Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 9.-15.5.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky se přidám k pochvalám, a přidívám svůj konec na 8. RZ Smile http://www.youtube.com/watch?v=RL7iZLO_SCQ
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Davida Kučeru: Kolik dáš? Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a je to v pi.... Sad . V životě mi RBR nepadla na RZtě. A jedu nejlépe rozjetý turnaj v Team Rally za tři roky a při druhém průjezdu Šourkova sem šel v jednom místě přes střechu, okamžitě, ještě na cestě jsem skončil na kolech, ale na ně jsem už nedopadl, hra spadla. DMP vytvořen, replay nikde a nejlépe natrénovaná a rozjetá soutěž v pytli.

Děkuji Monteku za přípravu, je to prostě na mašlu. Takový závěr sezony jsem si vážně nepředstavoval Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ještě chci opravdu vřele poděkovat pořadatelům za okamžité řešení resetu, klobouk dolů pánové, i když jsem měl smůlu. A strašně by mně zajímalo, proč ta hra spadla, DMP se vytvořilo a vzhledem k tomu, jaký je Šourkov parádní RZta bych opravdu dost nerad šel do dalšího turnaje, kde bude s obavou, aby to zase nepadlo.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Ráno Odpovědět s citátem

Vedle mohutné chvály pořadatelů za Montek a celé (!!!) letošní Team ralye bych se se rád pro něco přimluvil. Pokud se pořadatelé rozhodnou i do třetice pořádat znovu tento skvělý šampionát, prosím, dejte začátky etap dříve. Čas 8:00 je prostě pozdě pro piloty s otcovskou povinností. Večer odjedu prd a chvilka absolutního klidu je právě takto brzo ráno. Akorá jak v neděli, která je pro vstávání obzvláště vhodná, tak čtvrtek ( člověk ještě není po týdnu tak unavený ), jezdit takto brzo nelze. Díky
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 4:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

For Bíca: Zastupuju Davida v této věci, přeci jenom je mladší a špatně snáší velké množství alkoholu a jiných drog (Čeložnice - BAR) Laughing Very Happy .....Marťáááááááááás, v klidůůůůů, nějak se domluvííííme. Ale pssst. Napišu ti jinde, tady mají i stěny uši Cool Cool

ps: pozdní příjezd co časové kontroly, nebo ulitý start, to se přeci stane každému Smile Cool Twisted Evil Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta teď fakt nerozumim ničemu, jak se může auto samovolně zničit mezi erzetama? Na první erzetě jsem šel sice přes boudu, ale autu se nic nestalo a jelo v plnym tempu dál, ale když jsem chtěl vystartovat na druhé, tak bylo auto najednou zničené, regulátor převodovky nebo spojka nebo co to dělá, že otáčky vyletí nahoru a auto nezabírá... replaye můžu poskytnout, ale na reset to asi stejně nebude? Konečně soutež, kde jsem mohl dojet a najednou se autu stane něco, co se mi ještě nikdy nestalo...

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VESELY Jirka





Založen: 25. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Kosmonosy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Druhou etapu jet můžete. Pokud je čas na prvním splitu první RZ, SR to dopočítá, jak vlezete do turnaje na druhou etapu.


na první mezičas sem dojel a stejně nemůžu jet, nemam to v nabídce turnajů Sad
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRU Stanislav





Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Jasenna [Zl] / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky poradatelum za krasnou soutez, stejne jako loni to byla tresnicka na dortu TR2009 Exclamation
Příspěvek Zaslal: čt květen 13, 2010 15:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si dnes pro dobrý pocit dojel druhou etapu a musím jen litovat že Šourkov nebyl stabilnější a nebo že jsem díky změnám pravidel díky různým podvodníkům nemohl dostat reset. Byl by to pro mne životní výsledek. Druhá etapa se vydařila náramně.

Ohledně Šourkova II - prostě nádhera, tento směr se jede jak po másle. Jen drobná chybka v rozpisu - levá čtyři bacha těžká za druhým mostkem - tam by byla potřeba hláška UTÁHNE. Jinak se aspoň v tomto směru dá na ten rozpis docela pěkně jet.

DĚKUJI pořadatelům Montek rally. Byla to i přes kous na RZ5 Šourkově jedna z nejpěknějších rally tohoto ročníku.
DÍKY Michalu Šenkovi a dalším pořadatelům TR09 za práci pro nás, opravdu strhující sezóna, díky za ni a pevně doufám v pokračování toho, co drží RBR na světě Exclamation Idea Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 0:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo nic nebude. Bude si to muset kluk vybojovat. Stejně pojedu asi před nim. Nejsem uplatitelnej Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 1:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Tak a je to v pi.... Sad . V životě mi RBR nepadla na RZtě.
Normalne jsem si na tebe vzpomnel kdyz mi upadlo RBR hned pri nacitani prvni RZ druhe etapy. Bylo to poprvy co mi RBR heblo, W7 prohasily ze "RichardBurnsRally.exe neodpovida a bude ukoncen" nebo neco v tom smyslu, a ja si, vzpominaje na tvuj post, pomyslel ze je to opravdu v ....
Ale oproti tobe jsem mel stesti, protoze po projistotnim rebootu windows a po spusteni RBR mi to turnaj znovu nabidlo.
Ne ze by to neco vyznamne menilo, o body v mem pripade pujde velmi tezko, ale aspon jsem si tu rally uzil (o poznani lepe, nez prvni polovinu kdy mi v prubehu jizd dvakrat vyplivl volant - proste jej PC prestalo videt - a k tomu mi asi na dve hodky vypadl Internet).


Jinak se samozrejme take pridavam a dekuji jak poradatelum za Montek Rally, tak Michalu Senkovi za TR jez byla pro mne prvni takovy serial. Snad nikdy jsem RBR takhle neprozival Smile.
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 2:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě to byla první sezona v TR. Nádhera, už se nemůžu dočkat na další ročník. Děkuji

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 7:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMECEK Libor





Založen: 05. 03. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: start do druhé etapy Odpovědět s citátem

stejně jako VESELY Jirka , tak i já mám problém zajet druhou etapu, i když bylo psáno že nás to do druhé etapy pustí když jsem projel aspon první split 1RZ ..... nemám to v nabídce turnajů ... prostě jsem si poslední závod sezony užil se vším všudy !!!! přeinstalování celé hry, pád za druhým mostem, nemožnost startu v druhé etapě .... snad v dalším ročníku budu mít více štestí !!!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jménem NEXUS Racing chci poděkovat pořadatelům za skvělý poslední podnik a výborný celý seriál TR 2009. Všichni jsme si ho užívali až do konce. Takže ještě jednou DÍKY!!!!! Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 11:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem neuspěšně zakončil poslední podnik TR a to tak že mě jedna díra prostě z ničeho nic katapultovala jak ledadlo přímo na strom. Prostě to nakoplo auto jak kdyby tam byl skok. O to větší škoda že to bylo slušně rozjeté.

Jinak bych chtěl jménem ČK Motorsport teamu poděkovat všem co se na pořádání TR podílejí za jejich usilí a práci. Teším se snad u dalšího ročníku.
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další
Strana 17 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme