Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na tom mineshaftu II se mi to už taky párkrát stalo, holt chybička trati. jinak textury nádherné, jízdu jsem si opravdu užil, i když ne do konce
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2009 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, také se mi ty podzimní textury moc líbíly, vážně jsem se kochal, díky, škoda jen drobné vady na kráse, že nikdo nesedí poslední den podniku u compu a nehlídá ty žádosti o reset, to spoustu lidí může odradit a znechutit jim tak tento jinak nádherně zpracovaný závod...například já jsem postupoval podle pravidel, včera jsem zaslal email s žádostí o reset s patřičnými údaji a soborem dmp, zapomněl jsem ovšem zažádat o reset i na pluginu. Učinil jsem tak dnes v 19.00. Bohužel bez odezvy. Chápu, že jsme všichni v časovým presu, ale zkuste to uvážit, prosím. Nebo upřesněte v pravidlech, do kdy se smějí odesílat žádosti o reset, mnohé by to usnadnilo...
Jinak to byla fantastická hodně náročná rallye, která mě vzala za srdce, díky moc

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2009 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No dle pravidel to je jasné....nejpozději 12h před koncem podniku...tj. sobotní poledne...jak k tomu přije Mojmír, který žádal již včera, to je otázka a nevím, zda tato situace už nastala a nebo jde o precedent...já mám smůlu, pravidla jsou jasná, ale nikdy s tím problém nebyl a myslel jsem, že se to v takto špičkovém poháru nemůže stát, nestartoval jsem v 23:45 ale něco po 18...je to pro mě trochu trpké odstoupit z dobré pozice, jak říkal Míra, dost to otráví po veškeré snaze a taky se nedozvím, zda-li bych měl na Davida Pelánka Very Happy , tak příště...CAO
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když je trošku smutné, že v minulém závodě potkal pád hry jednoho jezdce Monteku v sobotu někdy kolem 22 hodiny a resety byly za čtvrt hodiny vyřízené, tentokrát to bylo úplně jinak.

Chtělo by to trošku si ujasnit pravidla, když se budou dávat resety pokaždé jindy, jak je potřeba, tak to není zrovna moc férové a u top podniku by se tohle dít opravdu nemělo Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VOHNICKY Filip





Založen: 23. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Reset Odpovědět s citátem

Musím se připojit s podobnou zkušeností s resetem. Bohužel jsem člověk, který je pracovně vytížený, k tomu mám rodinu a malé dítě. RBR je pro mě skvělým relaxem...a tím spíš by měl přinášet radost. Ale jakou může mít člověk radost z toho, když věnuje dvě odpoledne...mimochodem krásnému a skvěle propracovanému závodu...když nakonec musí díky neobdrženému resetu odsoupit ze závodu před 19.RZ s časem, který sliboval bodový zisk. Vím, že pravidla jasně hovoří o resetu 12hod. před koncem, ale všichni kdo máte rodinu a děti jistě pochopíte, proč jsem se k II. etapě dostal až v sobotu odpolene. Wink
Zkuste se zamyslet nad posunutím konce II. etapy na neděli, nebo aspoň zkrácením prodlevy resetu. Určitě by ubylo lidí, kteří byli nakonec zklamáni, místo aby jim zůstaly v paměti ty krásné zážitky na skvěle připravených tratích. Wink

_________________
skype: figi6808
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: TEAM RALLY 2009 Odpovědět s citátem

Som veľmi sklamaný z KCM RALLY - TEAM RALLY 2009.Dňa 5.11. v štvrtok asi o 10.00 ráno som štartoval 2 etapu KCM RALLY a pri načítaní 19 RZ Falstone 2 mi padol plugin,neviem z akého dovodu nestáva sa mi to často.Ihneď som požiadal o reset turnaja.Zabudol som však odoslať aj na email takže je to moja vina.Do piatka rána 6.11. nebola žiadna odpoveď ani reset turnaja.Požiadal som o 2 reset nakoľko som nemal veľa času čakať,mal som aj iné povinnosti.Ten reset sa do konca súťaže neuskutočnil a tým pádom som bol DNF.Jazdil som skupinu WRC no nebol som najlepší ale body do teamu TSKRT by som donášal takmer vždy.


Naposledy upravil BACENKO Radoslav dne čt listopad 26, 2009 18:41, celkově upraveno 5 krát
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
PETRUJ Martin





Založen: 07. 05. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Francova Lhota

Příspěvek Předmět: KCM Odpovědět s citátem

Tahle černá kaňka s nevyřízenými resety hodně kazí celkový dojem z jinak perfektně připravené a vymyšlené soutěže

_________________
<a>Fido Rally Team</a>
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych nedělal ukvapené závěry,nato je řekl bych ještě moc brzo.Toto se tuším ještě nikdy za dob TR nestalo,tak bych si počkal,až se k tomu někdo kompetentní vyjadří Wink .Kdo ví,co zatím bylo,že by to měla být jako taktika,tomu nevěřím.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: už nikdy TEAM RALLY 2009 Odpovědět s citátem

Nedostal som reset ani ja a ako pozeram ani manažer teamu TSKRT.Takže sme dvaja a tušim obidvaja by sme boly doniesly body pre team.

_________________
Lepšie je 2 dni nič nerobiť a potom si oddýchnúť.

TUNING.SK RALLYE TEAM
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hezky se tu opíráte do vedení TR. Já se jich ale musím zastat. Vidím to totiž taky z té druhé strany, o které většina z vás nemá ani ponětí.

1. Myslím, že by nikdo z vás nevydržel sedět u compu celý týden a čekat, až si někdo podá žádost o reset, aby ji ihned vyřídil. Po organizátorech to proto nevyžadujte

2. Z vlastní zkušenosti vím, že téměř polovina žádostí neodpovídá pravidlům TR. Ve spěchu spousta z vás zapomene splnit nekterou z podmínek (email, jméno, žádost na plugimnu, *.dmp soubor....) Takovými žádostmi se samozřejmě nikdo nezabývá a ani nedostanete žádné upozornění, že jste chybu udělali

3. Také organizároři mají své pracovní povinnosti a rodiny a věnují organizaci, přípravě a zajištění TR daleko víc času než ti, co "jen" závod odjedou. Berte to, prosím, také v potaz


Naposledy upravil NOVY Karel dne ne listopad 08, 2009 11:50, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reset som požiadal o 10.30. vo štvrtok ráno a do soboty 23.59 som ho nedostal ,málo 3 dni na reset? Keď odosielam predsa požiadavku na reset turnaja ide to z mojho pluginu robyl som to asi 4 krát pri inej súťaži a vždy som mal reset. Pri TEAM RALLY je to inak?


Naposledy upravil BACENKO Radoslav dne po listopad 09, 2009 15:50, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prostuduj si pravidla, pravděpodobně jsi na něco zapomněl

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak hej lebo aj na Email musis poslat Wink
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem něco napsat,ale K.Arno mi to zakázal a Stefan již odpověděl Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

smola Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2009 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
Strana 15 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme