| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Účastníte se BOHEMIA Rally Cupu 2007?? |
| ANO |
|
83% |
[ 144 ] |
| NE |
|
16% |
[ 28 ] |
|
| Celkem hlasů : 172 |
|
| Autor |
Zpráva |
JAROLIMEK Tomas

Založen: 13. 06. 2005 Příspěvky: 271 Bydliště: Malá Skála
|
Předmět: |
|
|
Prosim o změnu teamu u jezdce PECHA Stanislav st.č.348....
na Czech Rally Fans RBR team.Díky  |
|
|
Zaslal: út červenec 22, 2008 13:16 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
JURICA Stanislav
Založen: 10. 03. 2005 Příspěvky: 29 Bydliště: Zlín
|
Předmět: |
|
|
| cau. podávám protest proti udělení 5 minutové penalizace. netuším za co jsem si to vysloužil, včera jsem závod bez problému odjel ale dnes koukám a mám tam 5 minut na víc. replaje mám všechny, klidně pošlu! |
|
|
Zaslal: út červenec 22, 2008 15:16 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KONZAL Michael
Založen: 17. 03. 2006 Příspěvky: 111 Bydliště: Praha
|
Předmět: |
|
|
| Koukám, že jsi to dostal za poslední RZ. Pošli/nahraj replay z poslední. |
|
|
Zaslal: út červenec 22, 2008 16:35 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
JURICA Stanislav
Založen: 10. 03. 2005 Příspěvky: 29 Bydliště: Zlín
|
Předmět: |
|
|
| KONZAL Michael napsal: |
| Koukám, že jsi to dostal za poslední RZ. Pošli/nahraj replay z poslední. |
nahrál jsem ho na server. dík že se na to koukneš, já vážně nevím za co jsem si to vysloužil. |
|
|
Zaslal: út červenec 22, 2008 17:16 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KRYSTYN Miroslav

Založen: 02. 06. 2006 Příspěvky: 701 Bydliště: Zlín
|
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KONZAL Michael
Založen: 17. 03. 2006 Příspěvky: 111 Bydliště: Praha
|
Předmět: |
|
|
| JURICA Stanislav: Na tý rally škole Ti to hodilo na druhým splitu čas 0:00. To nechápu. Replay je naprosto v pohodě, zjednáme nápravu, neboj. |
|
|
Zaslal: út červenec 22, 2008 22:45 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KONZAL Michael
Založen: 17. 03. 2006 Příspěvky: 111 Bydliště: Praha
|
Předmět: |
|
|
Honza Dobeš se nabídl a udělal nám review na Vysočinu. Mrkněte na to, je to na ewrc. Já pouze doplnil obrázky a byl napsán jako autor - snad to rychle opraví. Já bych to takhle perfektně nedokázal napsat.
Chtěl bych poprosit, aby příště posílalo více lidí obrázky do galerie. Neměl jsem z čeho vybírat. Vysoký standard ve fotkách opět ukázali jezdci: Kundlák, Dorotka, Baláš, za což jim velice děkuji. Fantastické fotky!
Pokusím se nějak zprovoznit galerii současné rally. Fotky si prosím schovejte a až to bude možné nahrajte.
Takže ještě jednou veliká pochvala a dík patří Honzovi Dobešovi . |
|
|
Zaslal: st červenec 23, 2008 11:12 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
JURICA Stanislav
Založen: 10. 03. 2005 Příspěvky: 29 Bydliště: Zlín
|
Předmět: |
|
|
| KONZAL Michael napsal: |
| JURICA Stanislav: Na tý rally škole Ti to hodilo na druhým splitu čas 0:00. To nechápu. Replay je naprosto v pohodě, zjednáme nápravu, neboj. |
dík  |
|
|
Zaslal: st červenec 23, 2008 17:34 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KONZAL Michael
Založen: 17. 03. 2006 Příspěvky: 111 Bydliště: Praha
|
Předmět: |
|
|
JURICA Stanislav: Zjednána náprava .
EDIT: Zprovozněna fotogalerie! Nahrávejte prosím fotky, ať je na co se dívat a především, ať můžem dát něco do review.
Díky Karle za první fotky, ta momentka na mostě, to je věc .
Napadlo mě udělat soutěž o nejlepší fotku/y podniku, ale to by musela být vaše aktivita ve "focení" větší. Ne jako minule. Některé fotky byly fantastické, jak už jsem psal, ale bylo jich málo... Mám určité nápady na kategorie... Šanci by měli i Ti, co nemají tak technicky super fotky. |
|
|
Zaslal: st červenec 23, 2008 20:28 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
PETRUJ Martin

Založen: 07. 05. 2007 Příspěvky: 28 Bydliště: Francova Lhota
|
Předmět: |
|
|
| Takybych chtěl požádat o přezkoumání ponalizace jezdce VALENY Františka-Renault Clio S1600,na RZ 12 mu bezdůvodně naskočila 5.min penalizace,replay byl nahrán a odeslán, |
|
|
Zaslal: st červenec 23, 2008 21:44 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
VANEK Jakub

Založen: 21. 10. 2006 Příspěvky: 468 Bydliště: Bojkovice
|
Předmět: |
|
|
omlouvám se, foto napravím  |
|
_________________ S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC |
Zaslal: st červenec 23, 2008 22:53 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KONZAL Michael
Založen: 17. 03. 2006 Příspěvky: 111 Bydliště: Praha
|
Předmět: |
|
|
Rozeslány žádosti o replaye. Pro jistotu píši i sem.
Nahrajte prosím (do soboty) své replaye z RZ 1 (Rally School Stage) a RZ 10 (Falstone) z BRC2 - Škoda Rallye Hradec Králové, z důvodu kontroly zkracování trati.
Stížnosti kladně vyřízeny, časy upraveny.
Hvězdu rally sice nevyhlašujeme, ale z mého pohledu by si jí jednoznačně zasloužila Eva Kamenická, která dojela 7. v kategorii S1600 Krásný výsledek, gratulace . |
|
|
Zaslal: čt červenec 24, 2008 11:33 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
BEZSTAROSTI Jiri
Založen: 09. 06. 2007 Příspěvky: 711
|
Předmět: |
|
|
Vidim Michale že jsi úplně na stejný vlně. Opravdu skvělý výkon.  |
|
_________________ WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER |
Zaslal: čt červenec 24, 2008 12:08 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
DOCKAL Stepan

Založen: 02. 05. 2005 Příspěvky: 338 Bydliště: Vsetín
|
Předmět: |
|
|
Tak jsem s tim zase plesknul. Bych si nejradsi nafackoval. Sheperd 2 sutr vevnitr zatacky. Prvni sekce na suchu bez jedineho problemu, na mokru jsem si pripadal spis jak na lede se slickama. Auto vubec nefungovalo. Des!!! Tak snad priste.  |
|
_________________ ... RBR I´m lovin it ...
Geofre eWRC RBR Rally Team |
Zaslal: čt červenec 24, 2008 12:32 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
BRUHA Vaclav
Založen: 01. 12. 2006 Příspěvky: 148
|
Předmět: |
|
|
| DOCKAL Stepan napsal: |
Tak jsem s tim zase plesknul. Bych si nejradsi nafackoval. Sheperd 2 sutr vevnitr zatacky. Prvni sekce na suchu bez jedineho problemu, na mokru jsem si pripadal spis jak na lede se slickama. Auto vubec nefungovalo. Des!!! Tak snad priste.  |
jeste chvili mi to vypravej.... Na falstone jsem mel lekce kresobrusleni a zbytek dojizdel jen tak, abych dojizden  |
|
_________________ Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy |
Zaslal: pá červenec 25, 2008 13:11 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
|