Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 10.-16.10.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyros> Tady nejde ani tak o to poškození, ale o ten náraz do ničeho Smile
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Roman
Romane, nemám se Sosnovou žádný problém, to chraň bůh. Sosnovou mám rád, to zas ne. Spíš mě pěkně nakrklo to odstoupení, ale už jsem vychladl, tak si teď řekněme, proč to. Ten beton nevypadá že je na alfa, tak proč by na to měly mít vliv textury. Dyť auto bylo aspoň 20 cm od něj.
Že by něco trčelo z auta? Ale neměl jsem fakt žádné předchozí poškození, neřeknu kdyby byly urvané dveře, nebo tak něco....

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední možnost otestovat padání při použití špatného rozpisu na trati Šourkov. Nebudu už dávat resety!
Vy, kterým to padalo si pozorně přečtěte níže zopakované řádky a použijte soubory dle potřeby.

TR test - Šourkov

Varianty rozpisů:

Pro ty co používají rozšířený rozpis (mají v adresáři s RBR soubor EventMap.ini) a audio s Davidem: ZDE

Pro ty co používají standardní rozpis bez přidaných hlášek a nemají v adresáři s RBR soubor EventMap.ini: ZDE

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já nevim proč to nenasypete všechno do downloadů tady. Kdo to má furt lovit někde na foru? Hlavně že tam je naprosto zbytečně nějaký demo WRC2010, na to tady jsme fakt zvědavý.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To hold frajere budeš muset brečet někde jinde... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nehlede na to , ze problem s kolizema je spise problem modelu auta a ne trate, protoze u kazdeho auta muze byt odlisne velky kolizni mesh , tak me proste udivuje, jak si musite rejpnout, protoze je do koho. Nikde tu nevidim stiznosti na originalni trate a jejich chovani a ty opravdu take nejsou uplne bez chyb, tak se s tim proste naucte zit a neplacejte tady nesmysly jako, ze sosnova je jeden velky bug.

Diky
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak jak píše Michal, když se podíváte do 3d zdrojáku některých nových aut, uvidíte kolize, které naprosto nelogicky přesahují auto - viz problémy s některými auty v kolizích na mých tratích. A to jsou všechny min 1 až 2 metry od trati - ty nejbližší. Pokud by problém třeba Mírka Krystýna byl chybou trati a měli ho tím pádem všichni, okamžitě bych se hotovil to opravit. Takhle je to spíše na autorovi daného vozidla/vozidel. Prostě ať koukám jak koukám v daném místě není v 3d maxu ani Wallaby zdrojáku Sosnový zhola nic, natož kolize.

EDIT:
kdysi jsem se bavil o tom tuším s Vaškem Šourkem, jak je možné, že NĚKTERÁ auta po servise , kdy byla opravena karoserie, jede těsně kolem překážky, (třeba u Vaška to bylo kolem plotu, který byl zbouratelný) a najednou zásek a téměř otočení kolem své osy. V zásadě jsme se shodli na tom, resp. s tím Vašek přišel, že u NĚKTERÝCH nových aut se při poškození otevře místo dveří jen kolizní mesh. A hle, neviditelná třčící věc je na světě. V tomhle bych i já viděl možný problém. Protože některá auta to dělají a některá ne, navíc orig vozy vůbec.


Naposledy upravil BARTA Roman dne út říjen 12, 2010 21:42, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem úplně stejný problém, jako Mirek Krystýn. Byla to 207 S2000. Od té doby v téhle zatáčce jezdím velkým obloukem. A stejný problém tu byl už při minulé TR, stačí prolízt forum.

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Viz výše edit Cool S S2000 Fiestou to krouhám těsně, skoro to lížu. A nic.
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: RBR a modifikace Odpovědět s citátem

Romane, ono je asi dost často potíž, že přes všechny instalátory a množství modifikací vlastně člověk neví, co má zálohovat u čeho.

dotaz, který budeš vědět:

Je možné RBR instalovat 2x?
třeba jednou do Program Files, podruhé "kamkoliv jinam".

Jedna instalace na "blbnutí"
druhá funkční ( plugin, základní nutnosti a konec)

Máš s tím zkušenosti? Funguje to efektivně?

dík a dobrou noc
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, co by ti na to řekly registry
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: registry Odpovědět s citátem

právě, ale mám totiž dojem, že RBR do registrů nezapisuje. Možná mám pomatenou mysl a melu hovadiny, ale někde to tu padlo.
Ale přiznám se, že do testu této věci se mi vzhledem k bordelu, co by sem tím nadělal moc nechce Laughing
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S další instalací není problém. Resp. není nutné RBR podruhé instalovat, ale stačí pořídit kopii. buď jako origo na ježdění, nebo naopak jako kompletní zálohu všeho. Na jednom PC může fungovat libovolné množství kopií RBR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Viz výše edit Cool S S2000 Fiestou to krouhám těsně, skoro to lížu. A nic.


No hej a ja zas na Šumburku idem uplne u obrubníku bokom.... v tej dedine na konci a i tak dostanem divakov...!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO: KOZA Ludvik
Registry mlčí neboj
- udělej si komplet instalaci RBR...někam

- hoď tam všechny nové tratě a auta, uprav si zvuky nebo nevím co ještě

- nastav si richardburns.ini. Hlavně neinstaluj žádný doplňky typu snow
France a podobný ptákoviny...
Vyzkoušej funkčnost.
Nastav si auto.
Pokud bude vše OK, tento adresář opatruj jako oko v hlavě.

- pak si udělej adresář třeba "Blbnutí" a celej obsah té původní vyzkoušené instalace tam přehraj
- na ploše si udělej dalšího zástupce, který bude šahat do adresáře s blbnutím. A tam si měj X pluginů, X tratí z BTB nebo čehosi Bez starosti.
- já mám pak ještě adresář TR. Sem vždycky zkopíruju ten původní funkční a pak na to pustím instalaci textur. NIKDY jsem neměl větší problémy. SAmozřejmě to občas padne, ale po resetu to valí dál. Po skočení závodu v TR mě už nezajímá odinstalování textur. Logicky. Protože před dalším podnikem sem kopnu zase tu původní funkční instalaci.

Takže mám tři RBR, tři zástupce na ploše. Z toho jedna je UDRŽOVANÁ záloha. Co to znamená: Vždy když nastavuji auto, nastavuji ho ve funkční záloze. Všechny nastavení jsou pak uložený v adr. SavedGames. To asi víš/víte všichni. Takže pozor na přepsání !

No a to je vše. Nikdy jsem neřešil problémy jako řeší někteří z vás. RBR prostě valí furt normálně.

P.S. Že pozdravuju manželku Smile Jakožto sponzora Smile


Naposledy upravil BARTA Roman dne út říjen 12, 2010 22:41, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út říjen 12, 2010 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Strana 5 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme