Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

nové tratě ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takze co by se k tomu dalo dodat krom toho co tu nepadlo:
1)viz Filip
2)slozita otazka. Co se tyka drivejsich veci tak asi ne, mame jednak vyssi naroky a trate nesplnovali nektere nutne podminky. Nicmene nekteri zahranicni tvurci s tim experimentuji a to tim zpusobem,ze udelaji hrubou zem v btb a dale pokracuji klasickou cestou coz jim usetri nejaky cas. Otazka je,co se vyvrtne z novych verzi BTB, ja jsem je nezkousel.
4) domnivam se,ze pravdepodobne ne, pokud k tomu bodu nedospeje BTB. Vzdycky to bude hlavne casove narocne, ty veci okolo jsou spis veci rutiny a daji se naucit.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út říjen 27, 2009 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dík za odpovědi chlapi,já doufám že na to nekdo přijde jak tratě z BTB dostat jednoduše na plugin,jak jsem psal,ne všechny ale některý jsou fakt dobrý.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoducho to nepôjde asi nikdy. Jediný spôsob je vyexportovať trať do rFactoru a potom prekonvertovať do 3DS maxu. Je tam však problém s textúrami. Skoro všetky objekty nanovo pretexturovať. Takto som robil trate z rfactoru. Dilema je, či sa to časovo oplatí najprv urobiť v BTB a potom nanovo prekopať v maxe.
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: Tak to je nářez. Odpovědět s citátem



Naposledy upravil GABOR Stefan dne ne květen 16, 2010 15:24, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt březen 04, 2010 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GREITAS Vairuotojas





Založen: 27. 01. 2007
Příspěvky: 204

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MLYNKY
http://www.youtube.com/watch?v=nmK63bMVYXI

_________________
www.RBRALLY-LT.com
Příspěvek Zaslal: po březen 08, 2010 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcel som o tom ešte písať, ale keď už to video tu pustil, tak sa musím k tejto trati vyjadriť :

1. Video bolo len skúšobné a je staré 2 mesiace. Menil som kompletne vegetáciu na trati. Finálna trať je celkom iná.
2. Včera som ukončil trať a momentálne ju bude testovať Vraťa Honzálek a Vašek Šourek.
3. Nakoľko bolo na tejto trati použité množstvo iných modelovacíh a mapovacích techník, tak je aj v mojom očakávaní, ako to dopadne s testami. Pokiaľ ide o môj názor, tak by to malo byť aj po fyzike trati v poriadku (55 kombinovaných fyzík na trati a 12 na teréne). Ale radšej to nechávam na odborníkov, čo už majú s tratiami do RBR skúsenosti.
4.Všetky postupy, ktoré som použil na tvorbu tejto trati sú uverejnené na mojej webovej stránke v sekcii videotutoriály a voľne použiteľné pre všetkých ,čo majú záujem modelovať trate.
5. Mlynky boli skôr základným kameňom nových postupov, ako trať ,ktorá by mala byť pustená do hry. Jediným podkladom mi bolo len onboard video z Youtube Sad. Iné sľúbené podklady som však od nikoho nedostal. Tak tú realitu prostredia a trate berte s rezervou.
6. Ak to všetko s testami dopadne dobre a Wally do trate vygeneruje tiene, tak až potom príde čas na ostatné otázky.....


Naposledy upravil KUREK Miro dne út březen 09, 2010 10:41, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po březen 08, 2010 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, pro mě velké překvapení a držím palce!

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po březen 08, 2010 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem, dúfam ,že testy dopadnú dobre a čo najskôr bude trať na plugine.
Inak je tých rozpracovaných tratí dosť. Len aby sa čo najkôr dokončili.

Mám už v príprave ďaľšiu trať Shakedown Margam 4,95 km šoto - GB 2009, len počkám na tie Mlynky.


Naposledy upravil KUREK Miro dne čt březen 11, 2010 9:42, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st březen 10, 2010 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taze s uhornej nebude asi nic co? Sad
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 7:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale bude, len neskôr. Potrebujem nejakú lepšiu dokumentáciu z trate, okolia. Ak pôjdu Mlynky,tak bude aj Uhorná Very Happy . Inak tých asfaltov je už trocha dosť a ešte bude. Zo šoto nič nové .
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale ted je to prave fifty fifty v puvodni hře je hodne šotoliny a jeden asfalt a ted když každý dela asfalt trate tak se to vyrovná Very Happy ale je pravda že nektere nove šotolinove trate by byly zajimave. jednou bych chtel neco vymodelovat . zkusil bych trat z mojeho okoli ale musim ješte pročist kvanta tutorialu od Vrati Very Happy neni to trat co se jede ve skutečnosti ale je tu hodne blata a trochu asfaltu takže by to bylo jak takovy PTD Very Happy

bohužel ja vdycky zustanu jen u kecu a nikdy nic neudelám Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klucí, palce nahoru za tu snahu . . . !

Jen mě napadá, když se tu vypočítává poměr šotolina / asfalt,
úplně se zapomíná na klasickou sněhovou RZ!
Nebo jsem ji jen nezaznamenal?

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANICEK Milos





Založen: 03. 04. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Klasická sněhová RZ Odpovědět s citátem

To by se mi líbila ta z Janneru, co jsou tam ty televizní klopené vracáky. Viděl jsem hafo onboardů z této RZ a je super od startu až do cíle. Jezdila se i na asfaltu, ale se sěhovou fyzikou by byla bezkonkurenční! V roce 2008 se jela komplet pod sněhem a ledem. Taky by se mi líbila Valašská bomba Bystřička...
Bohužel jsem rád, že si dokážu novou trať alespoň nainstalovat, ale nic víc, a navíc trpím nedostatkem času...
Klobouček dole!
Příspěvek Zaslal: čt březen 11, 2010 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOMOLA Ondrej





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: SENEC -SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Ale bude, len neskôr. Potrebujem nejakú lepšiu dokumentáciu z trate, okolia. Ak pôjdu Mlynky,tak bude aj Uhorná Very Happy . Inak tých asfaltov je už trocha dosť a ešte bude. Zo šoto nič nové .


Miro super robota Smile, pri dalsej trati ti rad poslem onboardy Smile

_________________
ImageArrow www.Homola Motorsport.sk Exclamation
Motor Partner - Citroën
Příspěvek Zaslal: pá březen 12, 2010 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za ochotu. Ozvem sa, keď to bude aktuálné. Ale ak už niečo máš, môžeš hodiť na nejaké úložisko (edisk,uložto).
Příspěvek Zaslal: pá březen 12, 2010 16:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Další
Strana 24 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme