Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej,Honzo,Zdeněk Ti právě odpověděl,o co tu jde...šlo tu o to,že Romanovy testy a závody trestaly sebemenší chybu...to bylo OK,tak jak má realita vypadat. Moje velká chyba byla,že jsem si zrovna vybral ten co jsem si vybral...nemohl jsem vědět,co je tam za "obsah" Tím končím vyjádření k tématu
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je v jednání samozřejmě možnost, aby se vozili jen platiči. Kdysi jsem psal, že to nezáleží na mě, ale na času adminů, kteří musí upravit plugin.
Budu se o to zasazovat, aby se to povedlo...

VALEK Vlasta:

****a na druhou stranu jsem přejel diváka?? v posledním vracáku -uprostřed trati,a v z cíli jsem spořádaně zastavil a asi se mi "někdo"nacpal pod kola.
Je moc fajn,že se to stopne****


Pošli mi replay uprostřed trati divák ? Jenom u tebe, to je divné.

A flamer neznamená podvodník, ale člověk, který cíleně napíše příspěvěk za účelem rozpoutání rozhořčené debaty.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: trate Odpovědět s citátem

hosi hosi,tohle stejne se stavalo s kazdym vydanim novych trati a najednou se tomu vsichni divi,nechapu a nechapu co se tady vsechno deje a resi kolem rz Sumburk?!kdyz rz nebyla vydana tak kazdy se ptal kdy uz vyjde a ted kdyz vysla tak zas vsem vadi ze se na ni muze jezdit,divny?! jak se tu pise za 14 dni to stejne vsechny prestane bavit a bylo by vse v normalu ale delejte si s tim co chcete,ale jak jsem psal,nechapu tenhle krok a o to jeste vic si cennim Vaska SOURKA. ,vim ze muj nazor stejne nikoho nezajima ale musel jsem ho napsat,ostatne k tomu tyhle fora slouzi,tak zatim ahoj
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš samozřejmě pravdu. I já si vážím Vaška. Nicméně je pravda to, že když pak jede "normální člověk" pohárový závod nemá šanci na dobrý výsledek. V rámci spravedlnosti. Kdo jezdi jednu a tu samou RZ furt dokola neni fanoušek RBR, ale obyčejný hotlaper. To se na mě nezlob. A pokud Vaškovi nevadí, že jeho tratě jezdí hotlapeři, tak to je jeho věc. Já takový nejsem. Vždycky jsem byl pro to, aby se dílo jakéhokoli přispěvovatele do RBR udrželo co nejdéle, aby vždy když se RZ objeví v nejakém závodě existovala jakási obava z toho. A né to jezdit dokola a dokola a nereálně najíždět časy, který nemají nic společného s realitou. Dle mého to je znevažování autorova díla.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se vratil z vikendu a nestacim se divit.

Ona je trat zase zablokovana? Fakt nechapu. To se snad dalo cekat, ze tu trat zacne jezdit kazdy. Cemu se vsichni divite? Vsichni na ni cekali, hltali kazde kousky videa, ktere prislo a vy se divite, ze lidi blazneji a zakladaji turnaje?
Ja se ted divim Vam, to se dalo ocekat. Vy jste si mysleli, ze budou cekat az se zalozi 2 turnaje za tyden a nikdo si nevyzkousi tu trat respektive turnaj zalozit svuj. Tak to bylo slusne blahove.

Kazdopadne mi to hlava nebere. Dejte si ji do supliku a jezdit ji holt nebudeme Question Question Idea Idea

Parada, moc diky.

Nelituju tech penez, co jsem poslal, na trati jsem se 3x projel a je to. Chtel jsem za to, ze se to uvolnilo pro online jeste neco poslat, ale ted na to prdim a nic neposlu. Tohle jsem necekal. Ale autorovi to nejde odepirat, s trati si muze udelat co chce. Ja vyjadruji pouze svou nespokojenost, jakoz to finalni konzument.

DIKY !!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: trat Odpovědět s citátem

taky pravda Romane Very Happy ,jojo kdyz to ctu takhle tak uz tomu rozumim,diky za tohle vysvetleni a ahoj
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale potom zakazte dasich 98% zbyvajicich trati v RBR. Vzdyt ty si muzou vlastne najet take,ne?

Kdyz si to ty lidi najedou, tak at si to najedou, mne je to putna. Ja si jezdim RBR pro radost a tohle me nechavam fakt klidnym. Tak na RZ dostavam 30 s. To je boj, ma to najete, tak at si najizdi.

Ale to potom zakazte vsechny RZ, protoze tyhle lidi budou mit najete COTE, TANNER, FALSTONE atd atd. A zakazete je? NE ... tudiz si tim, ze zakazete jezdit SUMBURK a dalsi moc nepomuzete, protoze v turnaji uz nad Vami budou mit najeto 3 minuty, ktere nabrali v predeslich RZtach, ktere maji najete.

Dle me je to nesmysl, ale jak uz jsem psal vyse, je to Romana vec a on si s tou trati muze delat co chce. Dar jsem daroval a tim to pro me konci.

Michal
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bál jsem se, že tohle přijde a upřímně tě Romane obdivuji, že jsi to vydržel tak dlouho s klidným odepisováním všem přispěvovatelům této diskuze. Nicméně mi dovol jeden dotaz/návrh: Nebylo by lepší povolit zakládání turnaju se Šumburkem platičům například s omezením počtu této trati na jeden turnaj, ale jezdit by mohl každý? Trať je skvostná a určitě po čase úvodního nadšení se začne objevovat v turnajích jen omezeně nebo řeknu normálně, ale pro malé poháry by její občasné zařazení bylo příjemným zpestřením a když ji nebudou moci všichni projet nemůžu ji tam zařadit. A tato výborná práce si jistě obsazení do pohárů zaslouží. Díky za tvůj čas, který si všem pracem pro rbr komunitu věnoval a hodně km bez nehody na tratích v RBR.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pamatuji si (je to už déle- asi dva roky) se tu někde psalo, že RBR půjde do kytek, protože má jenom pár RZ a ty má každý najetý....tak to berte tak, že tu bude i pár RZ, který najetý mít nebudou. Zůstanou vzácností.
Ale stejně znovu zatím v klidu opakuji, že se vynasnažím to udělat tak, aby jezdili a zakládali jenom ti, co darem prokázali, že si autorovi práce váží. Nezáleží to na mě ale na Wallym. Vím a věřím tomu, že to udělá, protože to je jedná rozumná cesta. Zatím to bude takto, jak se to udělalo.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, s tim ja proste nesouhlasim. Ale je to asi jen muj nazor, kdyz to tady ctu.

Me drzi nad vodou v RBR par lidi, se kterymi jsem v tymu a ocekavani nad novymi tratemi. Uz dlouho mi neni 10 let, ale na dalsi trate se tesim jak v 10-ti na Vanoce. Proto, kdyz budou jen "suplikovou" zalezitosti, tak uz me drzi v RBR je tech par lidi v tymu. A v tom si myslim, ze nejsem jen sam a pripada mi to dost malo. Sorry.

Kazdopadne jen potvrdim vyse napsane, ze tve praci si stopro vazim a urcite to nebyla zadna sranda to dokoncit. Ale delat si z toho "suplikovy skvost" mi prijde divne a s timhle si do toho puvodne urcite nesel.

M.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná si nepochopil dobře, ale psal jsem výše, že každý týden bude dva až tři turnaje založeno z Šumburkem. To snad je dost ne ? Žádný šuplík.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pochopil jsem to az moc dobre Sad
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna nenajetá erzeta RBR nezachrání. Nechápu ty řeči o hotlapu - vždyť celé RBR online je vlastně jeden velký hotlap a pokud chce někdo vyhrávat turnaje, tak prostě musí ty tratě znát nazpaměť a tak to funguje. Navíc mi nepřipadá, že by to tu nějak upadalo, pořád tu hrají tisíce lidí a hra žije. Nebudu do toho ale kecat, Pyros ať si se svým výtvorem nakládá jak chce, jsou tu jiné skvělé tratě, které se dají jezdit třeba do bezvědomí a jejich autoři kvůli tomu nebudou dělat scény. Cool
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako mě taky mrzí že to nebudu moct jezdit, až Wally dotáhne do konce toto vylepšení na plugin, ale beru to jako fakt, že si nezasloužím ty tratě jezdit, když si nemůžu dovolit na tu RZ přispět.
Pak už jen doufám, že takto schovaných nezůstane víc tratí, pak by mě asi RBR tolik netáhlo, ale... něco za něco.
Beru to a chápu to. Myslím že je to asi tak rozumné přijetí a tak trochu bych řekl, že by si to měli uvědomit aj ostatní.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je docela nebezpečný nějak se do toho neustále vrtat. Že bude tisíc turnajů bylo jasný, o tom netřeba spekulovat. Mě samotnýho překvapilo, že to od začátku můžou zakládat a jezdit i neplátci. Romanův pohled na věc chápu, ale nevím co čekal, když byla RZ povolena za těchto podmínek. A teď dělat protichůdná opatření je podle mě dost nebezpečný. Zase bude mít plnou schránku zpráv. Prodal něco s určitými vlastnostmi a teď vlastnosti mění nebo chce změnit. To asi neni dobrej krok. Snad to půjde udělat jak Roman zamýšlí a v co nejbližší době, to je asi nejrozumnější. Ale hysterickej bych kvůli tomu hned nebyl. Šumburk je něco speciálního a tak by to mělo být i prezentováno. Všude jinde se za přídavné addony platí. Kdo si je nekoupí, nepoužívá je, je to jednoduchý.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
Strana 8 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme