Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

BOHEMIA Rally Cup
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Účastníte se BOHEMIA Rally Cupu 2007??
ANO
83%
 83%  [ 144 ]
NE
16%
 16%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 172

Autor Zpráva
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim o změnu teamu u jezdce PECHA Stanislav st.č.348....
na Czech Rally Fans RBR team.Díky Arrow
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cau. podávám protest proti udělení 5 minutové penalizace. netuším za co jsem si to vysloužil, včera jsem závod bez problému odjel ale dnes koukám a mám tam 5 minut na víc. replaje mám všechny, klidně pošlu!
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONZAL Michael





Založen: 17. 03. 2006
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, že jsi to dostal za poslední RZ. Pošli/nahraj replay z poslední.
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KONZAL Michael napsal:
Koukám, že jsi to dostal za poslední RZ. Pošli/nahraj replay z poslední.


nahrál jsem ho na server. dík že se na to koukneš, já vážně nevím za co jsem si to vysloužil.
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

.....to byl zas den Confused
http://www.youtube.com/watch?v=GfMD2orfRmk

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KONZAL Michael





Založen: 17. 03. 2006
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JURICA Stanislav: Na tý rally škole Ti to hodilo na druhým splitu čas 0:00. To nechápu. Replay je naprosto v pohodě, zjednáme nápravu, neboj.
Příspěvek Zaslal: út červenec 22, 2008 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KONZAL Michael





Založen: 17. 03. 2006
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Dobeš se nabídl a udělal nám review na Vysočinu. Mrkněte na to, je to na ewrc. Já pouze doplnil obrázky a byl napsán jako autor Embarassed - snad to rychle opraví. Já bych to takhle perfektně nedokázal napsat.

Chtěl bych poprosit, aby příště posílalo více lidí obrázky do galerie. Neměl jsem z čeho vybírat. Vysoký standard ve fotkách opět ukázali jezdci: Kundlák, Dorotka, Baláš, za což jim velice děkuji. Fantastické fotky!

Pokusím se nějak zprovoznit galerii současné rally. Fotky si prosím schovejte a až to bude možné nahrajte.

Takže ještě jednou veliká pochvala a dík patří Honzovi Dobešovi Wink.
Příspěvek Zaslal: st červenec 23, 2008 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KONZAL Michael napsal:
JURICA Stanislav: Na tý rally škole Ti to hodilo na druhým splitu čas 0:00. To nechápu. Replay je naprosto v pohodě, zjednáme nápravu, neboj.


dík Very Happy
Příspěvek Zaslal: st červenec 23, 2008 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONZAL Michael





Založen: 17. 03. 2006
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JURICA Stanislav: Zjednána náprava Cool.

EDIT: Zprovozněna fotogalerie! Nahrávejte prosím fotky, ať je na co se dívat a především, ať můžem dát něco do review.

Díky Karle za první fotky, ta momentka na mostě, to je věc Wink.

Napadlo mě udělat soutěž o nejlepší fotku/y podniku, ale to by musela být vaše aktivita ve "focení" větší. Ne jako minule. Některé fotky byly fantastické, jak už jsem psal, ale bylo jich málo... Mám určité nápady na kategorie... Šanci by měli i Ti, co nemají tak technicky super fotky.
Příspěvek Zaslal: st červenec 23, 2008 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRUJ Martin





Založen: 07. 05. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Francova Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takybych chtěl požádat o přezkoumání ponalizace jezdce VALENY Františka-Renault Clio S1600,na RZ 12 mu bezdůvodně naskočila 5.min penalizace,replay byl nahrán a odeslán,
Příspěvek Zaslal: st červenec 23, 2008 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvám se, foto napravím Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st červenec 23, 2008 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONZAL Michael





Založen: 17. 03. 2006
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozeslány žádosti o replaye. Pro jistotu píši i sem.
Nahrajte prosím (do soboty) své replaye z RZ 1 (Rally School Stage) a RZ 10 (Falstone) z BRC2 - Škoda Rallye Hradec Králové, z důvodu kontroly zkracování trati.

Stížnosti kladně vyřízeny, časy upraveny.

Hvězdu rally sice nevyhlašujeme, ale z mého pohledu by si jí jednoznačně zasloužila Eva Kamenická, která dojela 7. v kategorii S1600 Exclamation Krásný výsledek, gratulace Wink.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 24, 2008 11:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim Michale že jsi úplně na stejný vlně. Smile Opravdu skvělý výkon. Exclamation

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: čt červenec 24, 2008 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem s tim zase plesknul. Bych si nejradsi nafackoval. Sheperd 2 sutr vevnitr zatacky. Prvni sekce na suchu bez jedineho problemu, na mokru jsem si pripadal spis jak na lede se slickama. Auto vubec nefungovalo. Des!!! Tak snad priste. Evil or Very Mad

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: čt červenec 24, 2008 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
Tak jsem s tim zase plesknul. Bych si nejradsi nafackoval. Sheperd 2 sutr vevnitr zatacky. Prvni sekce na suchu bez jedineho problemu, na mokru jsem si pripadal spis jak na lede se slickama. Auto vubec nefungovalo. Des!!! Tak snad priste. Evil or Very Mad


jeste chvili mi to vypravej.... Na falstone jsem mel lekce kresobrusleni a zbytek dojizdel jen tak, abych dojizden Smile

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 13:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  Další
Strana 35 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme