Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pejda





Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Peníze za zahraničí Odpovědět s citátem

Zdar lidi,

tak jsem pročítal velké německé forum o RBR (http://www.ly-racing.de) a tam někteří jedinci dost pruduli, že už server nejede.
Někteří píšou, že jsou ochotni platit roční příspěvek 40E (asi 1100Kč), ale vzniká tam jedna iniciativa. Jejím účelem je nasbírat 4.OOOE, ty předat do Čech a zajistit tak provoz serveru. Chtějí za to ale kompletní skripty....

Docela by mě zajímalo, jak se k tomu staví adminové.

Jinak: jezdili jsme s kámošema vlastní mistrovství a každý z nás je pro roční licence na ježdění, 200 dáme každý okamžitě, 500 do deseti minut.

Prostě chceme jezdit a nechceme to zadarmo. Wink
Příspěvek Zaslal: so únor 24, 2007 23:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pejda, to je dobrá zpráva, myslím, že chtivuplatících uživatelů je dost, je na adminech, jak rychle zareagují a začne se vybírat. rally zdar

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj pravda, pravdoucí, taky už mi svědí ruce a mince cinkaj v měšci nedočkavostí Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Folpi





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

určitě přispěju
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na anglické verzi fóra napsal Aleksey Zakharov, že většina ruské RBR komunity (RBR-Ru) je taky ochotná platit. On sám sice raději jednorázový poplatek do 50 USD, ale měsíční poplatek pouze pokud by byl zajištěn přísun nových tratí, aby to udrželo jeho zájem o hru. To je však jeho osobní názor a jak jsem už napsal, většina je ochotná rozbít prasátka (nebo medvědy nebo do čeho cpou v Rusku rublíky).

Jejich další návrhy na to, jak by měl plugin v budoucnu fungovat (v podstatě směřující k většímu zaměření na hardcorovější pojetí):

1. Zakázat volné vytváření turnajů (umožnit pouze účastníkům velkých turnajů)
2. Omezit počet souběžných turnajů
3. Zakázat vytváření turnajů se stupňem poškození OFF nebo SAFE
4. Zakázat vytváření turnajů s počtem RZ menším než 6
5. Propracovat offline mód (blíže nespecifikoval)
6. Zpřístupnit nové tratě všem, kdo zaplatili za používání pluginu. Částku nechávají na zvážení provozovatele.

Za těchto podmínek jsou ochotni zajistit oficiální finanční podporu, ačkoli hodně hráčů je ochotna přispět bez jakýchkoli podmínek. Aljoša si pouze myslí, že tyto podmínky by umožnily náklady na provoz serverů na nižší úrovni.

Moc velký provoz na anglickém fóru není, ale z těch několika ohlasů je cítit ochota k finanční podpoře ze strany uživatelů.

Např. názor Christiaan Wevera z Holandska:
1. Souhlas s 10 EUR ročně
2. Zavést možnost vidět záložky přímo ve hře (asi neví o možnosti omezit zobrazení turnajů pouze na ty, které má v záložkách - napíšu mu o tom)
3. Rozdělit rekordy i podle aut, aby bylo možné vyhledat auto a kdo s ním jak dokáže zajet.

EDIT: Pro ty co neví, jak nastavit hru, aby ukazovala jeno "záložkové" turnaje:

Otevřete si C:\Program Files\SCi Games\Richard Burns Rally\RichardBurnsRally.ini a v řádku CustomTournamentList přepište false na true (CustomTournamentList = true). Pak když spustíte hru a jdete do pluginu, uvidíte jenom turnaje, které jsou aktuální a máte je v záložkách. Super věc, člověk se nemusí prokousávat takovou hromadou Smile


Naposledy upravil BITTNER Martin dne ne únor 25, 2007 19:32, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Martin napsal:
Na anglické verzi fóra napsal Aleksey Zakharov, že většina ruské RBR komunity (RBR-Ru) je taky ochotná platit. On sám sice raději jednorázový poplatek do 50 USD, ale měsíční poplatek pouze pokud by byl zajištěn přísun nových tratí, aby to udrželo jeho zájem o hru. To je však jeho osobní názor a jak jsem už napsal, většina je ochotná rozbít prasátka (nebo medvědy nebo do čeho cpou v Rusku rublíky).

Jejich další návrhy na to, jak by měl plugin v budoucnu fungovat (v podstatě směřující k většímu zaměření na hardcorovější pojetí):

1. Zakázat volné vytváření turnajů (umožnit pouze účastníkům velkých turnajů)
2. Omezit počet souběžných turnajů
3. Zakázat vytváření turnajů se stupňem poškození OFF nebo SAFE
4. Zakázat vytváření turnajů s počtem RZ menším než 6
5. Propracovat offline mód (blíže nespecifikoval)
6. Zpřístupnit nové tratě všem, kdo zaplatili za používání pluginu. Částku nechávají na zvážení provozovatele.

Za těchto podmínek jsou ochotni zajistit oficiální finanční podporu, ačkoli hodně hráčů je ochotna přispět bez jakýchkoli podmínek. Aljoša si pouze myslí, že tyto podmínky by umožnily náklady na provoz serverů na nižší úrovni.

Moc velký provoz na anglickém fóru není, ale z těch několika ohlasů je cítit ochota k finanční podpoře ze strany uživatelů.

Např. názor Christiaan Wevera z Holandska:
1. Souhlas s 10 EUR ročně
2. Zavést možnost vidět záložky přímo ve hře (asi neví o možnosti omezit zobrazení turnajů pouze na ty, které má v záložkách - napíšu mu o tom)
3. Rozdělit rekordy i podle aut, aby bylo možné vyhledat auto a kdo s ním jak dokáže zajet.



bod 4 - rusove asi nevi co s casem:P
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ad Martin: No z toho to vypadá, že komunita okolo RBR se v podstatě až na pár jedinců shoduje "jít víc k realitě" (záměrně to dávam do uvozovek, aby tady zase někdo nerozjel diskutování na jiné téma.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zdá se že máme všichni jasno co chceme a co proto uděláme . Tak nyní to stojí na Wallym jak se rozhodne - snad to bude dobře a brzo Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne uz je to Rolling Eyes jedno len uz nech ide plugin...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem se o tom bavil s Enekem Zalaietou a Bittem Zsoltim, oba se ptali co je ze serverem a kdy už to konečně pojede, s placením nemají problém, Very Happy
Myslím si že nebude problém vybrat nějakých 150 000 a určitě i víc, chce to jen začít Exclamation Exclamation

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
ad Martin: No z toho to vypadá, že komunita okolo RBR se v podstatě až na pár jedinců shoduje "jít víc k realitě" (záměrně to dávam do uvozovek, aby tady zase někdo nerozjel diskutování na jiné téma.


porad se tady hodne mluvi o komunite...ale meritkem podle me bylo, jake turnaje byly nejobsazenejsi..a celou dobu co ja tady jezdim, byly lehci a kratsi turnaje plne...ale pokud jde o to se lidi zbavit, reseni je to povedene
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že není nutné zakázat tvorbu lehkých turnajů. Sám jsem si na zahřátí nějaký sjel. I když naostro jsem jezdil střední a výš. Jejich počet byl ale opravdu dost velký. Ten by se nějakým způsobem omezit mohl. Třeba max. možným počtem souběžných turnajů v dané obtížnosti. Já jsem to řešil tím, že jsem si na radu Mirka Frice zobrazil jenom turnaje v záložkách (viz. výše), takže mě to zas tak nepálilo. A podle toho, co psal Wally, nějaké omezování asi nebude cesta, kterou by chtěl jít.

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 23:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

fojtik michal napsal:
DEJMEK Vaclav napsal:
ad Martin: No z toho to vypadá, že komunita okolo RBR se v podstatě až na pár jedinců shoduje "jít víc k realitě" (záměrně to dávam do uvozovek, aby tady zase někdo nerozjel diskutování na jiné téma.


porad se tady hodne mluvi o komunite...ale meritkem podle me bylo, jake turnaje byly nejobsazenejsi..a celou dobu co ja tady jezdim, byly lehci a kratsi turnaje plne...ale pokud jde o to se lidi zbavit, reseni je to povedene
Sklidni se.Arkádu si muzes zajet v CMR.Ja osobne bych zakazal jen poskozeni vypnuto a nejlehci. Nechal bych stredni a real s moznosti nejmin RZ 2.A to jen proto abych se vzdy rozjel.Ale nijak me navadi pocet RZ 6.po 1 RZ je dle me blbost, ale ty 2 RZ na rojezd proc ne, stejne na velkych turnajich ( poharech) bude vzdy vic RZ.Takze 2 RZ na rozjezd ale se strednim poskozenim. Wink

EDIT: Na druhou stranu pro novacky by nebylo spatny mit lechkou uroven

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po únor 26, 2007 0:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nazdar všichni, jsem pro jako většina začít vybíratm jestli se nepletu tak na sponzora se dával týden, takže nejvyšší z nejvyšších jdeme do toho
Příspěvek Zaslal: po únor 26, 2007 7:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad. omezení: Viz moje návrhy na začátku. Nevidím opravdu důvod omezovat něco co hra dovoluje. Jen bych byl proto aby se to zaškatulkovalo a pokud by se nevytvořila arkádová tabulka rekordů, tak rekordy pro krátké arkádové turnaje neukládat.
Potom opravdu nevím, proč by se měly zakazovat 1RZ tové tréninky. Nedělejme z hry realitu je to pořád jen hra.

Placení: Jak jsem již také psal, jsem pro aby se okamžitě udělala sbírka a začalo se. Než se peníze vyberou, potom nějaké administrativní práce atd, budeme i tak rádi, pokud se do měsíce plugin rozjede.
Příspěvek Zaslal: po únor 26, 2007 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Další
Strana 17 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme