Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fyziky pro TR 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že doposud to tu bývalo tak, že změněná fyzika se týká vždy až nových turnajů, ne těch, které už byly před změnou fyziky založené...
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 11:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není tomu tak. Zkoušel jsem jít od turnaje OLDu se starou fyzikou a napsalo mi to, "Pro tento turnaj nemáte nainstalované vhodné auto"... Ale co už, stejně musím jet, protože později už nebudu mít čas.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jó kucí, bohužel se stalo, že později startujícím závodníkům bude natankováno palivo s méně octany, omluva pořadatelského týmu, ale jinak to nešlo.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing V poho... Stejně jsem vyhrál i tak Very HappyVery HappyVery Happy Ne kluci fakt parádní závody to byly na tom bahínku... Suprově jsem si zajezdil! Děkuji pořadatelům!! Pardon za OT!!! Embarassed

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě že už jsem jel. Tady se kvůli TR boří celej zbytek RBR a všechny ostatní cupy.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasim s Martinem, někdo jede ze starou někdo jede s novou,,, nechápu tohle...

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, nechte toho... nedá se nic dělat. Pokud by se mělo čekat na všechny šampionáty, tak se to nevymění nikdy. Zas takový zásadní rozdíl to není.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo jenom jsem si řekl svůj názor,,, nenadávám tady na nikoho, ale u S1600 jsou podle mě správně fyziky, tak nevim proč se měnily...

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to tak žhavě neviděl, ty rozdíly jsou minimální. Navíc je s tím práce jak kráva, tak opatrně s těma výrokama.....taky by se na to dotyční mohli "vykálet" a jsme kde?

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se prostě jen nelíbí jak se TR řadí nad všechno ostatní. Když se chtěl zavést zákaz přestupů, řeklo se, že to není věc TR, ale celého pluginu. Když dojde na fyziky, tak se začnou najednou dávat nový a já pochybuju, že se někdo ptal na názor ostatních pořadatelů nebo i jezdců. Tím samozřejmě nezpochybňuji práci Kuby nebo Jardy, ale proč je problém hodit na hlavní stranu nějakou anketu a udělat si takový referendum, jestli to se to vůbec setká s nějakým ohlasem?[/b]

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 16:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli se Vám to taky stalo, ale jel sem turnaj, do 4 RZ v pohodě a pak mi z ničeho nic nešlapal motor tak jak má. Do ničeho sem nepraštil. Jen se ptám jestli to může být tou novou fyzikou pro Škodu Fabii S2000
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 18:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych připomenul některá fakta:
1. ankety, hlasování, referenda a kdoví co ještě jsou bezvadná věc, ale všichni víme kam to vede.
2. jsou jistá rozhodnutí, která je třeba dělat s rozvahou, ale rázně a pokud možno účelně.
3. myslím, že není dne a hodiny, kdy by se nekonal nějaký podnik, který je pro někoho důležitý a dojde-li k nějakým změnám (třeba teď fyzik), vznikne tato situace.
4. TR se nadřadilo samo o sobě nad ostatní poháry svou kvalitou, obsazením kvalitními jezdci a týmy, organizací a zkrátka vším, co TR obsahuje. To je prostě fakt a z toho plyne, že pokud je snaha dělat změny (díky za ně, pokud vedou ke zlepšení), tak se dělají v přestávce TR.
5. Díky Jardovi a dalším, kteří vylepšují naše "plechové miláčky". A i když se ne vše hned povede, tak nemají zapotřebí číst či slyšet invektivy a nesmyslné poznámky některých notorických účastníků fóra. Tím bych rád upozornil na to, že pokud se to bude opakovat, přijdou rázné kroky!!!

Toto berte jako upozornění, nikoli téma k další nesmyslné diskuzi.


Naposledy upravil SENK David dne so srpen 14, 2010 12:30, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 11:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Davide,co je jsou to ty inkevtyty..ikevniti..ivkenity..moment,já to zkopíruji...ivektivy?
jsem malinko OT?tak pardon Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikš uz s tvorenim fyzik skoncil Sad
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krtku díky za upozornění. Už jsem to opravil. Dám si na to příště pozor.
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 12:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Další
Strana 8 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme