Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan145
2.Česká republika JILEK Zdenek131
3.Slovensko ZETAK Dennis122
4.Česká republika VALENTA Lukas88
5.Česká republika PETRU Stanislav82
6.Portugalsko ESTEVEZ Oscar79

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis488
2.Česká republika VALENTA Lukas383
3.Česká republika KUBOVSKY Petr380
4.Česká republika BUJACEK Martin299
5.Česká republika DOLEZAL Jakub262
6.Polsko CHRASCINA Mariusz250

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Česká republika KUBOVSKY Petr64
3.Švédkso HULT Tobias54
4.Česká republika DOLEZAL Jakub52
5.Polsko Piotr Sajdak37
6.Greece VICHOS John36

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko PIEKOS Marcin55
3.Polsko SADOWSKI Adrian41
4.Polsko GAZDA Piotr32
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz24
6.Polsko Piotr Sajdak24

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II
01.06.2021:
RZ Kopřivnice
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

RBR Planet - Setkani mistru Sosnova 2018
WEB , FACEBOOK POZOR! Pocita se pouze cas posledni RZ - Sosnova FINALE! EN: ATTENTION! Only time of the last stage (Sosnova FINALE) will be included in the results!
15.11.2018 0:00 - 20.11.2018 23:59
123456
RZ/SS 6 - Finale
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
7.1 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 6Po RZ 6
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
CHRASCINA Mariusz
Toyota Yaris WRC 2017
RC105:03.44 84.2
 
2.Slovensko
 
ZETAK Dennis
Skoda Fabia R5 (b)
RC205:09.13+5.69
+5.69
82.7
+0.80
3.Česká republika
 C 
VALERIAN Vaclav
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC05:16.93+13.49
+7.80
80.6
+1.90
4.Česká republika
 C 
STOLFA Ondrej
Skoda Fabia R5 (b)
RC205:17.35+13.91
+0.41
80.5
+1.96
5.Česká republika
 C 
CERNY Lukas
Ford Fiesta WRC 2017
RC105:18.34+14.90
+0.99
80.3
+2.10
6.Česká republika
 
OMELKA Zdenek
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC105:19.02+15.58
+0.68
80.1
+2.19
7.Česká republika
 C 
TRNKA Victor
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B05:19.47+16.03
+0.45
80.0
+2.26
8.Austria
 
Steiner Christopher
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC205:24.76+21.32
+5.28
78.7
+3.00
9.Česká republika
 C 
SLAVIK Teodor
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC205:26.73+23.29
+1.97
78.2
+3.28
10.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Opel ADAM R2
RC405:26.93+23.49
+0.20
78.2
+3.31
11.Česká republika
 
ZAVESKY Michal
Ford Fiesta R5
RC205:27.78+24.34
+0.85
78.0
+3.43
12.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:27.83+24.39
+0.05
78.0
+3.43
13.Česká republika
 
NOVAK Jenda
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:28.76+25.32
+0.94
77.7
+3.57
14.Česká republika
 C 
SIMCIK Martin
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:30.98+27.54
+2.21
77.2
+3.88
15.Česká republika
 
ADAMEK Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC205:31.63+28.19
+0.65
77.1
+3.97
16.Česká republika
 
SERBAUM Ondrej
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:31.64+28.20
+0.01
77.1
+3.97
17.Česká republika
 
DVORAK Karel
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A05:32.27+28.83
+0.63
76.9
+4.06
18.Česká republika
 
VESELY Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/205:36.20+32.76
+3.93
76.0
+4.61
19.Česká republika
 
MARKO Tibor
Citroen DS3 R3-MAX
RC305:36.89+33.45
+0.69
75.9
+4.71
20.Česká republika
 C 
STRNAD Vlastimil
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC205:38.02+34.58
+1.12
75.6
+4.87
21.Česká republika
 C 
KAHANEK Maxim
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A05:39.55+36.11
+1.53
75.3
+5.09
22.Česká republika
 C 
LABUDEK Michal
Opel ADAM R2
RC405:41.17+37.72
+1.62
74.9
+5.31
23.Česká republika
 
SERBAUM Lukas
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:45.26+41.82
+4.09
74.0
+5.89
24.Portugalsko
 
Nuno Carreira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:45.43+41.99
+0.17
74.0
+5.91
25.Česká republika
 C 
HUST Jakub
Opel ADAM R2
RC405:46.85+43.41
+1.42
73.7
+6.11
26.Česká republika
 C 
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia II S2000
RC205:48.61+45.17
+1.77
73.3
+6.36
27.Slovensko
 C 
FAFRAK Lukas
Opel ADAM R2
RC405:50.58+47.14
+1.96
72.9
+6.64
28.Česká republika
 C 
BERAN Petr
Skoda 130 RS Grp2
H/206:01.91+58.47
+11.34
70.6
+8.24
29.Česká republika
 C 
TESAR Tomas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/406:08.78+1:05.34
+6.87
69.3
+9.20
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
CHRASCINA Mariusz
Toyota Yaris WRC 2017
RC130:30.10 83.8
 
2.equalSlovensko
 
ZETAK Dennis
Skoda Fabia R5 (b)
RC231:05.95+35.85
+35.85
82.2
+0.84
3.equalČeská republika
 
STOLFA Ondrej
Skoda Fabia R5 (b)
RC232:04.59+1:34.49
+58.64
79.7
+2.22
4.equalAustria
 
Steiner Christopher
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC232:44.85+2:14.75
+40.26
78.1
+3.16
5.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Opel ADAM R2
RC432:59.81+2:29.71
+14.96
77.5
+3.51
6.equalČeská republika
 
SERBAUM Ondrej
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A33:25.69+2:55.59
+25.88
76.5
+4.12
7.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A33:35.10
00:33.00
+3:05.00
+9.41
76.1
+4.34
8.equalČeská republika
 
VALERIAN Vaclav
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC33:54.16
00:33.00
+3:24.06
+19.05
75.4
+4.79
9.equalČeská republika
 
MARKO Tibor
Citroen DS3 R3-MAX
RC334:31.85+4:01.75
+37.69
74.0
+5.67
10.upČeská republika
 
TRNKA Victor
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B35:10.07+4:39.97
+38.22
72.7
+6.57
11.upČeská republika
 
CERNY Lukas
Ford Fiesta WRC 2017
RC135:12.42+4:42.33
+2.36
72.6
+6.63
12.downČeská republika
 
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia II S2000
RC235:31.11+5:01.01
+18.68
72.0
+7.07
13.upČeská republika
 
SERBAUM Lukas
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC36:34.14+6:04.04
+1:03.03
69.9
+8.55
14.upČeská republika
 
DVORAK Karel
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A36:34.69
02:30.00
+6:04.60
+0.56
69.9
+8.56
15.downČeská republika
 
BERAN Petr
Skoda 130 RS Grp2
H/236:36.81+6:06.71
+2.11
69.8
+8.61
16.upČeská republika
 
NOVAK Jenda
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A39:03.07
00:04.00
+8:32.97
+2:26.26
65.5
+12.04
17.upČeská republika
 
HUST Jakub
Opel ADAM R2
RC439:44.71
05:10.00
+9:14.61
+41.64
64.3
+13.02
18.upČeská republika
 
OMELKA Zdenek
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC142:25.34
10:00.00
+11:55.24
+2:40.63
60.3
+16.79
19.upČeská republika
 
ZAVESKY Michal
Ford Fiesta R5
RC242:39.32
10:00.00
+12:09.22
+13.98
59.9
+17.12
20.upČeská republika
 
VESELY Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/245:27.54
10:00.00
+14:57.44
+2:48.22
56.2
+21.07
21.upČeská republika
 
STRNAD Vlastimil
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC249:15.76
16:20.00
+18:45.66
+3:48.22
51.9
+26.42
22.upČeská republika
 
LABUDEK Michal
Opel ADAM R2
RC449:22.26
15:43.00
+18:52.16
+6.50
51.8
+26.58
23.upPortugalsko
 
Nuno Carreira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A49:49.88
15:00.00
+19:19.78
+27.62
51.3
+27.22
24.upČeská republika
 
SIMCIK Martin
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A51:11.07
16:30.00
+20:40.97
+1:21.19
49.9
+29.13
25.upČeská republika
 
SLAVIK Teodor
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC251:47.36
20:00.00
+21:17.26
+36.29
49.4
+29.98
26.upČeská republika
 
KAHANEK Maxim
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A53:12.76
20:00.00
+22:42.66
+1:25.40
48.0
+31.99
27.upSlovensko
 
FAFRAK Lukas
Opel ADAM R2
RC453:53.52
20:00.00
+23:23.42
+40.76
47.4
+32.94
28.upČeská republika
 
TESAR Tomas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/455:12.47
20:00.00
+24:42.37
+1:18.95
46.3
+34.80
29.upČeská republika
 
ADAMEK Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC256:28.45
25:00.00
+25:58.35
+1:15.98
45.3
+36.58


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8397 37.74%
6 měsíců
 
Hlasů: 1689 7.59%
1 rok
 
Hlasů: 2191 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2076 9.33%
3 roky
 
Hlasů: 2311 10.39%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5584 25.1%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.