Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Online Chat

Pohár MMČR 2022
1.Česká republika PAULAT Stepan342
2.Česká republika BURIÁNEK Tomáš288
3.Česká republika JOHN Tomas272
4.Česká republika VALENTA Lukas236
5.Česká republika BUJACEK Martin231
6.Česká republika PETRU Stanislav172

Pohár KOWAX RBR-CUP 22/23
1.Česká republika BUJACEK Martin495
2.Česká republika ORLITA Honza353
3.Česká republika SYKORA Michal351
4.Česká republika PAULAT Stepan305
5.Česká republika DOLEZAL Jakub298
6.Česká republika ZBORIL Roman 1277

Pohár NRC13
1.Česká republika PAULAT Stepan130
2.Česká republika DOLEZAL Jakub125
3.Česká republika BUJACEK Martin121
4.Polsko KORZENIOWSKI Benek108
5.Česká republika ZBORIL Roman 197
6.Česká republika SOVJÁK David64

Pohár Palmira RSC 22/23
1.Česká republika BUJACEK Martin204
2.Česká republika STEINER Pavel145
3.Česká republika VANDA David128
4.Slovensko SPISAK Stefan125
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš116
6.Česká republika ZBORIL Roman 1115

Nové soubory
08.11.2022:
RZ Helfstyn
08.11.2022:
RZ Biskupice 2004 II
08.11.2022:
RZ Biskupice 2004
06.11.2022:
SSS Valasske Mezirici
23.10.2022:
RZ Barák Snow


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav



Star Rally Historic Online 2021
Volný závod historických automobilů u příležitosti 50. Barum Czech Rally Zlín 2021 | Pořadatel: Auto klub Zlín v AČR | Detailní info na onlinerally.cz a czechrally.com ||| ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ | PLATES | POVINNÉ TEXTURY | Uzávěrka přihlášek: 6.8.2021, 23:59 === Free race of historic cars on the occasion of anniversary 50th Barum Czech Rally Zlín | Organizer: Auto klub Zlín v AČR | Detail info at onlinerally.cz and czechrally.com ||| SUPPLEMENTARY REGULATIONS | PLATES | MANDATORY TEXTURES | Closing date for entries: 6 August 2021, 23:59
10.8.2021 0:00 - 15.8.2021 23:59
123456789
RZ/SS 9 - Zadverice
Výpis pro třídu (skupinu): H/A
povrch nový a mokrý, špatné podmínky, odpoledne, mírný déšť, zataženo
14.9 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 9Po RZ 9
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A07:26.59 120.1
 
2.Česká republika
 C 
PAULAT Stepan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:35.67+9.08
+9.08
117.7
+0.61
3.Česká republika
 C 
VALIK Jiri
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:38.65+12.06
+2.98
117.0
+0.81
4.Česká republika
 C 
STEINER Pavel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:38.68+12.10
+0.03
116.9
+0.81
5.Česká republika
 C 
PODLAS Radek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:41.63+15.04
+2.94
116.2
+1.01
6.Česká republika
 C 
LAPCIK Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:45.94+19.35
+4.30
115.1
+1.30
7.Česká republika
 
DOHNAL Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:47.53+20.94
+1.59
114.7
+1.41
8.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:48.06+21.47
+0.53
114.6
+1.44
9.Česká republika
 C 
DRGA Radim
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:48.59+22.00
+0.54
114.5
+1.48
10.Česká republika
 C 
DAVID Frantisek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:59.11
00:15.00
+32.52
+10.52
112.0
+2.18
11.Česká republika
 C 
NESVADBA Marek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A08:05.98+39.39
+6.87
110.4
+2.64
12.Slovensko
 
ZETAK Dennis
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A08:08.12
00:40.00
+41.53
+2.13
109.9
+2.79
13.Česká republika
 C 
VALUSEK Ondrej
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A08:09.38+42.80
+1.27
109.6
+2.87
14.Španělsko
 C 
ORTEGA Antonio
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A08:11.47+44.88
+2.08
109.1
+3.01
15.Španělsko
 
PEREZ Jesus
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A08:12.56+45.97
+1.09
108.9
+3.09
16.Česká republika
 
SOJKA Karel
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A08:21.01+54.42
+8.44
107.1
+3.65
17.Česká republika
 C 
JURICA Stanislav
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A08:53.17+1:26.58
+32.15
100.6
+5.81
18.Česká republika
 C 
PAVELA Marek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A09:01.37+1:34.78
+8.19
99.1
+6.36
19.Česká republika
 
KUTEJ Radek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A09:06.45+1:39.87
+5.08
98.2
+6.70
20.Česká republika
 C 
PROSEK David
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A09:12.42+1:45.84
+5.97
97.1
+7.10
21.Česká republika
 
DRAHOTUSKY Lukas I
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A09:24.45+1:57.86
+12.03
95.0
+7.91
22.Česká republika
 C 
MORAVEK Milos
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A09:39.33+2:12.74
+14.88
92.6
+8.91
23.Česká republika
 C 
MALENOVSKY Lubomir
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A11:01.97
00:15.00
+3:35.38
+1:22.64
81.0
+14.46
24.Česká republika
 
SERY Jakub
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+1:24.62
71.8
+20.13
=Česká republika
 
DUBSKY Frantisek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
BETIK Ondrej
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
HRADIL Tomas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Španělsko
 
LAMAS Cristian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
HAMSIK Daniel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
PROSEK Lukas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
KOLLER Lukas
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
LANIK Dusan
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
VAVRA Lubos
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
MALENOVSKY Jakub
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
VIT Lukas
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Slovensko
 
GALLOVIC Majo
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
BILL Martin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
BURIAN Jindrich
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
DLOUHY Vladimir
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
VASICEK Michal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
JULÍNEK Martin
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
DZJAPEK Michal
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
PROCHÁZKA Patrik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Španělsko
 
SIMON Xurxo
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
ZOCH Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Slovensko
 
TOKOLY Vladimir
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
=Česká republika
 
MAREK Petr
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A12:26.59
05:00.00
+5:00.00
+0.00
71.8
+20.13
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:42.79 113.7
 
2.equalČeská republika
 
PAULAT Stepan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A47:06.14+23.35
+23.35
112.7
+0.26
3.equalČeská republika
 
VALIK Jiri
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A47:45.09+1:02.30
+38.95
111.2
+0.70
4.equalČeská republika
 
STEINER Pavel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A47:53.40+1:10.61
+8.31
110.9
+0.80
5.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A48:05.58+1:22.79
+12.18
110.4
+0.94
6.upČeská republika
 
DAVID Frantisek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A48:51.99
00:15.00
+2:09.19
+46.41
108.7
+1.46
7.upČeská republika
 
LAPCIK Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A49:05.77+2:22.97
+13.78
108.2
+1.62
8.equalČeská republika
 
DRGA Radim
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A49:07.85+2:25.06
+2.08
108.1
+1.64
9.upČeská republika
 
VALUSEK Ondrej
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A50:26.35+3:43.56
+1:18.50
105.3
+2.53
10.upČeská republika
 
NESVADBA Marek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A50:39.44+3:56.65
+13.09
104.8
+2.67
11.upŠpanělsko
 
ORTEGA Antonio
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A50:46.08+4:03.29
+6.64
104.6
+2.75
12.upČeská republika
 
SOJKA Karel
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A51:45.08+5:02.29
+59.00
102.6
+3.42
13.upČeská republika
 
PODLAS Radek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A53:02.14
05:00.00
+6:19.35
+1:17.06
100.1
+4.29
14.upSlovensko
 
ZETAK Dennis
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:07.38
05:40.00
+7:24.59
+1:05.23
98.1
+5.02
15.equalČeská republika
 
PAVELA Marek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A54:15.03+7:32.24
+7.65
97.9
+5.11
16.downČeská republika
 
DRAHOTUSKY Lukas I
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:15.59+7:32.80
+0.56
97.9
+5.12
17.upČeská republika
 
JURICA Stanislav
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A55:20.68+8:37.89
+1:05.09
95.9
+5.85
18.upČeská republika
 
KUTEJ Radek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A56:47.24+10:04.45
+1:26.56
93.5
+6.83
19.upČeská republika
 
DOHNAL Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A57:55.93
10:00.00
+11:13.14
+1:08.69
91.7
+7.61
20.upČeská republika
 
MORAVEK Milos
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A58:48.84+12:06.05
+52.91
90.3
+8.20
21.upČeská republika
 
PROSEK David
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A61:44.68
05:00.00
+15:01.89
+2:55.84
86.0
+10.19
22.upSlovensko
 
GALLOVIC Majo
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A63:25.39
15:15.00
+16:42.60
+1:40.71
83.7
+11.33
23.upČeská republika
 
BILL Martin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A64:23.46
10:00.00
+17:40.67
+58.07
82.5
+11.98
24.upŠpanělsko
 
PEREZ Jesus
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A65:19.37
15:00.00
+18:36.58
+55.91
81.3
+12.62
25.upČeská republika
 
BURIAN Jindrich
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A65:31.59
10:00.00
+18:48.80
+12.22
81.0
+12.75
26.upČeská republika
 
DLOUHY Vladimir
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A66:59.00
20:00.00
+20:16.21
+1:27.41
79.3
+13.74
27.upČeská republika
 
VASICEK Michal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A69:02.38
20:00.00
+22:19.59
+2:03.38
76.9
+15.14
28.upČeská republika
 
MALENOVSKY Lubomir
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A69:24.14
15:15.00
+22:41.36
+21.77
76.5
+15.38
29.upČeská republika
 
JULÍNEK Martin
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A69:57.67
20:00.00
+23:14.88
+33.52
75.9
+15.76
30.upČeská republika
 
DZJAPEK Michal
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A70:52.91
20:00.00
+24:10.12
+55.24
74.9
+16.39
31.upČeská republika
 
PROCHÁZKA Patrik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A70:57.99
20:00.00
+24:15.20
+5.08
74.8
+16.44
32.upČeská republika
 
MAREK Petr
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A72:07.97
20:00.00
+25:25.19
+1:09.98
73.6
+17.23
33.upŠpanělsko
 
SIMON Xurxo
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A72:38.08
25:00.00
+25:55.29
+30.10
73.1
+17.57
34.upČeská republika
 
ZOCH Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A72:55.49
25:00.00
+26:12.70
+17.41
72.8
+17.77
35.upSlovensko
 
TOKOLY Vladimir
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A73:23.89
20:00.00
+26:41.11
+28.41
72.3
+18.09
36.upČeská republika
 
VIT Lukas
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A73:46.47
25:00.00
+27:03.69
+22.58
72.0
+18.35
37.upČeská republika
 
MALENOVSKY Jakub
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A73:49.74
25:00.00
+27:06.95
+3.26
71.9
+18.38
38.upČeská republika
 
SERY Jakub
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A74:51.39
25:00.00
+28:08.61
+1:01.66
70.9
+19.08
39.upČeská republika
 
BETIK Ondrej
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A75:03.54
25:00.00
+28:20.75
+12.14
70.7
+19.22
40.upČeská republika
 
DUBSKY Frantisek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A75:20.31
25:00.00
+28:37.52
+16.77
70.5
+19.41
41.upČeská republika
 
HRADIL Tomas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A77:04.68
30:00.00
+30:21.89
+1:44.37
68.9
+20.59
42.upŠpanělsko
 
LAMAS Cristian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A77:20.37
30:10.00
+30:37.58
+15.69
68.7
+20.76
43.upČeská republika
 
HAMSIK Daniel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A77:53.43
30:00.00
+31:10.65
+33.07
68.2
+21.14
44.upČeská republika
 
PROSEK Lukas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A81:54.10
35:00.00
+35:11.31
+4:00.66
64.8
+23.86
45.upČeská republika
 
KOLLER Lukas
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A82:02.00
32:55.00
+35:19.21
+7.90
64.7
+23.95
46.upČeská republika
 
LANIK Dusan
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A82:17.20
35:00.00
+35:34.41
+15.20
64.5
+24.12
47.upČeská republika
 
VAVRA Lubos
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A83:38.63
33:10.00
+36:55.84
+1:21.43
63.5
+25.04


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
08.11.2022:
Nová trať:
  • Helfstyn

Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004
  • Biskupice 2004 II
06.11.2022:
Nová trať:
  • SSS Valasske Mezirici
23.10.2022:
Aktualizované tratě:
  • Banov
  • Banov II
  • Banov okruh
  • Barak
  • Barak snow
  • Koprivnice 1
  • Koprivnice 2
  • Koprivnice 3
  • Koprivnice 4
22.10.2022:
Aktualizované tratě:
  • Horazdovice - Komusin
  • Odry
  • Odry II

Nové tratě:
  • Komusin - Horazdovice
  • Dolina polookruh
  • Odry snow
  • Odry snow night
  • Odry II snow
  • Odry II snow night
20.09.2022:
Nové tratě:
  • Odry
  • Odry II


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 10269 32.37%
6 měsíců
 
Hlasů: 3193 10.07%
1 rok
 
Hlasů: 3697 11.65%
2 roky
 
Hlasů: 3556 11.21%
3 roky
 
Hlasů: 3818 12.04%
Hned od vydání
 
Hlasů: 7189 22.66%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.