Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Tuning SK Rally 14. - 20.2.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milane, na jednu stranu náš pravdu, ale na druhou to tak úplně není. Já třeba vytvářím testy, kdy nevidíš výsledky na webu pokud neodjedeš, což dělá více týmu, tudíž ostatní do toho testu nevidí ani jak si vedete, ani co píšete v komentech apod. Navíc zaškrtávám testovací turnaj, nebo jak to je, tudíž se pak ten test smaže a není nikde k dohledání. A je tu navíc možnost si to sjet pod více profilama a porovnat různá nastavení, což v otevřeném turnaji by asi nebylo úplně správné Wink Prostě je to týmový test, TR je natolik prestižní, že holt to takhle je a asi i bude Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rano jsem se dival na vysledky a Hoffman jakub mel 60min penalizaci, ted je v cili a dekuje za reset, nenastoupil nemel, za co ho dostal?
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže asi nebudu jediný koho bude zajímat reset Jakuba Hofmnanna. Bohužel to začíná být opravdu fair play v TR. Jeden nedostane reset a druhý jo, nechci se navážet ale chtěl bych jasné vysvětlení pravidel co se týče resetu a myslím že asi nebudu jedinný koho by to zajímalo. Je jasně psáno kdo bude mít nenastoupil na RZ XY reset dostane, pokud to nebude reset nebude brán jako oprávněný. Takže jak to vůbec je?
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím mě to dnes ráno taky spadlo během RZ dmp se vytvořil, ale podle pravidel mám smůlu. Kdybych to rači rosekal o stromy tak bych mohl nadávat na sebe, ale takle mě to moc štve ještě když jsem byl v top3 ve skupině Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z pravidel:
Po pádu hry si jezdec zkontroluje na webu pluginu svůj status odstoupení. V případě že bude mít status „havárie na RZ xx“ nebude žádat o reset. Toto odstoupení bude považováno jako technická závada. Pouze v případě přerušení spojení, může jezdec žádat o reset i v případě statusu „Havárie na RZxx“. V tomto případě jezdec nahraje na webu replay z dokončené RZ a zažádá o reset dle pravidel TR.

Jinak jsem s Kubou mluvil, takže vím jak se věc má, ale vyjádření nechám na někom jiném. Tak tu teď nepolemizujte a počkejte až co řekne vedení, nebo sám Kuba popř. jeho tým, nevím. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně jenže ráno neměl status nenastoupil na RZ xy, takže jak to že dostal reset
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře, přečti si ten výtah z pravidel ještě jednou a pořádně Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Nedivim se, že je Petr tak zmatený, Jakub měl započtenou SR i komentář po RZ, na které odstoupil. Všichni měli za to, že je mimo hru, dokonce i M. Homola, který se v cíli radoval z vítezství a 30ti bodů, ale co viděl za hodinu ho asi zarazelo, no sami si prectete jeho komentar po poslední RZ.
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub:

"Ahoj , velmi spatna sprava jsem takovej idiot , na prvni rz pred cilem jsem sel ven a vratil jsem se na trat tak jsem jsem si to zkratil a cekal jsem pentli ae ono prd dojel jsem do cile a nabehlo DNF , ja jsem takovej idiot sory tyme nejradeji bych se nevidel ** promin Danny mel jsem se radsi vratit jsem takovej kus vola"

...o takomto pripade som tu uz cital a pravdepodobne to bolo podobne ako u Jakuba.Skor by ma zaujimalo to skratenie trate ktore sam Jakub priznal.popripade by nebolo zrejme zle nahrat replay z tejto RZ aby kazdy kto ma pochybnost mohol posudit o co islo...tolko moj nazor.

EDIT:ten horny odstavec je uryvkom z fora teamu SADAC Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hm,tak jsem z letošního TR jsem hodně zklamanej-zrušení možnosti zažádat o reset když hra spadne a mam statut -havárie na rz-tak nemam nárok na reset-DMP soubor si mužu strčit za klobouk-jedinej dukaz že jsem to nerozbil a nežádam neoprávněně.Ale tak si kluci z TR ulehčili práci,to beru,je toho dost okolo organizace,ale takovýhle divný resety ta mně dost štvou-to pak vypadá že jsme si všichni rovni a jak koukam některý jsme si ještě rovnější.
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď sem přišel tak že trochu osvětlím udalosti ,aby jste tady nedělali zavěry o podvodech když o tom nic nevíte Idea
Jakub jel rz 13 a po chybě v zavěru rz sjel ze strane na silnici pod ni čekal přidělenou penalizaci na konci rz ale misto toho měl DNF ale v cíli rz byl a auto bylo tež nepoškozené. Po poradě v tymu jsme využili možnosti podaní resetu s odeslaním rpl . kde se ukazalo že Jakub měl v cíli dostat penalizaci místo vyloučení. Reset byl tedy uznan s tím že po skončení rally bude udělena Jakubovi penalizace za zkracení trati. Jak vysoka bude rozhodne vedení TR. Tak jim dejte čas. Idea
Podobna věc se stala Jikovi Bayerovi a jeho tym zvažuje tež prošetření.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to nevadí, prostě neměl v odstoupených nenastoupil na RZ a hotovo, tak zní pravidla a že někdo poslal replay a někdo se na něho díval a usoudil že se může znova nastoupit, tak to je úplně to samé když ti to spadne a pošleš replay že jsi nehavaroval, ale máš tu smůlu že nejsi top jezdec a na tvůj replay se nikdo dívat nebude
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře momentálně mám taky status havárie na rz 21 a přitom mi jen vypadl net. Naštěstí disponuju replayem. Chci tím říct, že plugin někdy dělá nepředvídatelné věci. Co se týče Jakuba Hoffmanna, tak jsem studoval jeho replay a žádné levoty se nedopustil.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to chápu, že plugin má někdy svoje dny, tvoje odůvodnění je jasně psané v pravidlech: Pouze v případě přerušení spojení, může jezdec žádat o reset i v případě statusu „Havárie na RZxx“. V tomto případě jezdec nahraje na webu replay z dokončené RZ a zažádá o reset dle pravidel TR.
Tomu rozumím, ale mu se nepřerušilo spojení.
Nebo to je něco jako bylo kdysi s RŠ II?
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neviděl jsem replay, ale přijde mi to jako oprávněné DNF, jak je psáno výše, zkrátil si trať úmyslně a asi ne málo (neviděl jsem replay) když pokračoval dál bez penalizace, ale hodilo mu to DNF až v cíly. Nevim, nedavno se tady řešil Stano Pecha a všichni jste ujížděly na banánu. Kde je teda ta rovnost. Úmyslné zkrácení je úmyslné zkrácení. A pak hlavně u jezdců z TOP bych toto netoleroval.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
Strana 7 z 13

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme