Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Test online turnaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě ohledně té fyziky: Prozkoumal jsem ten soubor, co mi poslal ddaja a s tím mojim jsou obsahově stejné, jen byla použita jiná kompresní metoda, takže jsem do pluginu dal i ten Váš jako povolený... Když si tu beta verzi stáhnete znovu, už by to mělo jít i s tím 247kB.
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Failed mi to psalo a ted se chci pripojit do dalsiho a ceka se na odpoved a pak to vyprsi. IE normalne funguje, kam se to pripojuje(na jakou adresu, ze bych to zkusil zkontrolovat Ping Plotterem)?
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuje se to na rbr.unas.cz - což znamená sem. Ona taky možná není chyba ve vašem připojení, ale na straně serveru, který občas nezvládá - asi budu muset přejít na jiného providera. Sad
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na tuhle adresu uz jsem to zkousel a je fakt, ze nejaky ztraty tady byly, ale asi tak 5 chyb behem 3 minut.
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nemam problem jen nekdy s odeslanim mezicasu. ale najizdeni stranek mi tady nekdy strasne dlouho trva nevim proc ale na jinych strankach ...unas.cz to nedela
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem odjel celej 3. turnaj a az na dva mezicasy vse OK. I na konci posledni RZ to napsalo poradi. Ale nakonec stejne spojeni vyprselo, se z toho po....
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KOZAK Radek





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mě to dost padá, a to jen když jedu v tom puginu, jinak je to OK. Většinou to spadne při načítání nějaké RZ Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už pracuju na verzi, která se při neúspěšném odeslání požadavku pokusí ten samý požadavek poslat ještě jednou. A ještě zkusim optimalizovat databázi, aby to tak dlouho netrvalo, ale nevim co na ní už mam víc optimalizovat Sad
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Připojuje se to na rbr.unas.cz - což znamená sem. Ona taky možná není chyba ve vašem připojení, ale na straně serveru, který občas nezvládá - asi budu muset přejít na jiného providera. Sad

Podle toho, co na me vyplivlo Kerio se to pripojuje na rbr.hopto.org a tam je podle Ping Plotteru posledni adresa Unreachable. Kdyz to zkousim primo na rbr.unas.cz, je tp lepsi a je to pres min adres. Neslo by to nejak v tom pluginu poslat rovnou na rbr.unas.cz? Mozna se pletu, ale zeptat se muzu ne? Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ono se to při spuštění nejdřív opravdu připojuje na rbr.hopto.org, ale jen proto, aby se zjistila adresa rbr.unas.cz. Pak už jde (by měla) jít veškera komunikace přímo na rbr.unas.cz
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak to jsem v koncich. Ale s zadnou jinou hrou nemam online problem. Asi mam smulu.
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to ted zkusil trikrat a nedostal jsem se dal, nez na 3.RZ Sad . A na druhy se mi otevrela haubna Shocked , to se mi v RBR stalo poprve.
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marta_CZ napsal:
Tak jsem to ted zkusil trikrat a nedostal jsem se dal, nez na 3.RZ Sad . A na druhy se mi otevrela haubna Shocked , to se mi v RBR stalo poprve.
co to je haubna?
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

haubna, haupna, kapota, viko vod motoru
Zase jsem dojel do Japonska a vyprselo spojeni. Uz na to nemam nervy.
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 17:43
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslal jsem Vám novou verzi BETA2, která to snad doufejme bude řešit. Tak to prosím zkuste. Děkuju za trpělivost.
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme