Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hodnoceni volantu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Hodnoceni volantu Odpovědět s citátem

Tak sem si taky koupil novy volant. Chci se zeptat co si o tom myslite?? Typ je: TRUST FF380 FORCE FEEDBACK RACE MASTER. Tak co na to rikate?

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam taky thrustmaster a sem s nim nadmiru spokojeny.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja sem zatim taky spokejeny nadmiru.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ale Trust zdaleka neni Thrustmaster

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ taky se mi to nezda. Smile Ale uz sem to nechtel menit.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AKCZ





Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky mate nazor na Logitech MOMO Racing?
Příspěvek Zaslal: po srpen 01, 2005 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

AKCZ napsal:
Jaky mate nazor na Logitech MOMO Racing?


Tak muj nazor na volanty, kazdej volant nad 3k je dobrej, pak kdyz si chces koupit nejake dalsi tak to stoji za hovno protoze si na nej musis zvykat, a jak se stalo me nezvykl jsem si.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po srpen 01, 2005 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ja mam (mel sem) Logitech Wingman Formula Force GP a hruba nespokojenost. Po roce vule jako krava, vibruje i kdyz nema a jeste posledni dobou zacal obcas vynechavat FF uplne.
Dneska sem si napriklad chtel po nejaky dobe zajezdit a vzdycky kdyz sem jel jen tak v rychly rally, tak FF funguje ok. Jakmile sem vlez do pluginu tak FF samozrejme nesel hned na startu turnaje (obou co sem jel, a to s restartem RBR mezi). No a aby to nebylo malo tak mi RBR pro zmenu opet spadnul 2x do Woken.
Jelikoz mam nervy jenom jedny, tak to dopadlo tak ze si momentalne facuju ruku a z volantu jsou (neco jako) riditka. Takze v pripade ze bych si v dohledny dobe poridil nejakej novej volant pripadne lepsi comp aby mi RBR nepadal tak si s Vami nekdy zase rad zajezdim.
Jinak zatim cau vsem a pokud Vam chodi RBR v pohode tak budte stastny a uzivejte si to.
Příspěvek Zaslal: po srpen 01, 2005 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: volant Odpovědět s citátem

Já mám tenhle volant Logitech Formula Vibration Feedback Wheel,a musím říct,že jsem hodně nespokojený,ale jelikož mi ho koupila žena k Vánocům tak MUSÍM být navenek spokojený Laughing ,ale jinak mezi náma,je to volant na h ... ,zaprvé skoro každý den musím kalibrovat protože mi prostě jede ke straně,a když to vykalibruju a měl bych tam mít střeba tak mám volant nakřivo,za druhé je na něm docela vůle,za třetí se hrozně potí ruce,za čtvrtý to nemá Force Feedback,což mě hodně štve když jsem slyšel jak to funguje a to poslední co mě štve uplně nejvíc je to že to mám brzdu a plyn na jedný ose tak nemůžu brzdit levou nohou a to mě doslova se.. .No abych furt nehudroval,mám jedno co mě u něj teší a to je to že funguje aspon takhle a nemusím jezdit na klávesnici.Jinak sorry že jsem s toho udělal román
PS:nenechte si nikdo kupovat od ženy!!!jako dárek volant na PC!!!!! budete to litovat a nemůžete nic říct Very Happy Laughing Razz
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2005 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: volant Odpovědět s citátem

nijanek napsal:

PS:nenechte si nikdo kupovat od ženy!!!jako dárek volant na PC!!!!! budete to litovat a nemůžete nic říct Very Happy Laughing Razz


No ja ho taky dostal od pritelkyne, akorat kdyz ho kupovala tak uz mela nastesti ode mne presnej nazev na papirku. Puvodne sem sice chtel MOMO ale vzhledem k cene to nejak neproslo. Ted nejak vubec nevim do kteryho mam jit, abych nemel problem si zvyknout na neco jinyho.
Jinak FF v je RBR vazne nutnost. Nechci odhadovat vliv na rychlost, ale s FF to auto "citis" mnohem lip a muzes si dovolit jet razantnejc - podle me. Me napriklad kdykoliv prestal v RZte fungovat FF, tak to nedopadlo dobre.
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2005 20:17
Návrat nahoru
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Re: volant Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

No ja ho taky dostal od pritelkyne, akorat kdyz ho kupovala tak uz mela nastesti ode mne presnej nazev na papirku. Puvodne sem sice chtel MOMO ale vzhledem k cene to nejak neproslo. Ted nejak vubec nevim do kteryho mam jit, abych nemel problem si zvyknout na neco jinyho.
Jinak FF v je RBR vazne nutnost. Nechci odhadovat vliv na rychlost, ale s FF to auto "citis" mnohem lip a muzes si dovolit jet razantnejc - podle me. Me napriklad kdykoliv prestal v RZte fungovat FF, tak to nedopadlo dobre.

To sem psal ja, nejak me to odlogovalo.
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2005 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: volant Odpovědět s citátem

Ja mam Microsoft Force FeedBack a jsem spokojeny. Jedine snad, ze ty ergonometricke vyrezy na palce mi nesedi, ale jinak dobry. Porad mi ale vrta hlavou, jestli je MOMO lepsi a nebo vzhledem k tomu, ze jsem zvykly na ten muj, by mi to s nim nesedelo. Chtel bych ho nekde vyzkouset. Ze by na te slibovane LanParty Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2005 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZANINA Jakub





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
AKCZ napsal:
Jaky mate nazor na Logitech MOMO Racing?


Tak muj nazor na volanty, kazdej volant nad 3k je dobrej, pak kdyz si chces koupit nejake dalsi tak to stoji za hovno protoze si na nej musis zvykat, a jak se stalo me nezvykl jsem si.


je to dobrý volant 1)je z dobrého materiálu a proto se dobře drží
2)má velkou základnu takže s ním nehneš
3)o rozkalibrování ani nemluvím akorát mě občas zlobí že mám špatmě střed
Příspěvek Zaslal: so srpen 27, 2005 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mám WingMan Formula Force GP a jsem sním velmi spokojený.
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2005 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Logitech Driving Force Pro Odpovědět s citátem

Původně určen na PS2, ale USB vývod a soft umožňující hrát na PC je nepochybně nejlepším volantem, co jsem kdy měl. Režim otáčení 900° a pozvolně odporující pedál brzdy se dá srovnat s opravdovým autem. Nakonec posuďte sami na "http://www.mprinda.com/dfp/" .
Příspěvek Zaslal: pá leden 06, 2006 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme