Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr193
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav138
3.Česká republika UHLIR Vojtech131
4.Česká republika PTACEK Martin116
5.Slovensko ZETAK Dennis115
6.Česká republika VALERIAN Vaclav102

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis317
2.Česká republika SYKORA Michal273
3.Česká republika BUJACEK Martin264
4.Česká republika VECERA Lukas183
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš124
6.Česká republika TAUS David120

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy






RZJménoAutoČas
KaihuavaaraGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp204:28.83
MustaselkaFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp205:43.74
SikakamaFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp206:06.46
AutiovaaraFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp203:57.87
Kaihuavaara IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:33.60
Mustaselka IIGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp205:43.70
Sikakama IIČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp206:14.71
Autiovaara IIFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp204:04.23
Harwood ForestČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp203:58.41
FalstoneFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:21.18
ChirdonheadFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:47.17
Shepherds ShieldPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:57.32
Harwood Forest IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.40
Chirdonhead IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:40.83
Falstone IIGermany Jiron FabianVW 1302 S Grp204:41.91
Shepherds Shield IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:59.80
Greenhills IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:58.11
New BobsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.92
GreenhillsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:49.71
MineshaftFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:12.77
East-WestFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:03.58
New Bobs IIRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp206:11.65
East-West IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:09.45
Mineshaft IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:30.08
Cote D'ArbrozFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp202:58.28
Joux VerteFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:53.85
BisanneGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp204:32.79
Joux PlaneGermany BRUHY FrankFord Capri RS 2600 Grp206:08.45
Joux Verte IIGermany caterhamTalbot Sunbeam Lotus Grp205:40.06
Cote D'Arbroz IIGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp202:47.81
Bisanne IIPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:33.31
Joux Plane IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:14.80
Sipirkakim IIRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp205:51.42
NoikerRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp208:57.72
SipirkakimPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:19.60
Pirka MenokoČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:43.73
TannerRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp203:29.44
Noiker IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp209:11.29
Tanner IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:32.95
Pirka Menoko IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:31.79
Frazier Wells IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:14.80
Fraizer WellsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:18.64
Prospect RidgeFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:53.84
Diamond CreekPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:21.45
Hualapai NationFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:23.51
Prospect Ridge IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:19.25
Diamond Creek IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.52
Hualapai Nation IIČeská republika RAFAJ DaliborSkoda 130 RS Grp204:24.87
Prospect Ridge II AŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp204:56.34
Rally School StageŠvédkso BRODIN ErikDatsun Violet 160J Grp201:28.06
Rally School Stage IIGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp201:33.66
Stryckovy okruhPortugalsko Estévez OscarRenault 17 Gordini Grp205:04.62
Sumburk 2007Portugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp207:39.24
SosnovaČeská republika VESELY JanSkoda 130 RS Grp205:36.20
Stryckovy - Zadni PoriciPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:23.56
PTD RallysprintGermany SaihtamVW 1302 S Grp204:10.06
Osli - StryckovyFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp205:42.33
Bergheim v1.1Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.50
GestelLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp204:00.33
RSI slalom ShonenPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp201:02.18
RSI slalom gegeWRCPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp201:58.10
MlynkyFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp203:43.40
Mlynky SnowČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp204:23.67
PekloFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp206:09.52
Peklo SnowČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp206:48.30
VersmeČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp202:43.36
Peklo IIRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp206:21.52
Peklo II SnowPolsko MAJKA RafalVW 1302 S Grp206:43.35
ROC 2008Polsko KOR marekTalbot Sunbeam Lotus Grp201:57.28
Sieversdorf V1.1Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:16.69
RP 2009 ShakedownČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp203:45.81
RP 2009 Shakedown ReversedUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp203:17.17
Bruchsal-UnteroewisheimGermany caterhamFord Capri RS 2600 Grp205:02.79
Humalamaki 1.0Finsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:07.16
Mlynky IIČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp203:56.91
Grand Canaria ROC 2000Germany DEMUTH MathiasSkoda 130 RS Grp202:27.65
Sweet LambFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.71
Sweet Lamb IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:31.57
Rallysprint Hondarribia 2011Finsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp205:24.96
Shomaru PassPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp204:54.96
Shomaru Pass IIBulgaria KOLEV StefanLada 1600R Grp205:11.77
KarlstadČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:39.27
Karlstad IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:42.07
Humalamaki ReversedČeská republika ROJEK JakubSkoda 130 RS Grp202:07.58
JirkovickyPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:50.47
Jirkovicky IIGermany HUMMEL StefanRenault 17 Gordini Grp203:03.05
SourkovČeská republika Lexa JanTalbot Sunbeam Lotus Grp204:06.37
LernovecGermany caterhamFord Capri RS 2600 Grp202:27.07
UzkotinČeská republika Lexa JanTalbot Sunbeam Lotus Grp205:22.07
HroudovanyGermany caterhamFord Capri RS 2600 Grp203:34.94
SnekoviceLatvia LICIS AtisLada 1600R Grp204:50.69
Lernovec IIČeská republika Lexa JanDatsun Violet 160J Grp202:42.47
Uzkotin IISlovensko TATAR BranislavVW 1302 S Grp206:00.94
Hroudovany IIGermany Jiron FabianVW 1302 S Grp204:07.71
Snekovice IIČeská republika Lexa JanFord Capri RS 2600 Grp204:45.73
Sourkov 2Portugalsko Estévez OscarDatsun Violet 160J Grp204:05.61
Hradek 1Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:12.79
Hradek 2Portugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:17.82
Liptakov 1Japan NARU KazumaFord Capri RS 2600 Grp204:23.48
Liptakov 2Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:07.03
Rally School CzechPolsko ZAWISZA MaciejTalbot Sunbeam Lotus Grp201:50.49
Rally School Czech IIŠpanělsko Miguel LopezRenault 17 Gordini Grp201:54.26
KuadonvaaraČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:03.27
Karowa 2009Germany caterhamFord Capri RS 2600 Grp201:42.37
Haugenau 2012Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:30.43
Fernet BrancaČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:48.88
Junior Wheels IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:23.49
Junior Wheels IIGermany STEIN TorstenDatsun Violet 160J Grp205:21.18
ForonPortugalsko Estévez OscarSkoda 130 RS Grp206:52.46
Foron IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp207:15.58
Foron SnowSlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp208:05.57
Foron Snow IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp207:51.65
Maton IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp203:34.64
Maton IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp203:38.04
Red Bull HCČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp210:53.90
Maton snowŠpanělsko Leon AgustinVW 1302 S Grp204:12.45
Maton snow IIČeská republika SLANY MichalVW 1302 S Grp204:11.67
Loch ArdFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:52.93
Loch Ard IIGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp205:12.79
Undva ReversedČeská republika Lexa JanTalbot Sunbeam Lotus Grp206:01.61
UndvaŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp206:17.16
Peyregrosse - MandagoutFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp209:36.56
Peyregrosse - Mandagout NIGHTFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp210:06.23
CastrezzatoRomania DIACONESCU RemusFord Capri RS 2600 Grp206:08.29
SS Daniel BonaraPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp203:54.68
SoricaPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp209:05.95
Barum rally 2009 SemetinPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:47.96
Barum rally 2010 SemetinPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp207:01.16
SWISS IIRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp205:25.17
SWISS IČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp204:31.28
Swiss IVČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp208:41.72
Swiss IIIRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp207:37.49
BlanareČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp205:39.60
Blanare IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:15.60
Slovakia Ring 2014Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp207:26.88
Slovakia Ring 2014 IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp207:52.41
SardianGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.98
Sardian NightČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp203:46.06
Mlynky Snow IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp204:35.15
Pikes Peak 2008Španělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp213:21.49
NorthumbriaGermany DEMUTH MathiasVW 1302 S Grp206:26.79
Northumbria TarmacPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp205:46.64
SturecPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:31.84
Sturec IIPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:32.47
Sturec snowRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp206:46.55
Sturec snow IIRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp206:43.54
Capo Di FenoFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp203:04.29
Capo Di Feno IIPolsko KOR marekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:12.61
Passo ValleČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:14.69
Passo Valle ReverseČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:09.62
Lousada - WRCGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp203:07.20
Lousada - RXPortugalsko Estévez OscarFord Capri RS 2600 Grp202:53.39
Lousada - RGČeská republika REZNICEK MilanVW 1302 S Grp204:08.64
Carvalho de Rei 2008 IIRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp206:30.73
Carvalho de Rei 2008Russian Federation ROMANENKO AleksandrLada 1600R Grp206:21.81
Travanca do MonteČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:54.39
Akagi MountainFinsko PUHAKKA OssianRenault 17 Gordini Grp203:04.95
Akagi Mountain IIGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp203:09.08
DolmenRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp207:23.15
Pian del CollePortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:26.22
Pian del Colle ReversedČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:54.71
Pian del Colle SnowPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp205:05.28
Pian del Colle Snow ReversedPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp205:14.39
Ai-PetriČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp213:26.06
Uchan-SuČeská republika BERAN PetrSkoda 130 RS Grp208:48.40
Ai-Petri WinterŠpanělsko CIN RamonVW 1302 S Grp215:47.32
Uchan-Su WinterGermany SINGH HarishVW 1302 S Grp210:13.46
LivadijaPortugalsko Estévez OscarSkoda 130 RS Grp203:48.33
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp203:43.14
La RoccaPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp205:57.88
AzovŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp214:56.74
Azov IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp216:10.97
Shurdin IIRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp215:47.19
Shurdin IRomania DIACONESCU RemusDatsun Violet 160J Grp216:03.96
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp202:58.11
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp201:13.31
Shakedown Rally del Salento 2014Germany caterhamTalbot Sunbeam Lotus Grp202:23.96
Torre VecchiaPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:05.51
SvincePolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:48.56
Svince IIPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:55.75
TaviaRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp202:34.77
BericaRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp208:32.04
Rally Wisla ShakedownČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp202:11.30
Hyppyjulma gravelPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp204:01.85
Hyppyjulma gravel IIGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp204:14.57
Hyppyjulma tarmacPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp203:23.35
Hyppyjulma tarmac IIPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp203:32.11
Kolmenjarvet gravelČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp204:38.08
Kolmenjarvet gravel IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:36.61
Kolmenjarvet tarmacŠpanělsko marqusrFord Capri RS 2600 Grp204:04.14
Kolmenjarvet tarmac IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:52.41
Joukkovaara gravelRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp206:26.80
Joukkovaara gravel IIJapan irtdb_832Skoda 130 RS Grp206:34.95
Joukkovaara tarmacČeská republika Lexa JanTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.45
Joukkovaara tarmac IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:39.13
Kormoran ShakedownŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp203:51.87
Kormoran IŠpanělsko Miguel LopezVW 1302 S Grp207:04.04
Kormoran IIČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp208:29.23
SSS Mikolajki IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp202:08.13
SSS Mikolajki IIČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp202:08.53
SSS York IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp203:49.99
SSS York IIPortugalsko Estévez OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:47.30
Puy du LacFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp203:17.43
GB Sprint ExtremeGermany DEMUTH MathiasVW 1302 S Grp205:12.12
FSO Zeran - WarsawGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:49.15
Snow Cote D'ArbrozPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.43
Snow Joux VerteGermany PrillRenault 17 Gordini Grp207:01.80
Snow BisannePolsko Sznajderski MateuszVW 1302 S Grp205:32.33
Snow Joux PlanePolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:58.12
Snow Joux Verte IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp206:37.78
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.46
Snow Bisanne IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp205:38.40
Snow Joux Plane IIGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp207:15.87
Sherwood Forest IRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp209:34.81
Sherwood Forest IIGermany Jiron FabianVW 1302 S Grp209:21.00
Sherwood Forest I SummerUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp209:17.97
Sherwood Forest II SummerRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp209:39.78
Courcelles Val'd EsnomsFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:04.57
Vieux Moulin-PerranceyGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp214:16.75
Halenkovice SDFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp202:31.68

Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5436 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1483 8.28%
1 rok
 
Hlasů: 2010 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.96%
3 roky
 
Hlasů: 2083 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4941 27.58%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.