Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

nové tratě ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam taky napad, vcera som skusal hrat Australiu s pouzitim SNOW FRANCE a jazdilo to skutocne ako na snehu,
co takto spravit snehove textury na sotolinove trate (viem ze niektori ludia by to dokazali,
minimalne ti co robili Snow France alebo Montekland), viem ze v australii moc nesnezi,
ale mne by to nevadilo, bolo by to asi na dlhsie, ale stalo by to za to, teda aspon podla mna,
dufam ze ma zas tento prispevok neukamenujete Smile cus

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 19, 2009 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stahni a nainstaluj RSRBR 09. Tam mas vsechny trate na vsech povrsich, tzn. asfalt, sotolina i snih. Jen zapnes, vyberes povrch, vyberes balik aut a jedes...
Příspěvek Zaslal: po říjen 19, 2009 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale myslel som to tak aby to slo aj cez plugin a mohli sme zakladat turnaje s takymi tratami

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 19, 2009 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Stahni a nainstaluj RSRBR 09. Tam mas vsechny trate na vsech povrsich, tzn. asfalt, sotolina i snih. Jen zapnes, vyberes povrch, vyberes balik aut a jedes...


Nerozhodi mi to plugin, nebo da se to snadno odinstalovat ?
Příspěvek Zaslal: po říjen 19, 2009 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodi to vse, udelejte si zalohu RBR. Ja kdyz driv pouzival RSRBR, tak jsem to resil tak, ze jsem proste vzal celou slozku RBR a zkopiroval si ji a do ni instaloval RSRBR. Takze jsem mel pak 2 verze RBR v pc, jednu na plugin a jednu na "blbosti" Wink
Příspěvek Zaslal: po říjen 19, 2009 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Myra43





Založen: 15. 06. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Bílovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ať se to tady oživí - zde je pár věcí od "konkurence". Všechno jsou to tratě integrované (žádné BTB, to je v jiném vlákně), ale podle zamčených témat o českých tratích větřím nějaký problémek...

http://forum.rallyesim.fr/viewforum.php?f=339&sid=bf84f211e1483673b998469ae3943b39
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 6:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslím,že na trate Vaška Šourka to nemá,ale snaha tam je Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 7:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myra43 napsal:
...ale podle zamčených témat o českých tratích větřím nějaký problémek...
Tam je neco o tom jaky jsou cesi na rbr.onlineracing.cz ... eee... "darebaci" (ty slova jsou ostrejsi), ze chtej na tehle tratich akorat vydelavat prachy resp. ze jdou jen po penezich a proto tyhle trate nemuzou bejt v RSRBR a ukazme si na ne a podobne.
Tohle nebude "problemek", tohle bude hlavne nepochopeni vyostrene na nejvyssi moznou miru.
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myra43 napsal:
Ať se to tady oživí - zde je pár věcí od "konkurence". Všechno jsou to tratě integrované (žádné BTB, to je v jiném vlákně), ale podle zamčených témat o českých tratích větřím nějaký problémek...

http://forum.rallyesim.fr/viewforum.php?f=339&sid=bf84f211e1483673b998469ae3943b39


jak stiahnem tie trate?? ked sa to vobec da
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

u kazde trate mas napsane, jestli je hotova nebo ne, a u te jedne hotove je odkaz

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc jsem z toho nepochopil,snad jen že jsou hotový ty 2 mezi betonama a patníkama?Tak to nic...Ale tuhle jsem někde viděl asi 2 tratě,sice z BTB ale nevypadali vůbec špatně,teda jak už tady padlo,na Vaškovi tratě to už vůbec nemá ale lepší než nic.Takže teď položím asi hóóódně blbou otázku ale musím protože už mám z těchto pořád se opakujících tratí dlouhodobou totální depku a mockrát už jsem byl na úplný hranici toho,abych to tady zabalil.Takže
1. je možný že by se objevili i nějaký tratě cizích tvůrců?Pokud někdo na něčem dělá?Asi jo ale moc toho není že?Ale proč...
2. je možný použít na pluginu tratě z BTB? (mám teda tušení že se psalo že ne ale zkoušel to někdo?) .Samozřejmě že asi drtivá většina tratí z BTB je totálně o ničem ale vyjímky se tam najdou...Není to ono ale lepší než drátem do voka si myslím...
3. je možný použít nebo nějak překonvertovat po doluvě s původními autory tratě z jiných simulací?Třeba pár kousků se i v RFactoru najde...
4. je nějakej výhled do budoucna že by někdo vytvořil nějakej editor ve kterým by se ty RZty dali udělat jednoduše?Tak aby to zvládl i nováček?Taky se tady kdysi o něčem psalo
5. a další asi už dávno zapomenutý téma-Tarmac mod.Bude,nebude?Myslím pro plugin a taky jen některý rzty,je mi jasný že všechny se pro to nehodí ale pár by se jich určitě našlo.
Prosím neukamenujtě mě za to ale musel jsem se na ty věci zeptat,snad bude aspoň jedna z odpovědí pozitivní....
Rolling Eyes Confused Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so říjen 24, 2009 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Satin Tom





Založen: 18. 03. 2009
Příspěvky: 53

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

su zmateny v rsrbr je trat zadverice-rakova nebo co?
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 8:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Question O tom tu ale nepadlo ani slovo Idea

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokusím se odpovědět Vlastimilovi aspoň dle toho, co si trochu pamatuju, kdyžtak mě někdo opravte...:

1. Řekl bych, že toho je víc než si myslíš. A je to spíš na domluvě, zda se objeví.
2. BTB tratě by použít šly, ale pro účel pluginu se, tuším, musí prakticky celé překopat.
3. rFactor je, co se modelování tratě týče, na podobném principu, takže si myslím, že to jde.
4. Dle mě je to jednoduché i v Maxu. Asi největší problém je ale v časové náročnosti. Myslím si, že nějaká nepříliš dlouhá primitivní trať se dá zvládnout i poměrně rychle v řádech pár měsíců... Záleží, co chceš.
5. Tarmac mod co si vzpomínám odešel i s jedním hardiskem. Jak je to komplikované předělat netuším. Natož nevím, jak by to vypadalo s aplikací pro plugin. Ale myslím, že by to bylo dobré zpestření.


Naposledy upravil CERVENKA Filip dne ne říjen 25, 2009 20:39, celkově upraveno 1 krát

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlastimile, na dve otázky ti odpoviem presne:

2. nie
3. áno
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Další
Strana 23 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme