Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

setup na auto

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MOJ Franta





Založen: 28. 04. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Fulnek

Příspěvek Předmět: setup na auto Odpovědět s citátem

Ahoj, nemam otevřeny Peugeot 206 tak jsem si jej dal misto Corroly jenze kdyz chcu jezdit online tak mi u nej nejde navolit ulozeny setup nevíte co s tím?dal sem tam i fyziky vsechno jak ma byt jenom mi nejde navolit setup Mad pls pomoc Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt červenec 26, 2007 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš ve složce savedgames v RBR přejmenovat save na správnou pozici, na které máš auto. Resp. když to máš místo corroly tak ho přejmenovat tak, aby na začátku bylo 06..... Pak už si ho budeš moc zvolit.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá červenec 27, 2007 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hejtos





Založen: 01. 09. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Štramberská 1359, Příbor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

UTRATA Lukas napsal:
Musíš ve složce savedgames v RBR přejmenovat save na správnou pozici, na které máš auto. Resp. když to máš místo corroly tak ho přejmenovat tak, aby na začátku bylo 06..... Pak už si ho budeš moc zvolit.


Mohl bys to prosím více konkretizovat? Mám ten samý problém. V SavedGame mám setup.lsp , mám ho přejmenovaný na číslo vozu jehož se to týká, ale stále ho nemůžu v online zvolit. Jak teda na to?
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Setup.lsp nevím co je, ale každopádně ve složce SavedGames nemá co dělat. Tam jsou setupy ve formátu např. 5slot0fab05sot, což v tomhle případě pro mě znamené, že setup je pro auto na slotu 5, stejná pozice jako v cars.ini, slot0 je první slot, takže je na výběr jako první. a ten zbytek je jen název, abych věděl, co to je zač. Pokud ještě nějkaý problém, ptej se.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hejtos





Založen: 01. 09. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Štramberská 1359, Příbor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

UTRATA Lukas napsal:
Setup.lsp nevím co je, ale každopádně ve složce SavedGames nemá co dělat. Tam jsou setupy ve formátu např. 5slot0fab05sot, což v tomhle případě pro mě znamené, že setup je pro auto na slotu 5, stejná pozice jako v cars.ini, slot0 je první slot, takže je na výběr jako první. a ten zbytek je jen název, abych věděl, co to je zač. Pokud ještě nějkaý problém, ptej se.


Díky za odpověd. už se mi to podařilo, měl jsem tam špatné názvy apod.. Teď už zbývá jenom trénovat a jezdit. Ještě jednou díky.
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme