Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Video bude 24. prosince ve 17:00 ke stažení a v 19:00 se něj můžete podívat online. [/u]

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: so září 18, 2010 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpověď Wink

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: so září 18, 2010 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALA Stanislav





Založen: 07. 02. 2006
Příspěvky: 63
Bydliště: Vysočina-Hrotovice

Příspěvek Předmět: placení TR Odpovědět s citátem

Ahoj, vím,že se tady přepočítalo placení TR na jedno pivo za měsíc, ale já to přepočítávám na kroužky mojí dcery a na sešity a další pomůcky do ZŠ! Na plugin RBR jsem dal bez menšího zaváhání a věřím,že s TR mají pořadatelé plno starostí ,ale stejně mi nezbývá než se s vámi rozloučit a oželet TR. Holt budu jezdit jen ostatní poháry a v dnešní době dám ve financích přednost rodině. Jinak přeji mnoho úspěchů pořadatelům a tvůrcům TR a jezdcům dobré výsledky.
Mějte se pěkně a ahoj
Příspěvek Zaslal: so září 18, 2010 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen malá reklamačka - psal sem to Davidovi Pistulkovi na ICQ, ale možná to nezaznamenal - v sekci Download nefunguje odkaz na stažení bannerů TR na auto...
Příspěvek Zaslal: po září 20, 2010 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za urgenci Jardo, zapomněl jsem na to Wink už to jede Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 20, 2010 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Četl jsem pravidla (i kvůli zaslání resetu na CRT rally) a v odstavci 9. RESET TURNAJE Vám zůstali čísla pododstavců 8.1; 8.2 atd - pravděpodobně z minulého ročníku. Kamarádské upozornění na chybku, ať se po tom v budoucnu "náhodou" někdo nevozí, že jsou tam chyby....Ahoj Mirus

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: st září 22, 2010 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUST Lukas





Založen: 11. 05. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: ŽÁDOST O RADU A POMOC Odpovědět s citátem

Vážení.
Obracím se na vás s žádostí o radu a pomoc již podruhé. Nikde jinde to nejde a administrátoři na PM nereagují.
Hra mě začala padat v menu, skoro vždy při nahrávání RZ. Problém se objevil přesně v den, odkdy mám zapojené nové internetové připojení přes wifi anténu. (Dříve jsem používal připojení 3G přes mobil a pak modem.) Podvědomě si problém spojuji právě s tím novým "internetem". Do té doby to fungovalo bez problému, od zapojení netu se ihned objevily problémy.
Kompletně jsem přeinstaloval systém i RBR, ale problém je naprosto totožný. Většinou se vytvoří dmp soubor, ale ne vždy.
Někdy hra spadne bez varování, někdy je v menu (v servisu) zvuk trhaný a pak to spadne při nahrávání rz. Vždy to spadne do systému. Není to spjaté ani s konkrétní tratí ani s určitým počtem rz. Pokaždé jindy. Ale od té změny připojení jsem dojel nějakým zázrakem pouze jeden turnaj bez restartu, jinak vše 2-3x restart na turnaj. Předtím bez problémů.
Chci se zeptat, jestli se dá ze souborů dmp něco vyčíst a jestli je nějaká naděje na zlepšení. Teď vlastně nemůžu vůbec jezdit - je to o to smutnější, že jsem po roce zaplatil za server a tratě a po 14ti dnech jsem začal mít problémy.

Žádám o řešení problému, jsem platící uživatel.
Děkuji za váš čas a pevně věřím, že se problém podaří odhalit a odstranit.

S pozdravem
Lukáš Kůst

P.S.: Dělal jsem i pokusy se souborem ini - bezpečné připojení, ale beze změn. Taktéž bez rozdílu verze pluginu stará/nová.
Do změny netu vše ok, od toho dne všechno špatně. Dával sem novej ovladač k síťové kartě a nic.
Příspěvek Zaslal: út září 28, 2010 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Luboši, i když ti už poprvé radili, že to s připojením asi mít spojitost nebude, očividně tomu nevěříš, takže to zkus vyloučit, než se pustíš do dalších operací.
Prostě si vem svoje PC a zajdi za sousedem, známým, kamkoliv, kde je jiný typ připojení než máš doma. Vyzkoušej to tam několikrát, známý, soused si aspoň když tak zajezdí a ty budeš vědět, na čem jsi. Jinak to nevyloučíš jako hlavní příčinu a budeš se motat v kruhu.
Potom dej zprávu, jak se hra chová a může se přejít k hledání problému jinde.
Příspěvek Zaslal: út září 28, 2010 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím že to sem vůbec nepatří, ale jinam to nemůžu napsat když to je všude zamčené. A kvůli tomu taky píšu. PROSÍM odemkněte už forum. Jezděj se turnaje, lidi o nich ani nevědej, protože to vždycky bylo na forum, proto je i malá účast. Nevíme nic o všem novém co se děje jak na těchto stránkách a na celé této skvělé hře. Diskuzní forum je od toho, aby se na něm řešili věci a ne aby bylo už 2 měsíce zamčené. A těch pár jedinců, kteří na forum dělali rozruchy, těm bych dal výstrahu. Ale to je pouze na vedení RBR. Doufám že se na mě nezlobíte a taky doufám že si to někdo přečte a nebude to všem uplně lhostejné.
Díky
Příspěvek Zaslal: st září 29, 2010 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

WOW ze Nedorazil do časové kontroly na RZ 1 toto mi dalo ako status odstupenia.. toto je novinka ?
Příspěvek Zaslal: so říjen 02, 2010 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: Cislo Odpovědět s citátem

Mám dotaz na vedení. Je to už 14 dní co jsem dostal licenci, jsem i na seznamu jezdců na webu TR, ale chybím ve startovní listině a stále nemám přiřazené číslo. Nemam v úmyslu vás popohánět, ale chci se jen zeptat kde je problém?
Příspěvek Zaslal: so říjen 02, 2010 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Autodráha WRC Odpovědět s citátem

Tak tohle chci doma.... hned po RBR Laughing Laughing Laughing Martin

http://www.youtube.com/watch?v=Mwfdh7eW9f8
Příspěvek Zaslal: ne říjen 03, 2010 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smile Wink príklad ako jazdia RBR ufóni... Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 03, 2010 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TISKOVÁ ZPRÁVA VEDENÍ TR:

Byly provedeny úpravy v pravidlech TR 2010. Doporučujeme jejich důkladné prostudování, ať nevzniknou v následujícím podniku zbytečné komplikace. Obzvláště apelujeme na manažery jednotlivých týmu, aby svým jezdcům tyto informace předali, ne každý čte fórum.

Změny se týkají:

1. (čl. 7.3) Jezdec je povinen dokončit závod nejpozději 15min. po skončení závodu. V případě dokončení závodu po tomto limitu mu nebudou započítany příslušné body a obdrží penalizaci, která ho odsune za bodované pozice.

2. (čl. 9.3) Byl zaveden nový statut : "nedorazil do časové kontroly na RZ". Vznik tohoto vyplynul ze zjištěné situace, že pokud někdo nekorektně ukončil RZ volbou odstoupit po projetí cílem ale před časovou kontrolou, obdržel statut neneastoupil na rz, dostal po požádání reset, a protože se neuložilo tímto poškození auta, nastoupil po resetu na další rz s nepoškozeným autem, i když předchozí rz sotva dovezl do cíle.
Je třeba poslat replay pro přezkoumání a dále postupovat podle pravidel.

3. (čl. 12.2) V případě podání protestu na vlastní čas v RZ, např. při přidělení neoprávněné penalizace a podobně, musí jezdec s odesláním protestu nahrát příslušný replay na web pluginu.

Prosím věnujte tomu pozornost. Doplnění pravidel je snaha posunout TR zase o kousek dál.
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 8:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím protestovat proti bodu 1. Nechápu toto nařízení. Defacto to znamená, že daný závod nekončí o půlnoci, ale +- 1,5 hodiny před půlnocí. tzn. v cca 22:30. Pro mně to znamená, že kdyby takové omezení bylo od začátku TR, tak bych nedojel ani jeden závod, protože mi rodinné důvody nedovolily doposud startovat dříve než kolem desáté večer, a když jsem měl ještě předtím nastavit auto, většinou to dopadlo tak, že jsem startoval o půl dvanácté. Samozřejmě s tím rizikem, že v případě potřeby resetu jsem měl smůlu. Ale proč to omezovat ještě takto ? Prosím opravdu o vysvětlení. Děkuji

Pokud tento protest neuspěje, tak bych prosil o doplnění bodu 1 tím, že konec etapy bude vždy posunut na 22:30 a nutnost závod dojet řekněme do 0:30. Je to pak průhlednější a jasnější.
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 9:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  Další
Strana 25 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme