Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Kdyz odchazi volant
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neví někdo, jestli u starýho Microsoft'áckýho Sidewinderu FF jsou pod těma gumama (momentálně nevim jak to jinak nazvat Very Happy) šroubky držící ten dekl co skrývá vnitřnosti volantu? Nerad bych to nějak poto... Volant je totiž půjčený... Smile

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: so září 06, 2008 20:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko ten volant jsem kdysi míval a pamatuju, že těch šroubků bylo kolem věnce asi 5-7, ale kdy přesně už si nepamatuju

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so září 06, 2008 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo... Smile Já jsem právě odmontoval ten držák na stůl, kterej měl +- 10 šroubků a pak tam jsou 4 šroubky od základny samotný (myslim ty dole). Žádný jiný tam nevidim, ale ten kryt furt drží jak přibitý. Sad

EDIT: Tak jsem to vyřešil, přes noc ležel volant vedle mojí postele a ráno už vypadá ok, akorát ho teda musim zase vybavit tunou těch šroubků. Takže pokud Vám zlobí volant a nevíte co s tím, nechte ho vedle sebe v klidu vyspat, bohatě se Vám odvděčí... Very Happy

A pochopitelně Karle díky za odpověd'. Wink

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: so září 06, 2008 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vás všechny, mám volant Logitech Formula Vibration Feedback, RBR na něm jezdím aktivně - skoro každý den, už rok a v posledních 2 týdnech mi blbne - jakože jedu a volant jakože si uděla co chce - mám zatočeny vlevo a on si na chvilku uhne do prava,ale rychle jak kdybych volantem pořádně trhl, už mě to otravuje, nevíte čím to může být?? nepotřebuje to třeba vyčistit? nebo se tam něco podělalo? mám ho ještě rok v zaruce, tak se ptám,abych to zbytečně nemusel rozdělávat, tak bych jim ho poslal do reklamačky. Díky Arrow

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zrovna do tohohle volantu se hodně špatně leze. Má spoustu šroubků kolem celého věnce volantu a navíc ještě uprostřed pod krytkami. Ale pokud ho používáš tak často, jak píšeš, vyčištění senzoru by si zasloužil. Někde to tu na foru už bylo popisováno a sám jsem jej čistil několikrát. Když jsem ho kdysi používal

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo dobře, máš pravdu, leze se do něj hodně blbě Very Happy jsou šroubky i v těch velkých dírách co jsou vespod volantu?? mám už na stole 10 šroubků a ne a ne se do toho dostat Very Happy díky za radu, vyčistím, vyzkouším
EDIT: naco je takovej ten žebrovanej kus plastu vzadu??? nejak ho nemůžu zdělat Very Happy

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

celkem k ničemu, ten volant jsem měl taky a po čase je třeba ten senzor vyčistit
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už to mám hotové, rozdělal jsem to, vyčistil, na ten potenciometr nekolikrat poradne foukl Very Happy trochu s nim pohybal,dal ho do puvodni polohy a je to OK Smile akorát sem to smontoval a zbyli mi 4 šroubky Very Happy Very Happy, ale dobrý, otestoval jsem v Richardovi, potom ještě v Crashday - víc her v PC nemám Very Happy a super. Díky moc

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 7:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju, odhalil jsi čtyři kurvítka. Very Happy

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro vysvetleni pojmu kurvítko navstivte tuto stranku Twisted Evil

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Kurv%C3%ADtko

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já tudle taky jedno odhalil - specialní tvrdší pružina u brzdy,když sem čistil pedály.Zpátky sem jí tam nedal a šlapalo to,ale teď mi sama od sebe brzda sepínala tak sem ji tam šupem vrátil Very Happy
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak a DOST dneska se mi při jednom turnaji totalně ze*ral volant.. auto bylo děsně roztřepaný... a pořád zatáčelo do všech různých stran... no hruza.. vyvrcholilo to tim, že jsem zatačel a auto jelo rovně přímo do stromů.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad to se mi stalo po 4 za tento měsíc !! potenciometr byl uvolněný... nepomohlo to ani přilepit... tak sem objevil tohle řešení.. řekl sem si ze srandy to zkusím.. ono to fungovalo.. tak jsem ty špejle přilepil !! Laughing Laughing Laughing
http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/12/2/f_S3010207m_845d53d.jpg&srv=img26
tady obrazek Laughing

EDIT : funguje to uplne uzasne !!!! Arrow tyjo tak cista jizda...

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út prosinec 02, 2008 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onygzz





Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím...tak se můj Momo odporoučel do věčných lovišťSad Po připojení ho PC vůbec nedetekuje...zkoušeno na několika PCz, se zdrojem i bez zdroje..prostě nic. Rozdělal jsem ho, proměřil kabel, proměřil aspoň základní věci na desce. Šťáva tam de, hladina napětí na jistých místech desky se i mění v závislosti na pohybu volantem. Nicméně asi bude v háji nějaký šváb obstarávající komunikaci s PC.

Ptám se tedy, nemáte prosím doma někdo torzo tohoto volantu? Například mechanicky rozlámaný atd? Je mi líto to vyhazovat, byl jsem s ním moc spokejný.

Kdyby se náhodou našel někdo kdo by tu elektroniku měl, tu jsou na mě kontakty:

telefon: 737104260
ICQ: 220264912


Díky
Příspěvek Zaslal: po prosinec 08, 2008 3:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám volant Logitech Formula Vibration Feedback.Uložení osy volantu je v plastu a tak po neustálém (každodením ježdění) vznikly vůle.řešil jsem je vložkováním vším možným,ale už mě to nebaví,protože stačí menší škubnutí nebo si ho vezme do parády náš desetiměsíční capart a je po vymezení vůlí.Přemýšlím o tom že ho rozmontuju,použiju elektroniku a volant a zkusim ho uložit do ložisek.
Tak se chci zeptat jestli to už někdo nezkoušel.Mám jakousi představu jak to urobit,ale jakákoli rada by se mi hodila.
Důvod proč to tak chci je ten,že mi asi po půl roce jezdily auta zestarny nastranu a po vyvložkování bylo vše OK,ale nechci to dělat až do důchodu Laughing a na G25 asi v nejbližší době neuvolnim finance.To by museli vyhrát volby socani a pan Rát by byl určitě tak štědrej a přispěl by mi na kulturní vývoj mládeže Wink Very Happy
Předem dík za rady.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme