Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se budu asi taky opakovat jako všichni ostatní Crying or Very sad. Setapy si dělám v singlu a tam se stěma mapama přece nedá hýbat. Na ten setap jezdím neustále, ale kontrola přišla až ted, ale opravdu v tom nebyl umysl podvádět a už vůbec ne abych dělal ostudu sobě i týmu. Tudíž se omlouvám všem jezdcům kterým jsem mohl způsobit ztrátu čehokoliv i v jiných turnajích. Embarassed
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ted když vím že jsi mě porážel "nedovoleným setapem" tak mě to ranilo strašně moc a asi už se z toho nedostanu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil HOLUB Milan dne čt leden 17, 2008 20:17, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOLUB Milan napsal:
Ted když vím že jsi mě porážel nedovoleným Setapem tak mě to ranilo strašně moc a asi už se z toho nedostanu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing


Hele brzdi jo Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak poprvé vyzván ke kontrole a hned malér.Omlouvám se týmu i ostaním,hned jak budu mít čas předělám setupy ,nejhorší je,že mapy mi nic neříkají a tak do nich nešahám,nejsem si však jistý,jestli jsem neudělal "TU" chybu s defaultem.
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda nevím ale pokud jsem se dobře díval tak Mapy jsou přece na nových Fyzikách uzamčené.Pokud se pletu tak mě hned opravte at jsem o trošku chytřejší
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže přátelé, zkusím vysvětlit jak se to tak asi mohlo stát: dělali jste nastavení v rychlé rally, ale ne z defaultu. načetli jste starý setup, věděli jste, že jsou omezení řádek po řádku jste zkoušeli hodnoty posouvat nahoru a dolů. Pokud bylo něco ze staré fyziky jinak, tak ve hře se vám to automaticky spravilo na nejbližší hodnotu povolenou fyzikou novou(příklad-stabilizátor u WRC nastavený na 7 kN se opravil na 10 kN a zpátky dolů už dát nešel, to zafungovalo právě to omezení v rychlé rally). Kámen úrazu je v tom, že se všema těmato hodnotama jde hýbat. Až na jednu položku, na které vyletěli téměř všichni, a to diferenciálové mapy. Ty v rychlé rally nejdou měnit. Proto jste si zřejmě mysleli, že nemůžou být jinak. A ony bohužel jsou jinak. Závěr je prostý: neupravujte starý setup, který platil pro starou fyziku. Třeba zapiště hodnoty jaké byly na podvozku, dejte v rychlé rally defaultu a hodnoty použijte z papíru.
Druhý případ může nastat jako u Honzy Fišery, viz stránka nebo dvě zpět...
Třetí případ může být nastavování auta přes shakedown. Tam nenastavovat vůbec, je tam chyba a setup se uloží většinou úplně špatně a vůbec nefungují limity pro fyziky. Problém bude muset dořešit až Wally.
TAKŽE JEDINÝ BEZPEČNÝ ZPŮSOB JE RYCHLÁ RALLY A PRO KAŽDÝ POVRCH Z DEFAULTU!!!
(Jsem totálně vyčerpaný, něco tak dlouhého jsem tu ještě nepsal, obdivuju JaPana Very Happy )

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHrást to to uz musi pochopit i ten nejvetsi tupec. Laughing Wink Krasne jsi to rozpsal Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za maximálně stručné vysvětlení Razz Razz
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Jestli myslíš tu problémovou zatáčku co dává pentle sama, tak ta ne. Je to pravá šestka, ale ta před tou problémovou. Netvrdím, že sis tam pomohl, ale všechny kola měly prostě daleko k cestě. Když mrkneš na replay, tak je to naprosto jasné. Pokud budeš chtít, pošlu ti na mail i video. Wink


Nemyslel jsem tu pravou šest hned před cílem, ale jakoby na hoře, po skoku vystoupáš a pak je ta pravá šest co jsem měl na mysli. Tam vím, že jsem nebyl na cestě. Je tam špatně vidět a když jsem auto utrhnul do smyku, myslel jsem si, že do zatáčky pěkně dokloužu smykem, ale pak jsem zjistil, že jsem moc krátkej. Tak jsem to musel drobet říznout. Je těžký poznat, že to neni úmysl. Divil jsem se, že mi plugin nedal pentli sám. Ale co, na výsledku to nic nemění.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kam se poděly poslední příspěvky? teď jsem si je četl, dam aktualizovat a už jsou pryč?

EDIT: blbnu, nic se nestalo

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt leden 17, 2008 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Carlsbad Rallye Team se omlouvá všem jezdcům za své piloty , kteří neměli setupy v pořádku a při příštím TR dají automaticky své setupy ke kontrole aby byl vyloučen další podvod na ostatní .
Všichni hříšníci byli potrestáni i v rámci teamu a věřím , že na našich vozech už nebudou nepovolené hodnoty setupu nikdy použity . Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 18, 2008 7:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: omluva Odpovědět s citátem

Tímto se chci omluvit organizatorum TR za nepovoleny setup,ale zaroven chci zduraznit,že jsem o tom prakticky ani nevedel,jezdim s tim setupem porad,každou rally a proste nevim že je tam neco spatne,ja vim,je to moje chyba,ale nechci,aby me mel nekdo za podvodníka:( Je to tím,jak tu píše Chrast, mam proste setup ze stare fyziky a jezdim s nim od zacatku co se udelaly nové...takže to dám okamžitě do pořádku a všem se omlouvam...
Příspěvek Zaslal: pá leden 18, 2008 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stará fyzika S1600 byla fyzika WRCa?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá leden 18, 2008 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám otázku,nemůžu se dostat do rozporu s pravidly nastavení(default) vozu,pokud mám vůz sk.N4 na pozici vozu kde v oridinále je WRC?Konkrétně Evo IX na pozici car 03.To samé s vozem S2000 poz, car 01.
Příspěvek Zaslal: pá leden 18, 2008 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2POUSTKA Vaclav:Vetsinou se ptam ja, ale tady si myslim, ze to na to nema vliv...navic, origo tam taky neni zadna N4 Wink

2BICA Martin: Jak to myslis? Shocked

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá leden 18, 2008 15:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další
Strana 23 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme