Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

LOGITECh MOMO RACING
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marceli, k čemu si teda kupuješ volant s feedbackem(který je podstatně dražší než volant bez), když s nim pak nejezdíš?? Smile

To je, jako kdybych si koupil boty za trojku a pak je nosil jenom doma v bytě, protože venku se můžou ušpinit... ...No dobře asi to neni to správný přirovnání, ale potřeboval jsem něco říct.. Laughing Very Happy

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nj, rejpálci Laughing Very Happy Feedback sem si vypnul abych si ho na chvíly ušetřil, ale na starym volantu sem jezdil se zaplnutym.Já zas RBR hraju protože mě to baví a neřeším moc výsledek, taknepotřebuju utrácet třeba za G25, to mi přijde za volant raketa Shocked

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 12:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nj ale proc MOMO? Proc sis nekoupil DFP ktere je co se tyka ceny/kvality to nejlepsi co kdy mohlo byt! DFP uz je proste kvalita ale MOMO ani moc ne..proste nechapu proc jsi za tu cenu nekoupil neco kvalitnejsiho,spolehlivejsiho... Me to pripada jak bys napr mel 3roky felicii ktera byla dobra..a koupil sis ji znova,ikdyz by sis za tu stejnou cenu mohl koupit fabii,ale nekoupis si ji,protoze s felicii mas dobre zkusenosti at si rikaji ostatni co chteji... Smile To taky asi nebude nejlepsi prirovnani,ale co uz... Laughing
Jen muj nazor Wink

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To sice jo, ale když chceš jezdit hned tak bys čekal nějaký tři dny než Ti přijde DFP, MOMO sem měl hned a bylo to vyřešený, vím že neni Top, ale mě vyhovuje.

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim no ... Marceli to je tvoje věc, ale MOMO jde hodně rychle do haje... většina lidi když jede na čas tak jede na čas a to vať mi nikdo neřiká že jedou pomalu a s citem... ja jsem vlastnil momouše dva roky a udělal jsem na něm 20 000 ostrejch km a zůstal s něj šrot ... to už se fakt vyplatí připtatit a koupit Géčko ...
1) budeš z něj mít daleko větší radost
2) nemusíš se bát že se ti rozsype
3) cena odpovídá funkcím a materiálům

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 13:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

REZNICEK Marcel napsal:
To sice jo, ale když chceš jezdit hned tak bys čekal nějaký tři dny než Ti přijde DFP, MOMO sem měl hned a bylo to vyřešený, vím že neni Top, ale mě vyhovuje.

ja sem ho mel loni do dne doma (CzC+posta) akorat sem pak dva dny musel cekat, az mi ho "prinese jezisek" Very Happy
u moma si hodne priplacis za nazev, snad jedina vec, ve ktere je lepsi nez dfp jsou padla, jinak prohrava na cele care

2mikulka: prirovnani s feldou celkem sedi Smile

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVORAK Karel





Založen: 27. 12. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muzete mi prosim nekdo napsat jak funguje u DFP tech 900°, jestli se opravdu da ruckovat po volante jako v realu, ci je to nejaky podvod. Proste se primlouvam za nejaky kratky popis DFp-cka. Diky
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš možnost volant "uzamknout" do režimu tuším 200° kdy máš pevné dorazy a nebo si můžeš zvolit úhel libovolný až do 900° a dorazy tvoří force feedback (na konci motory opravdu zabírají že musíš vyvinout velikou sílu abys to přemohl, pokud tedy nemáš feedback nastavenej na maximum, to už by se ten doraz těžko pociťoval) což odpovídá asi 2,5 otáčkám z krajního do krajního rejdu. Takže ručkovat se dá, ale na trati je to k nepoužití. Já jezdím 220°, takže dorazy feedbackem a jsem maximálně spokojen. Žádná kalibrace se mi nerozhazuje. Pedály fungujou precizně, vše v pořádku a najezdil jsem s tim taky přes 15 000 ostrejch.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVORAK Karel





Založen: 27. 12. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No uz se nemuzu dockat.. Jezdil jsem rally s nekolika auty a RBR mi oproti realu prijde nejvice rozdilny prave v malem uhlu pootoceni volantu,ale je mozne, ze na PC je ten plny rozsah nepouzitelny. Uvidime. Je mi jasne ze casy budou horsi, ale bude to vice realne a vice zabavne. Tedy doufam! Very Happy
Kazdopadne diky za info, hned ho jdu kupovat Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já bráchu nechápu...taky jsem mu říkal že je to blbost...i bych mu nechal zadarmo starý momo,když mu vyhovuje a já bych si koupil dfp,ale on ne... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se rozhodl,že si koupím DFP!Nevíte někdo kde je nejlevnější? Wink Já ho našel nejlevněji za 2300Kč s dph.pls dejte vědět kdo s tím má zkušenost a kdo je dobrý bisnismen Very Happy .
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj kluci.....můj momo se již asi po 10 rozpadl......takže jsem se pěkně nasral a mrdl jsem ho do popelnice.

Jenže co teď? G25 nebo DFP? Rozdíl je 3000Kč! Takže mít 2 DFP nebo jeden G25? Je ten G25 2x lepší než DFP? Odpovídá poměr cena/výkon?

Máte někdo zkušenosti s oběma? Recenze, porovnání? Jak je na tom DFP v porovnání s MOMO?

Za jakoukoliv odpověď Vám budu vděčný.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hele ptáku rozhodnutí je na tobě , já osobně už bych nic jiného nebral .
DFP je bezesporu kvalitní volant a jezdí na něm spousta kluků , ale pokud jezdíš i něco jiného než jen Burnse tak využiješ jak háčko tak spojku jako třeba my teď v LFS . Ten pocit z jízdy je pak úplně o něčem jiném .
Takže já říkám sám za sebe jdi do G25 a nebudeš litovat .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dnes som bol v obchode a sadol som si do RECARA zabol pocitac a hral sa s G25kou...myslím ze martine nemáš nad čim uvažovat...oproti DFP je omnoho tichší viac sedí do ruky je skoro nerozbytní má spojku a háčko prepnutelne na sekvencnu prevodovku ....no nepisem sem nic nove ale toto berem ako dost silný dvovod preco ne DFP ale radsej G25...inak ked chceš DFP klidne ti predam moje..za 700 - 1000 je tvoje aj s podpisom Laughing Laughing .....taká pikoška jazdil som a po chvyli sa mi zdalo cudne ze je spojka v strede plyn v pravo a brzda v lavo...po mojej otazke predavaca co to ma znamenat ma bezpecne ujistil ze takto preste to má aj on vo svojom aute a ze ja neviem jak su pedale...no co uz niekto je proste trosku za opicami Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 14:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdim taky s G25, mám ho přes rok, pomatuju si když mi odešel starej volant a váhal sem jestli momo, dfp nebo G25, nejdřiv sem byl na 80% rozhodlej pro variantu momo nebo dfp, pak sem si ale psal s Mikem a ten mi doporučil G25, řikal sem si je to dost peněz, ale hraju dost často, takže by na něm prach určitě nebyl, tak sem našetřil a musim říct, za ty prachy to stojí, cenovej rozdíl je sice znatelnej ale jenom to LFS na háčku se spojkou, to je lahoda, nebo Lancer s háčkem, taktéž paráda, volant mi přijde hodně kvalitně udělanej, uchycení ke stolu 100%, reakce výborná, dá se s nim vybrat tak o 50% krizovek víc než se starším volantem (v mém případě), jedinej problémek je že když dám tvrdě kontra tak v tom maličko loupne, ale bez následků, takže todle jedinej problém, doporučuju všem, chce to párkrát zůstat doma a nejít do hospody a volant je doma...

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme