Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan145
2.Česká republika JILEK Zdenek131
3.Slovensko ZETAK Dennis122
4.Česká republika VALENTA Lukas88
5.Česká republika PETRU Stanislav82
6.Portugalsko ESTEVEZ Oscar79

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis433
2.Česká republika KUBOVSKY Petr380
3.Česká republika VALENTA Lukas347
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub231
6.Polsko CHRASCINA Mariusz226

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Česká republika KUBOVSKY Petr64
3.Švédkso HULT Tobias54
4.Česká republika DOLEZAL Jakub52
5.Polsko Piotr Sajdak37
6.Greece VICHOS John36

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko PIEKOS Marcin55
3.Polsko SADOWSKI Adrian41
4.Polsko GAZDA Piotr32
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz24
6.Polsko Piotr Sajdak24

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II
01.06.2021:
RZ Kopřivnice
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Hanaa hanaa

11.1.2015 9:45 - 17.1.2015 23:59
1234
RZ/SS 4 - East-West II
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
9.6 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 4Po RZ 4
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Švédkso
 C 
Robin HALLMAN
Subaru Impreza WRC 06
WRC06:06.69 94.2
 
2.Česká republika
 
KUBOVSKY Petr
Citroen C4 WRC 08
WRC06:07.87+1.19
+1.19
93.9
+0.12
3.Česká republika
 C 
HRABEC Zbynek
Subaru Impreza WRC 06
WRC06:19.85+13.17
+11.98
91.0
+1.37
4.Lithuania
 
RALLY Guru
Lancia Delta
A806:21.20+14.52
+1.35
90.7
+1.51
5.Russian Federation
 
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC06:24.24+17.55
+3.04
89.9
+1.83
6.Polsko
 
agonpl
Citroen C4 WRC 08
WRC06:25.24+18.55
+1.00
89.7
+1.93
7.Švédkso
 
Bengt-Arne MOLIN
Subaru Impreza N14 URT
N406:29.10+22.42
+3.86
88.8
+2.33
8.Česká republika
 
ZATKO Petr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200006:30.61+23.92
+1.51
88.5
+2.49
9.Švédkso
 
Viktor Zettergren
Peugeot 207 S2000
S200006:30.62+23.93
+0.01
88.5
+2.49
10.Polsko
 
Kamilec
Subaru Impreza N14 URT
N406:38.29+31.60
+7.67
86.8
+3.29
11.Russian Federation
 
FEDOROV Igor
Subaru Impreza WRC 06
WRC06:43.38+36.69
+5.09
85.7
+3.82
12.Česká republika
 
HRANICKY David
Skoda Fabia S2000 evo2
S200006:46.18+39.49
+2.81
85.1
+4.11
13.Švédkso
 
EDLUND Mike
Opel Corsa S1600
S160006:46.69+40.00
+0.50
85.0
+4.17
14.Česká republika
 
PLOJHAR Otas
Citroen C4 WRC 07
WRC06:51.76+45.07
+5.08
83.9
+4.70
15.Česká republika
 
KUBIN Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S200006:51.78+45.10
+0.02
83.9
+4.70
16.Česká republika
 
PIKNER Tomas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200006:52.98+46.29
+1.19
83.7
+4.82
17.China
 
YU Tan
Subaru Impreza WRC 05
WRC06:54.85+48.16
+1.87
83.3
+5.02
18.Švédkso
 C 
ONKAMO Hasse
Subaru Impreza N12
N407:00.47+53.78
+5.62
82.2
+5.60
19.Polsko
 
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC07:03.60+56.92
+3.13
81.6
+5.93
20.Polsko
 
Michal Rucinski
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200007:06.85+1:00.16
+3.25
81.0
+6.27
21.Česká republika
 
DUJKA Roman
Citroen C4 WRC 08
WRC07:08.77+1:02.08
+1.92
80.6
+6.47
22.Finsko
 
KUUSINEN Teemu
Ford Escort Mk2 GrH
H07:21.25+1:14.56
+12.48
78.3
+7.77
23.Slovensko
 
Doctsiem
Lada Samara 1400
A507:27.70+1:21.01
+6.44
77.2
+8.44
24.Česká republika
 
FROHLICH Kubous
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC07:37.42+1:30.74
+9.73
75.6
+9.45
25.Polsko
 
Adrian Firlejczyk
Renault Clio S1600
S160007:48.60+1:41.91
+11.17
73.8
+10.62
26.Česká republika
 C 
KRIVAN Jan
Lancia Delta
A807:57.97+1:51.28
+9.38
72.3
+11.59
27.Česká republika
 
Chaloupek Rosta
Subaru Impreza N14 URT
N408:03.50+1:56.82
+5.53
71.5
+12.17
28.Estonia
 
LEPP Magnus
Subaru Impreza 2000
WRC08:14.19+2:07.51
+10.69
69.9
+13.28
29.Ukrajina
 
ZHYRKOV Andrey
Ford Fiesta ST
N308:53.05+2:46.37
+38.86
64.8
+17.33
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.upČeská republika
 
KUBOVSKY Petr
Citroen C4 WRC 08
WRC15:24.76 104.3
 
2.upŠvédkso
 
Robin HALLMAN
Subaru Impreza WRC 06
WRC15:25.48+0.72
+0.72
104.2
+0.03
3.upČeská republika
 
HRABEC Zbynek
Subaru Impreza WRC 06
WRC15:45.92+21.16
+20.44
102.0
+0.79
4.downČeská republika
 
PLOJHAR Otas
Citroen C4 WRC 07
WRC16:04.28+39.52
+18.37
100.1
+1.47
5.upLithuania
 
RALLY Guru
Lancia Delta
A816:09.42+44.66
+5.13
99.5
+1.67
6.upŠvédkso
 
Viktor Zettergren
Peugeot 207 S2000
S200016:22.07+57.31
+12.65
98.2
+2.14
7.downČeská republika
 
PIKNER Tomas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200016:33.95+1:09.19
+11.88
97.1
+2.58
8.downChina
 
YU Tan
Subaru Impreza WRC 05
WRC16:37.20+1:12.44
+3.25
96.8
+2.70
9.upPolsko
 
agonpl
Citroen C4 WRC 08
WRC16:39.20+1:14.44
+2.00
96.6
+2.78
10.upŠvédkso
 
Bengt-Arne MOLIN
Subaru Impreza N14 URT
N416:42.56+1:17.80
+3.35
96.2
+2.90
11.upČeská republika
 
ZATKO Petr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200016:51.55+1:26.79
+8.99
95.4
+3.24
12.upČeská republika
 
KUBIN Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S200016:54.00+1:29.24
+2.45
95.1
+3.33
13.upŠvédkso
 
EDLUND Mike
Opel Corsa S1600
S160016:58.68+1:33.92
+4.68
94.7
+3.50
14.downPolsko
 
Michal Rucinski
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200017:01.91+1:37.15
+3.23
94.4
+3.62
15.upPolsko
 
Kamilec
Subaru Impreza N14 URT
N417:03.43+1:38.67
+1.52
94.3
+3.68
16.upRussian Federation
 
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC17:04.61+1:39.85
+1.19
94.2
+3.73
17.upŠvédkso
 
ONKAMO Hasse
Subaru Impreza N12
N417:14.35+1:49.60
+9.74
93.3
+4.09
18.upRussian Federation
 
FEDOROV Igor
Subaru Impreza WRC 06
WRC17:19.17+1:54.41
+4.80
92.8
+4.27
19.upČeská republika
 
HRANICKY David
Skoda Fabia S2000 evo2
S200017:32.33+2:07.58
+13.17
91.7
+4.76
20.upFinsko
 
KUUSINEN Teemu
Ford Escort Mk2 GrH
H17:36.32+2:11.56
+3.98
91.3
+4.91
21.downČeská republika
 
Chaloupek Rosta
Subaru Impreza N14 URT
N417:58.91+2:34.15
+22.59
89.4
+5.75
22.upPolsko
 
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC18:19.67+2:54.91
+20.76
87.7
+6.53
23.upČeská republika
 
DUJKA Roman
Citroen C4 WRC 08
WRC18:50.85+3:26.10
+31.19
85.3
+7.69
24.upPolsko
 
Adrian Firlejczyk
Renault Clio S1600
S160019:11.08+3:46.32
+20.22
83.8
+8.44
25.upSlovensko
 
Doctsiem
Lada Samara 1400
A519:21.15+3:56.39
+10.07
83.1
+8.82
26.upČeská republika
 
FROHLICH Kubous
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC19:53.65+4:28.89
+32.50
80.8
+10.03
27.upEstonia
 
LEPP Magnus
Subaru Impreza 2000
WRC20:13.14+4:48.38
+19.48
79.5
+10.76
28.upČeská republika
 
KRIVAN Jan
Lancia Delta
A820:24.52+4:59.76
+11.38
78.8
+11.18
29.upUkrajina
 
ZHYRKOV Andrey
Ford Fiesta ST
N320:29.44+5:04.68
+4.92
78.5
+11.37


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8396 37.75%
6 měsíců
 
Hlasů: 1687 7.58%
1 rok
 
Hlasů: 2191 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2075 9.33%
3 roky
 
Hlasů: 2311 10.39%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5584 25.1%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.