Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je to krása ale pro mojí smůlu se mi to seka a nedá se to jezdit Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné, že můj příspěvek zůstane zcela bez odezvy, ale nedá mi to to nenapsat. Přesto, že jsem trať doposud díky svým materiálním (ne)možnostem nemohl vyzkoušet, informace, poznatky a videozáznamy, které mám, mě utvrzují v tom, že se jedná o špičkovou práci (asi slabé slovo)...

Tady na pluginu jsou dvě skupiny lidí:
1)ti, kteří si práci lidí jako Wally, Vašek Korál, Pyros, Vašek Šourek, Hrouda, Šnek, Kubrt, Mikša, (HSF a Vráťa - in progress),...(nerad bych někoho zapomněl) váží...
2)ti, kterým je práce těchto bláznů někde tam, kde končí záda a začínají stehna...

Teď se tu objeví spousta "vlastenců" a "patriotů" a všichni budou tvrdit, že oni si přece práce těch bláznů váží... ale jak to mají poznat? Nepředpokládám, že jezdíte k Lipertům, Korálům, Bártovým, ... s věcným dary a s vřelými díky, ono se to ani nevyžaduje, ale občas by se zasloužilo práci těch bláznů, která se počítá ne na hodiny, ale na dny, spíše roky ocenit...

Budu li mluvit konkrétně o Šumburku - platí o něm výše uvedené dvojnásob (a to v žádném případě nechci ostatní díla jakýmkoli způsobem degradovat) - a v případě kdy autor vyzve uživatele o finanční příspěvek, je asi žádoucí těch pár korun "obětovat" nebo v případě těch mladších ušetřit a tu práci podpořit...
Roman to dílo dnes vydal k veřejnému užívání a hned se objevilo xxx turnaju s názvem "Sumburk" - a proto se ptám:

což pak nevíte, že přesně takhle to Roman nechtěl?
což pak Vám nestačí ty turnaje 3 - musí jich být "tisíc"?

přijde mi, že ne...co mě ale doslova dokáže rozpumpovat je zjištění faktu, že tyto turnaje v současnosti jezdí, a hlavně zakládá 90% těch neplatičů a tak se těch neplatičů ptám:

TO VÁM TO NENÍ BLBÝ - 1) VŮČI ROMANOVI 2) VŮČI TĚM, KTEŘÍ TO ZAPLATILI A DĚLÁTE Z NICH VOLY??

když nic jiného, a jsem přesvědčen, že si o mě teď nemyslíte nic dobrého, jakej sem moralista, kokot, apod. - ZKUSTE SE ASPOŇ ZAMYSLET!!!

DÍK...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

máme tu holt lidi a "lidi" Arrow Já Romanovi děkuji,projet se po cestě po které jsem jel několkrát i v reálu,je príma zážitek a Sosnová k tomu,no mazec...TO co psal David by se možná mohlo dát hned někam na hlavní stránku,ať se opravdu každý zamyslí Arrow
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plný souhlas,Davide....a myslím,že se Roman v začátcích zmiňoval o tom,jak se bude trať používat. /nemám čas to vyhledávat / - bylo tam o tom,že pojedou jen platící,nebo že to uvolní pro všechny na určitý čas ?
Confused
I když se mi to /podle mého úsudku / trhá víc než v testech -to je ale můj problém a mé zastaralé "hučící krabice"...přispěl jsem rád a nikdy to nebudu zpochybňovat !
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davide,
nesouhlasim s tim ze staci 3 turnaje.
Kdyz uz je tak pekna trat k dispozici, tak proc ji nevyuzivat a nepouzivat. To je jako kdyby sis 'koupil' auto, v uvozovkach koupil, a chodil se na nej jen divat do garaze. To je dle meho kravina.
V druhe veci s tebou souhlasim a taky nechapu lidi, kteri neprispeli a hned zacali zakladat turnaje. To by se melo nejakym pravem nebo omezenim limitovat pouze na prispevatele. Ale nevim jak je to technicky proveditelne a mozne.

Kazdopadne jsem rad za kazdou novou trat, na ktere se muzu projet a nechci ji mit pouze ' v garazi'. To je jen muj soukromy, subjektivni nazor.
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vono to ty bicie rekordow za tejden prejde, ale kdyz vidim kolik toho tam do zblbnuti naflakali, nak ztracim chut se project.
kazdopadne sem rad, ze je dalsi trat do klani, diky

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPALENSKY Martin





Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 31
Bydliště: Lanškroun

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to já třeba zatím neplatil, ale neznamená to že bych si necenil práce autorů, právě naopak a spíš se divím že to zvládli až do konce, jestli to opravdu zabralo 3500 hodin práce, ve skutečnosti je to na mě šotolináře moc těžká trať, na asfaltu se teprve učim, hlavně na tom českém (navíc bez setupů, které nezvládám)
jde ale o to, co psal Michal, že by turnaje se Šumburkem směli zakládat jen přispěvatelé na Šumburk, to je podle mě ta spravedlnost vůči autorům a taky je škoda že se trať za chvíli všichni naučí a já až si ji jednou budu chtít projet, tak se zas nevejdu do první tabulky s časama Sad
zatím ji znám jen jako tu testovací, ale už tam byla podle mě perfektní, až budu při penězích tak určitě přispěju, teď jde o to kdy (snad seženu v létě brigádu Wink )
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLIK Jan





Založen: 04. 09. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Spisska Nova Ves

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim Vas, nejde mi Sumburk a pise mi to AKTUALIZOVAT PLUGIN, co musim spravit???
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Selskej rozum mi říká, že bys měl spravit to, co ti to píše. Wink

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aktualizovat plugin Rolling Eyes

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTUNEK Honza





Založen: 26. 03. 2010
Příspěvky: 75
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PISTULKA David napsal:
Je mi jasné, že můj příspěvek zůstane zcela bez odezvy, ale nedá mi to to nenapsat. Přesto, že jsem trať doposud díky svým materiálním (ne)možnostem nemohl vyzkoušet, informace, poznatky a videozáznamy, které mám, mě utvrzují v tom, že se jedná o špičkovou práci (asi slabé slovo)...

Tady na pluginu jsou dvě skupiny lidí:
1)ti, kteří si práci lidí jako Wally, Vašek Korál, Pyros, Vašek Šourek, Hrouda, Šnek, Kubrt, Mikša, (HSF a Vráťa - in progress),...(nerad bych někoho zapomněl) váží...
2)ti, kterým je práce těchto bláznů někde tam, kde končí záda a začínají stehna...

Teď se tu objeví spousta "vlastenců" a "patriotů" a všichni budou tvrdit, že oni si přece práce těch bláznů váží... ale jak to mají poznat? Nepředpokládám, že jezdíte k Lipertům, Korálům, Bártovým, ... s věcným dary a s vřelými díky, ono se to ani nevyžaduje, ale občas by se zasloužilo práci těch bláznů, která se počítá ne na hodiny, ale na dny, spíše roky ocenit...

Budu li mluvit konkrétně o Šumburku - platí o něm výše uvedené dvojnásob (a to v žádném případě nechci ostatní díla jakýmkoli způsobem degradovat) - a v případě kdy autor vyzve uživatele o finanční příspěvek, je asi žádoucí těch pár korun "obětovat" nebo v případě těch mladších ušetřit a tu práci podpořit...
Roman to dílo dnes vydal k veřejnému užívání a hned se objevilo xxx turnaju s názvem "Sumburk" - a proto se ptám:

což pak nevíte, že přesně takhle to Roman nechtěl?
což pak Vám nestačí ty turnaje 3 - musí jich být "tisíc"?

přijde mi, že ne...co mě ale doslova dokáže rozpumpovat je zjištění faktu, že tyto turnaje v současnosti jezdí, a hlavně zakládá 90% těch neplatičů a tak se těch neplatičů ptám:

TO VÁM TO NENÍ BLBÝ - 1) VŮČI ROMANOVI 2) VŮČI TĚM, KTEŘÍ TO ZAPLATILI A DĚLÁTE Z NICH VOLY??

když nic jiného, a jsem přesvědčen, že si o mě teď nemyslíte nic dobrého, jakej sem moralista, kokot, apod. - ZKUSTE SE ASPOŇ ZAMYSLET!!!

DÍK...

Sám bych to lépe nenapsal a plně z tím souhlasím,vlezu si ke komplu abych něco zajel,nejmín 20 turnaju ŠUMBURK!Ptám se proč do prdele?Jinak moc krásná práce,ale bohužel mi na to PC nestačí.
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVLIK Jan





Založen: 04. 09. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Spisska Nova Ves

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aktualizoval som ho,ale potom mi nezobrazuje RBRturnaje v hre
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVLIK Jan





Založen: 04. 09. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Spisska Nova Ves

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aktualizoval som to a v hre nemam RBRturnaje,cim to je?
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj mám menší dotaz....

při těch prvních testech mi jel Šumburk celkem hezky bez sekání ale teď ve finální verzi se mi to v lesíkách celkem dost seká...neví někdo čím to může být?? změnilo se na trati něco graficky??? nebo to může dělat to, že mám v RBR už celkem bordel a mám to zkusit reinstalovat??? díky moc za odpověď...jo a jinak už šetřím a zaplatím co nejdříív...Smile díky moc za trať snad mi někdo pomůžete k tomu, aby se nesekala..Smile díky moc..cením si toho
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to taky seká.Zkusil jsem to přeinstalovat ale vůbec to nepomohlo Sad
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
Strana 4 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme