Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukáš napsal:
TADY jde hlavně o to,že RBR je nejrealističtější simulátor rally,proto tu většina z nás chce jet na real poškození a bez restartů...Jaký to má pak smyls ten rekord když si tu trať projedu 20x,pokaždé dám restart a pak zajedu rekord,třeba i s opíráním o svodidla?Takový rekord mě vůbec netěší...To si víc vážím času (v mém případě i rekord-jezdícm na klapkách Embarassed ),co jsem zajel na Cote na real poškození s octávkou (čas 2:40)...O to tady jde...


ale kolego, tohle prece nikdo nevyvraci, vaz si ceho je Ti libo!! ja se taky snazim jezdit na real a ciste...ale zakazovat nekomu jezdit neco jineho nez jezdim ja je podle me spatna cesta..to je cele o cem se bavim...dobre, restarty jsou neco jineho...ale co se poskozeni tyce...nevidim problem...stejne i bez tech restartu to vsichni zname tam i po zpatku...
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pravě proto,že to všichni známe tak to můžem jezdit rekordy jen na real poškození,ne?
Nebo ti jde o něco jiného?
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechal bych ty kategorie poskozeni jak jseou, jeno na nejtezsi by se ukladaly rekordy. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, prosim, prestante resit obtiznosti, at tady Wally taky neco najde, az se sem podiva. Jsou tu nejake dobre pripominky.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukáš napsal:
No pravě proto,že to všichni známe tak to můžem jezdit rekordy jen na real poškození,ne?
Nebo ti jde o něco jiného?


no nekdo tady psal o zakazani akrkad a nezapisovat rekordy pokud nejsou real...jen mi to proste neprijde fer...rozdil ve fyzice neni a opirat se o svodidla muzes jak na real tak na arcade...nebo se pletu?v tom pripade je to jedno ne???protoze kdyz uz udelam chybu na jakoukoli obtiznost rekord nedam...
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Kluci, prosim, prestante resit obtiznosti, at tady Wally taky neco najde, az se sem podiva. Jsou tu nejake dobre pripominky.

uz mlcim mlcim, jen si myslim, ze diskuze na tohle tema je pro budoucnost docela podstatna...ale mlcinm:P
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No co se týká toho banneru, tak to tam klidně někam hodím. ( www.rallyefoto.ic.cz ) Návštěvnost stoupá, vždycky když tam dám nové fotky a hodím odkaz na nějaké stránky. Nové fotky by měli být po příští neděli, takže mi přihrajte banner. Sice to asi nebude tolik přístupů co by mohlo být z eWRC aj. , ale třeba to pomůže.

OT: Co je to ten pagerank a kde ho zjistím? Kdyžtak napište PM, ať se to tu neplete. Díky
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To fojtik: všechny tvé příspěvky se točí kolem toho, proč se časy z hotlapů nebudou (možná) zapisovat do rekordů......jestli z RBR chceš mít okruhy, což se právě k vůli těmto restartovacím turnajům o 1-2 rz již stalo...tak proč ne....ale podle mě bude asi hlasování, v jaké obtížnosti, počtu rz....atd. se budou ty rekordy zapisovat.....takže tam se rozhodne, co vlastně zde komunita chce. Ok?
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
To fojtik: všechny tvé příspěvky se točí kolem toho, proč se časy z hotlapů nebudou (možná) zapisovat do rekordů......jestli z RBR chceš mít okruhy, což se právě k vůli těmto restartovacím turnajům o 1-2 rz již stalo...tak proč ne....ale podle mě bude asi hlasování, v jaké obtížnosti, počtu rz....atd. se budou ty rekordy zapisovat.....takže tam se rozhodne, co vlastně zde komunita chce. Ok?


velmi rozumne a demokraticke reseni (smajlika s palcem nahoru jsem nejak nenasel:P)

rad bych mel z rally opet rally, ale to v hernim svete, kde stavajici trate porad dokola, neni mozne...skoda...
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je pagerank:

http://www.jaknaweb.com/pagerank-checker

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě bych tě chtěl opravit. PR této stránky je 2!!! Ono totiž kolikrát záleží jak tu adresu napíšeš. Jestli http://něco.cosi nebo http://www.něco.cosi.
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo ja ji mam ulozenou s www, tak z toho jsem vycházel. Je pravda,ze to jde na oba způsoby. Dobrá. Pagerank 2 je ale podle mě pořád málo, to mám já na svým webu. Musíme s tim něco udělat.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nema ted cenu s tim nic delat... chce to vlastni domenu prvniho radu, coz pokud to nepletu je i se serverem vlastnim... no proste rbrczech.com a cus... a na tom to pestovat...

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co admini uz se nasel sponzor nebo uz je vymyslenej zpusob platby?Smile Ja jsem pripraven neco z fleku vysolit. Smile Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK Michal





Založen: 20. 01. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky,tak dejte vědět kolik a jdem na to. Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Další
Strana 16 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme