38
76.1
+0.78
3.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A04:27.26+6.90
+2.50
75.4
+1.23
4.Greece
 
YANOLIDIS Jannis
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:34.53+14.18
+7.28
73.4
+2.53
5.
 
certikk
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:34.69+14.33
+0.15
73.4
+2.56
6.Česká republika
 
PERSEIN Danny
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:35.49+15.14
+0.81
73.2
+2.70
7.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:35.57
00:10.00
+15.21
+0.07
73.2
+2.72
8.Česká republika
 
DOBES Adam
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:36.68+16.32
+1.11
72.9
+2.91
9.Česká republika
 
DVORAK Jan
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:43.65+23.29
+6.97
71.1
+4.16
10.Portugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Citroen AX Sport GrpA
H/A04:46.31+25.95
+2.66
70.4
+4.63
11.Španělsko
 
FERRER Colin
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:50.85+30.49
+4.54
69.3
+5.44
12.Russian Federation
 
G.Severov
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A04:51.36+31.00
+0.51
69.2
+5.54
13.
 
TOMANEC Jan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:56.46+36.10
+5.09
68.0
+6.45
14.Česká republika
 
MATYAS Jan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:57.63+37.27
+1.17
67.7
+6.66
15.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:02.04+41.69
+4.41
66.7
+7.44
16.Česká republika
 
EXNER Zdenek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:16.89+56.53
+14.85
63.6
+10.09
17.Slovensko
 
KRAVEC Jozko
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:24.82+1:04.45
+7.93
62.1
+11.51
18.Portugalsko
 
Paulo Vieira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:28.55+1:08.19
+3.73
61.4
+12.18
19.Česká republika
 
KRIVAN Jan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:44.51+1:24.15
+15.96
58.5
+15.03
20.Polsko
 
WRZOSEK Michal
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+3:35.85
36.0
+53.57
=Slovensko
 
GULAS Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Polsko
 
MALEK Damian
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Bulgaria
 
KOLEV Stefan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Španělsko
 
VILANOVA Borja
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Lithuania
 
RAVINSKIS Simonas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Česká republika
 
MARECKOVA Nikola
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Polsko
 
Rafal Marzec
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Česká republika
 
BURIÁNEK Tomáš
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:20.36 77.4
 
2.Bulgaria
 
DONCHEV Ilian
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A04:24.75+4.38
+4.38
76.1
+0.78
3.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A04:27.26+6.90
+2.50
75.4
+1.23
4.Greece
 
YANOLIDIS Jannis
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:34.53+14.18
+7.28
73.4
+2.53
5.
 
certikk
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:34.69+14.33
+0.15
73.4
+2.56
6.Česká republika
 
PERSEIN Danny
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:35.49+15.14
+0.81
73.2
+2.70
7.Russian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:35.57
00:10.00
+15.21
+0.07
73.2
+2.72
8.Česká republika
 
DOBES Adam
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:36.68+16.32
+1.11
72.9
+2.91
9.Česká republika
 
DVORAK Jan
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:43.65+23.29
+6.97
71.1
+4.16
10.Portugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Citroen AX Sport GrpA
H/A04:46.31+25.95
+2.66
70.4
+4.63
11.Španělsko
 
FERRER Colin
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:50.85+30.49
+4.54
69.3
+5.44
12.Russian Federation
 
G.Severov
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A04:51.36+31.00
+0.51
69.2
+5.54
13.
 
TOMANEC Jan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:56.46+36.10
+5.09
68.0
+6.45
14.Česká republika
 
MATYAS Jan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:57.63+37.27
+1.17
67.7
+6.66
15.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:02.04+41.69
+4.41
66.7
+7.44
16.Česká republika
 
EXNER Zdenek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:16.89+56.53
+14.85
63.6
+10.09
17.Slovensko
 
KRAVEC Jozko
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:24.82+1:04.45
+7.93
62.1
+11.51
18.Portugalsko
 
Paulo Vieira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:28.55+1:08.19
+3.73
61.4
+12.18
19.Česká republika
 
KRIVAN Jan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:44.51+1:24.15
+15.96
58.5
+15.03
20.Česká republika
 
MARECKOVA Nikola
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+3:35.85
36.0
+53.57
=Lithuania
 
RAVINSKIS Simonas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Španělsko
 
VILANOVA Borja
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Bulgaria
 
KOLEV Stefan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Polsko
 
MALEK Damian
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Slovensko
 
GULAS Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Polsko
 
WRZOSEK Michal
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57
=Polsko
 
Rafal Marzec
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A09:20.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.0
+53.57


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
  • Witoszow - Zloty Las
  • Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
  • Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
  • Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
  • Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
  • Montekland (12 tratí)


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 11127 33.98%
6 měsíců
 
Hlasů: 3230 9.86%
1 rok
 
Hlasů: 3722 11.37%
2 roky
 
Hlasů: 3578 10.93%
3 roky
 
Hlasů: 3847 11.75%
Hned od vydání
 
Hlasů: 7245 22.12%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.