Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr139
2.Slovensko ZETAK Dennis110
3.Česká republika UHLIR Vojtech95
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav91
5.Česká republika PTACEK Martin76
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš76

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis317
2.Česká republika SYKORA Michal273
3.Česká republika BUJACEK Martin264
4.Česká republika VECERA Lukas183
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš124
6.Česká republika TAUS David120

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy






RZJménoAutoČas
KaihuavaaraŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.26
MustaselkaRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB04:56.91
SikakamaFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.25
AutiovaaraPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:26.46
Kaihuavaara IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.96
Mustaselka IIČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:52.85
Sikakama IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB05:28.16
Autiovaara IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:30.09
Harwood ForestFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:12.09
FalstoneČeská republika KRAMER JiriAudi Sport quattro S1 GrpB03:34.73
ChirdonheadŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB03:03.93
Shepherds ShieldŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB02:21.94
Harwood Forest IIŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB03:12.71
Chirdonhead IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:06.25
Falstone IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:44.74
Shepherds Shield IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB02:29.78
Greenhills IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:21.67
New BobsFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.16
GreenhillsPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:13.44
MineshaftFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:25.52
East-WestRussian Federation SUHINOV AleksandrAudi Sport quattro S1 GrpB06:09.78
New Bobs IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:59.92
East-West IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB06:10.02
Mineshaft IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:40.11
Cote D'ArbrozPolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB02:31.41
Joux VerteČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB05:08.28
BisanneČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:08.50
Joux PlanePolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.59
Joux Verte IISrbsko JOVICIC RaskoAudi Sport quattro S1 GrpB05:02.06
Cote D'Arbroz IIPolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB02:28.53
Bisanne IIČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB04:14.46
Joux Plane IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB05:32.95
Sipirkakim IIPolsko SWIECH PawelAudi Sport quattro S1 GrpB04:51.74
NoikerČeská republika KRAMER JiriAudi Sport quattro S1 GrpB07:24.93
SipirkakimFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:38.03
Pirka MenokoPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:47.93
TannerArgentina enzo sagreraAudi Sport quattro S1 GrpB02:50.91
Noiker IILatvia USVILS KristapsAudi Sport quattro S1 GrpB07:25.18
Tanner IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:44.71
Pirka Menoko IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:51.71
Frazier Wells IIArgentina enzo sagreraAudi Sport quattro S1 GrpB01:52.06
Fraizer WellsSrbsko JOVICIC RaskoAudi Sport quattro S1 GrpB01:52.26
Prospect RidgeŠvédkso HENRIKSSON UrbanAudi Sport quattro S1 GrpB04:06.09
Diamond CreekArgentina enzo sagreraAudi Sport quattro S1 GrpB02:42.64
Hualapai NationArgentina Ivo HerreraAudi Sport quattro S1 GrpB03:35.37
Prospect Ridge IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:12.85
Diamond Creek IIEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB02:44.53
Hualapai Nation IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:40.18
Prospect Ridge II AEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB04:06.78
Rally School StageArgentina Miky FaviaAudi Sport quattro S1 GrpB01:14.13
Rally School Stage IIArgentina Miky FaviaAudi Sport quattro S1 GrpB01:17.62
Stryckovy okruhČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:24.11
Sumburk 2007Česká republika KUBOVSKY PetaAudi Sport quattro S1 GrpB06:39.24
SosnovaPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:32.09
Stryckovy - Zadni PoriciČeská republika KUBOVSKY PetaAudi Sport quattro S1 GrpB02:55.14
PTD RallysprintRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:26.96
Osli - StryckovyŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB04:58.70
Bergheim v1.1Španělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.07
GestelČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:32.31
RSI slalom ShonenPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB00:55.99
RSI slalom gegeWRCSlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB01:48.97
MlynkyČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:19.47
Mlynky SnowRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:48.04
PekloČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB05:24.01
Peklo SnowRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB05:52.72
VersmePolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:15.25
Peklo IIŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB05:21.62
Peklo II SnowČeská republika KRAMER JiriAudi Sport quattro S1 GrpB06:00.23
ROC 2008Polsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:42.36
Sieversdorf V1.1Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:45.62
RP 2009 ShakedownFinsko NIEMELA JyrkiAudi Sport quattro S1 GrpB03:11.42
RP 2009 Shakedown ReversedPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:39.64
Bruchsal-UnteroewisheimPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:26.36
Humalamaki 1.0Argentina Ivo HerreraAudi Sport quattro S1 GrpB01:40.97
Mlynky IIPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB03:26.42
Grand Canaria ROC 2000Estonia MJ RacingAudi Sport quattro S1 GrpB01:58.59
Sweet LambPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:49.23
Sweet Lamb IIFinsko NIEMELA JyrkiAudi Sport quattro S1 GrpB02:51.95
Rallysprint Hondarribia 2011Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:01.80
Shomaru PassNorsko HEIMDALL ThorsteinAudi Sport quattro S1 GrpB04:36.01
Shomaru Pass IIŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro S1 GrpB04:40.48
KarlstadPolsko SIERADZKI LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:26.38
Karlstad IIPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB01:28.18
Humalamaki ReversedŠvédkso Mattias LagstromAudi Sport quattro S1 GrpB01:43.67
JirkovickyLithuania Mantvydas RalysAudi Sport Quattro GrpB02:13.12
Jirkovicky IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB02:40.34
SourkovČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:23.36
LernovecLithuania OKAS GvidasAudi Sport quattro S1 GrpB02:00.51
UzkotinRomania DIACONESCU RemusAudi Sport quattro S1 GrpB04:48.76
HroudovanyČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB02:57.60
SnekoviceŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB03:54.12
Lernovec IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:18.27
Uzkotin IIŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB04:54.98
Hroudovany IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:02.35
Snekovice IIRussian Federation SUHINOV AleksandrAudi Sport quattro S1 GrpB04:04.36
Sourkov 2Romania DIACONESCU RemusAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.89
Hradek 1Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.87
Hradek 2Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:48.26
Liptakov 1Česká republika ORAL JakubAudi Sport Quattro GrpB03:45.23
Liptakov 2Polsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:38.70
Rally School CzechPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:37.83
Rally School Czech IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:40.04
KuadonvaaraŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:27.35
Karowa 2009Španělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB01:36.20
Haugenau 2012Polsko Rafal MarzecAudi Sport quattro S1 GrpB04:09.68
Fernet BrancaSlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB05:26.11
Junior Wheels IPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:34.06
Junior Wheels IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB04:42.76
ForonRussian Federation SUHINOV AleksandrAudi Sport quattro S1 GrpB06:06.17
Foron IIČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB06:12.14
Foron SnowPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB06:49.53
Foron Snow IIČeská republika PTACEK MartinAudi Sport quattro S1 GrpB06:46.72
Maton IPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:09.01
Maton IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:13.75
Red Bull HCEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB09:01.46
Maton snowPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:41.16
Maton snow IISlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB03:55.03
Loch ArdFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:07.21
Loch Ard IIEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB04:14.35
Undva ReversedPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB05:24.15
UndvaPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB05:07.03
Peyregrosse - MandagoutPolsko JAGIELLO MarekAudi Sport Quattro GrpB08:48.86
Peyregrosse - Mandagout NIGHTPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB08:59.61
CastrezzatoPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB05:00.45
SS Daniel BonaraPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:18.79
SoricaŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB08:13.85
Barum rally 2009 SemetinPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB05:45.84
Barum rally 2010 SemetinČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:55.90
SWISS IIFrancie OGIER SebastienAudi Sport quattro S1 GrpB04:43.69
SWISS IPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB04:01.50
Swiss IVSlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB07:51.78
Swiss IIIČeská republika DROZDA KarelAudi Sport quattro S1 GrpB07:05.53
BlanareČeská republika KUBINI VladimirAudi Sport quattro S1 GrpB05:07.90
Blanare IIRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB04:37.62
Slovakia Ring 2014Polsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB06:22.72
Slovakia Ring 2014 IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB06:30.65
SardianNorsko HEIMDALL ThorsteinAudi Sport quattro S1 GrpB03:28.13
Sardian NightPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:30.35
Mlynky Snow IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:51.02
Pikes Peak 2008Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB11:07.71
NorthumbriaFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB05:25.71
Northumbria TarmacŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.04
SturecČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:02.93
Sturec IIČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:11.23
Capo Di FenoČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB02:44.79
Capo Di Feno IIPortugalsko Estévez OscarAudi Sport quattro S1 GrpB02:54.20
Passo ValleČeská republika KUZELA PetrAudi Sport Quattro GrpB03:50.35
Passo Valle ReverseČeská republika KUZELA PetrAudi Sport Quattro GrpB03:49.37
Lousada - WRCPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:49.92
Lousada - RXJapan ShensheeAudi quattro A2 GrpB (b)02:46.48
Lousada - RGRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB03:02.32
Carvalho de Rei 2008 IIUSA BUCK TylerPeugeot 205 T16 E2 GrpB05:38.05
Carvalho de Rei 2008Portugalsko Estévez OscarAudi Sport quattro S1 GrpB05:18.81
Travanca do MonteŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB01:40.36
Akagi MountainPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:52.50
Akagi Mountain IIČeská republika TITZ PetrAudi Sport Quattro GrpB02:53.88
DolmenRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:47.50
Pian del CollePolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:03.17
Pian del Colle ReversedPolsko WACH TomekLancia Delta S4 GrpB04:10.05
Pian del Colle SnowPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:26.57
Pian del Colle Snow ReversedČeská republika TOMECEK LiborAudi Sport quattro S1 GrpB04:36.46
Ai-PetriPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB11:42.39
Uchan-SuRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB07:44.17
Ai-Petri WinterČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB13:45.42
LivadijaČeská republika KVASNICAK MiroslavAudi Sport quattro S1 GrpB03:21.12
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:22.01
La RoccaPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB05:16.61
AzovRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:30.97
Azov IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:51.27
Shurdin IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:57.23
Shurdin IČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB12:48.79
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:35.34
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:03.58
Shakedown Rally del Salento 2014Polsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:09.79
Torre VecchiaŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB05:37.84
SvinceŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro S1 GrpB02:31.21
Svince IIŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro S1 GrpB02:31.35
TaviaPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:58.38
BericaRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB07:08.27
Rally Wisla ShakedownČeská republika HRABEC ZbynekAudi Sport quattro S1 GrpB01:51.34
Hyppyjulma gravelRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:24.15
Hyppyjulma gravel IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:28.29
Hyppyjulma tarmacPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:08.99
Hyppyjulma tarmac IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:07.61
Kolmenjarvet gravelRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB04:05.10
Kolmenjarvet gravel IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB04:10.58
Kolmenjarvet tarmacŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:31.51
Kolmenjarvet tarmac IIČeská republika TAUS DavidAudi Sport quattro S1 GrpB03:40.22
Joukkovaara gravelRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:28.79
Joukkovaara gravel IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:42.48
Joukkovaara tarmacČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.19
Joukkovaara tarmac IIPolsko WACH TomekLancia Rally 037 Evo II GrpB05:13.98
Kormoran ShakedownRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:25.11
Kormoran IRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB06:08.28
Kormoran IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB07:36.04
SSS Mikolajki IRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB01:41.45
SSS Mikolajki IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:42.63
SSS York IFinsko LIIMATAINEN JuhoAudi Sport quattro S1 GrpB03:22.77
SSS York IIFinsko LIIMATAINEN JuhoAudi Sport quattro S1 GrpB03:21.23
Puy du LacPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:57.04
GB Sprint ExtremeŠvédkso HENRIKSSON UrbanAudi Sport quattro S1 GrpB04:17.93
FSO Zeran - WarsawČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:15.94
Snow Cote D'ArbrozPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB03:00.02
Snow Joux VerteČeská republika KRAMER JiriLancia Delta S4 GrpB05:59.80
Snow BisannePolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB04:51.39
Snow Joux PlaneČeská republika KRAMER JiriLancia Delta S4 GrpB06:16.73
Snow Joux Verte IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB05:51.19
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB02:50.10
Snow Bisanne IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB04:55.60
Snow Joux Plane IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB06:17.60
Sherwood Forest IPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB08:11.40
Sherwood Forest IIFinsko LIIMATAINEN JuhoAudi Sport quattro S1 GrpB08:51.81
Sherwood Forest I SummerČeská republika TOMECEK LiborAudi Sport quattro S1 GrpB08:46.09
Sherwood Forest II SummerRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB08:27.32
Courcelles Val'd EsnomsŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB04:24.46
Vieux Moulin-PerranceyČeská republika TOMECEK LiborAudi Sport quattro S1 GrpB12:07.64
Halenkovice SDČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB02:12.56

Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5435 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1483 8.28%
1 rok
 
Hlasů: 2009 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.96%
3 roky
 
Hlasů: 2081 11.62%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4940 27.58%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.