Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury v TR byly ozivenim, ale treba na anglickych rzetach me az tak moc nesedely. Pekne ale vypadal Fraizer II. Rozhodne bych v budoucnu nechal reklamni bannery, ale pouziti ci nepouziti textur na trate bych nechal na jezdci.
Jinak za zatim uplne nejlepsi vydanou texturou povazuju Nemecko Mika Olsona na MCR. To byla parada.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Použití textur nebude necháno na jezdci v případě že dojde ke změnám zásasdním, jako je třeba kácení, nebo naopak sázení lesa. Pokud to zásadně změní trať bude zavedena kontorola textur a bez instalace Tě to na trať nepustí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: 2 Šnek : Odpovědět s citátem

Tak je to správné, tak to musí být.Jednak je to ocenění lidí kteří textury připravují a taky je to pro každého jezdce zpestření když jede notoricky známou trať a něco mu tam na ní nesedí a přistihne se že se víc dívá po novém okolí než po známé trati.Pokud někdo jede tratě bez připraveného módu tak nechápu proč vůbec o něco soutěží, je to přece výzva a ne šance díky nenainstalování dosáhnout lepšího výsledku.To je alespoň moje filozofie, ovšem každý to má jinak.Díky za snahu o změny , jen tak dál.

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně jsi to Culdo napsal Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 14, 2007 23:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spis jsem to myslel - nevydavat texturu trate za kazdou cenu. Podle me, stavajici textura napriklad tech anglickych RZ je skoro dokonala. At co se tyce trate, barev okoli nebo vykresleni rostlin okolo. Textura na Generation, co prekryla prave ty anglicke RZ, me prisla jako vylita vodova barva, ktera zakryla vsechny detaily.
Jde o to vytvaret texturu, vzdy pro urcitou oblast a nejde, jenom podle me, aplikovat stejnej typ na americky (tam to bylo dobry) a napriklad na anglicky RZ.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 0:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je fakt ze textury jsou krasny, hned je ta amerika hezci, ale me to bohuzel dost zpomaluje pocitac. No ale hlavne co to dela s tim prepisovanim replaju, dela Vam to taky???? Plugin ocividne prepisuje replaje z prvni etapy druhou etapou, je to schvalne nebo je to chyba ????
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 1:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Re Petr: Myšlenka byla udělat celou rally jako Finsko a to se povedlo.
Nedalo se jet na oči, což tady některým vadilo Razz
Já jsem pro když je čas a možnost upravit textury na další TR.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 8:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jen trosku opravim Toma. Puvodne sice padlo slovo Finsko, ale nasledne slo o to trat pozmenit. Nesnazit se neco napodobit, ale udelat to v ramci moznosti jine, nez jsme zvykli a to se myslim povedlo. Amerika se treba IMHO hodne zmenila. Divali jsme se i na "Finsko", ktere se jelo v MCR a tam byla anglie jeste brcalovejsi.

A jeste technicka poznamka. Textury hru nijak nezpomalily ani nezatizily. Jestli se vykresluje okoli hnede nebo zelene je jedno. Neni tam nic navic, ba naopak.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine svatá pravda.Textury byli nádherné mě se líbili.Nezpomalilo mě to nic.A co se týče druhé etapy zase si mě nechal v přkopu.Tak zase příště. Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kaco, cece, dostal jsem vynadano od sefa, ze jedu moc pomalu a koukam po tobe a Mirka jsem nechal hodne ujet. I kdyz to vypada, ze chysta prestup do vyssi ligy. No uvidime priste Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to cukani obrazu na nekterych RZtach muselo byt necim jinym, to jsem docela rad ze to neni texturama. No pokud se menily jen barvy, tak je to logicky.
Ale stejne me asi ceka porizeni novyho stroje, hlavne kvuli novym tratim, abych si je mohl vychutnat a taky kdyz se jede v desti tak mi to uz nestiha.
Crying or Very sad
Jinak tu krajinu ty textury zmeni vazne moc pekne, pocitove to vypada na mnohem vetsi zmeny nez jen na zmenu barev. Dobra prace.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jak to vypada s tou galerkou?
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Tom Mikl: Jak uz jsem psal, ta Amerika byla povedena, ale na tu Anglii to moc nesedelo.
Motivaci tvurce textur by nemelo byt trat zmenou textur co nejvice ztizit, ale priblizit ji pokud mozno realnymu prostredi. Ja treba jedu stejne pomalu na starych nebo novych texturach, ale kdyz okoli nevypada moc realne, tak si to tak neuzivam - min me to bavi.
Jak uz jsem taky psal, nove textury je dobre delat zvlast pro jednu skupinu RZ. Jakmile se pouzije stejny styl pro rz z US, GB nebo Aus, vypadne z toho vzdycky, alespon pro me, trochu rozporuplnej vysledek.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K texturám mám vlastní názor, USA určitě super, ale ta anglie mi taky moc neseděla a ještě se mi u ní seknul komp což nevim čemu přisoudit, ale stalo se mi to po hooodně dlouhé době a radost z toho nemam. Jinak každá práce na texturách je vítána, akorát prostě anglie je anglie.

K rally, no tak sem si sosnovou neodjel ani jednou. Celkově sem se svezl akorát v první etapě, než mi zamrznul počítač. Z toho co jsem viděl a projel soudim dobrá soutěž, alespoň to nebyla zoologická zahrada tratí.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Dosti velký problém Odpovědět s citátem

Ajajaj.........mám naprosto samý problém, jako Jarda Chenicek, přepsaly se mi replaye z první etapy druhou etapou. Nerad bych, aby i ostatní jezdci kvůli tomu měli nějaké problémy Confused
Příspěvek Zaslal: so prosinec 15, 2007 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
Strana 18 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme