Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: 168 hodin, a né že né Odpovědět s citátem

Osobně s novým pravidlem o konci rally problém nemám, ale strašně nerad vidím když je někdo peskován za pravdu, či vlastní názor!

Ti, kteří tvrdí (nebo spekulují) že nelze (nebo asi nelze) založit turnaj na 168 hodin, nechť to netvrdí když to nemají podloženo!

Aby bylo jasno, já turnaj se startem v NE 10.10. v 6:00h a s cílem v NE 17.10. v 5:59h založil a světe div se, ono to jde! Sice jsem si to myslel, ale radši jsem to nejdříve zkusil založit, abych tu netočil vítr v bedně.

Popravdě chápu původní záměr změny, ukončit rally 15min po půlnoci ohledně toho přepočítávání a manuálního doplňování jezdců, kteří dojedou déle. A pokud je to skutečně jediný důvod té změny v pravidlech, tak jako řešení se jeví cesta nejmenšího odporu, změna termínu konce.

A tak proč komplikovat život početné skupině jezdců, když může jeden člověk, zakládající rally, pouze místo Soboty 23:59h zadat Neděli třeba 2:00h?

Pokud jsem správně pochopil Davida, tak potom stačí po ukončení rally pluginem, těm které pro pozdější dojezd plugin body nezapočte, ty body prostě nezapočítat? Jak jednoduché. Nebo se pletu?

Namitky ohledně doby trvání etapy a možnosti rally odjet dříve jsou sice populární, nikoliv zcela korektní.
Každý přece nemá automaticky možnost do rally nastoupit kdykoliv. Spousta z nás má rodiny, práci, jiné koníčky, problémy s RBR a třeba díky tomu následným čekáním na reset a X dalších důvodů . . .

Zamyslete se nad tím, prosím, ještě jednou.


EDIT: Tak to jsem se zase překlepl já. Dík Martine za upozornění, cíl je opravdu 23:59.

EDIT2: Tak ještě jedna korektura. Omylem jsem uvedl cíl testu v POndělí 17.10. v 5:59, což je samozřejmě NEděle.


Naposledy upravil FAU Mira dne čt říjen 07, 2010 10:05, celkově upraveno 2 krát

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FAU Mira> Ano, je třeba si ujasnit priority a přizpůsobit se. Taky se nebudu šéfovi vymlouvat na pozdní příchod tím, že se mi chtělo hold dýl spát a ať mi změní pracovní dobu... Wink Very Happy

editace: Samozřejmě, pokud to jde, tak proč ne Wink

Platí od 6:00 10.10.2010
Platí do 5:59 17.10.2010

Takže nejde Smile


Naposledy upravil PETER Marek dne čt říjen 07, 2010 7:59, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku to je v tomhle případě oboustranné, pěkně jsi to napsal.

Souhlasim s posledním příspěvkem Míra FAU, pokud to jde takhle tak proč ne?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to nekontroloval, proto jsem napsal to ASI Very Happy Tak to je gut. To by se to nechalo posunout o tu hodinku. A Míro. V současné době končí závody v neděli ve 23:59.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 06, 2010 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to shrnul a už té diskuze nechme, páč to nikam nevede Very Happy :

1. Myslím, že všichni musí akceptovat to, že se zvětšujícím počtem dojezdů po uzávěrce, nikdo nebude ty výsledky dopisovat ručně.
2a. Pokud lze posunout konec etapy vždy na 2:00 (aspoň třeba první etapy), tak to udělejme. Tím se defacto nic nezmění a ti co by snad díky tomu chtěli posunout start až po dvanácté hodině riskují nezapočítání výsledků.
2b. Pokud nelze kvůli max. délce turnaje konec posunout, nezbývá než se přizpůsobit.

Myslím, že pokud lze věci udělat dle bodu 2a, pořadatelům vrásky na čele tato změna neudělá. Pokud to nelze, budeme se řídit bodem 1 a 2b. Fertig. Nic víc se k tomu napsat a říci nedá. Idea Idea Idea
Příspěvek Zaslal: čt říjen 07, 2010 8:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: 168 hodin, a né že né Odpovědět s citátem

Omlouvám se za zmatky, které jsem vyrobil tím, že jsem si po sobě svůj předchozí příspěvek řádně nepřečetl Embarassed

TR má ofiko start v neděli v 6:00 a cíl v sobotu ve 23:59.
V testu jsem čas cíle, respektive možnosti nastoupení na start, posunul na neděli 5:59, tedy plných 168 hodin. Čas konce lze zadat i 6:00, ale 6:01 již plugin hlásí: "Doba trvání turnaje musí být maximálně 7 dní"


Snad jsou již všechny údaje OK a ještě jednou se omlouvám za milně zadané informace.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt říjen 07, 2010 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.
Dovolil jsem si pokračovat v práci pana Hroudy na Independent´s trophy, ať i ti, na které se nedostalo mají nějakou motivaci. Stránky jsou zde http://www.independenttrophytr.estranky.cz/

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: pá říjen 08, 2010 15:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PECUCH Roland http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=78782&highlight=#78782 napsal:
k tým Mlynkám... úplne súhlasím s Ondrejom, neviem kde je problém ?! Crying or Very sad kedy už konečne bude na plugine ? v niektorých prípadoch fakt nechápem ten prístup, žiadna komunikácia s autorom, jazdcami.. atď Crying or Very sad samozrejme chápem že nie je čas.. ale celé to tu fungovať nejak musí.. Sad komunita RBR CZECH už je obrovská..
a to isté s fórom... kedy sa to bude riešiť ? dobre to je takto ? Confused a ďalšie iné veci... Sad sry ale musel som už niečo napísať... ale hlavne kvôli tým Mlynkám Confused

tak ešte raz ale už vážne... nič s tým nebude ? nikto sa k tomu nevyjadrí ? Miro Kurek (autor) už nemá chuť ani silu stále vypisovať.. tak musím ja.. mne to nie je jedno.. chceme nové trate.. Miro na nich ťažko pracuje.. vyvinul rýchlejší spôsob tvorby.. a nič z toho... stačilo by aspoň napísať že čo je.. ale žiadna odozva...
ale to hlavné kvôli čomu píšem ešte raz je že za pár týždňov bude ďalšia trať !! (Peklo http://www.mediaracing.sk/videos/play/283) treba na nej urobiť tiene ktoré vie len wally asi.. a keď sa otestuje mohla by ísť tiež na plugin... viem že to sem nepatrí a nie ja by som to mal vybavovať ale nikde inde sa nedá písať a žiadna odozva od kompetentných.. ako som písal Miro už nemá chuť stále vypisovať.. tak musím ja aby sa niečo dialo Confused Crying or Very sad ĎAKUJEM ! Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tomto som chcel už dávnejšie písať. Žiadna komunikácia a fórum zamknutý.
Mlynky som raz prešiel na RBR Cupe čo bolo na plugine.... je to snaď zlá trať??? príliž rozbitá? alebo aký problém je s tým, že nemôžme založiť?
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Protože v TR se pojede jen milionkrát ohraný Šumburk, za který se platí a jindy se nedá jezdit...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to PECUCH Roland: to si snad děláš srandu? To je jako pravda, že Wally a spol. nekomunikují s tvůrcem tratě Mlýnky? To se mi snad teď asi zdá zlý sen! to přece nemůže být pravda!

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To PLESNIK Martin: Places na spatnem hrobe! Pokud chces mit rz Mlynky v TR, tak se musis s teamem umistit tak, aby jsi treba pristi rok mohl ovlivnit co se pojede ve vasi rally. Pokud tomu tak jini nedelaji, tak zrejme k tomu maji sve duvody, ktere je uplne jedno zde rozebirat..... nebudeme se prece kazdeho managera teamu ptat proc tam dava to a ne tamto. Je to jen a jen jejich vec.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Co se děje? Odpovědět s citátem

Proboha lidi, brzděte! Za to, že nejsou Mlýnky na pluginu, určitě nemůže Šumburk. Složení tratě je věcí managerů a nikoho jiného. Mimo jiné, mě se Šumburk líbí, jezdím jej rád i přesto, že na něm většinou dostanu od špičky obklad klidně v minutách. Navíc poslední dobou vnímám zajímavý efekt stylu: "za všechno může Šumburk!" Proč?

prší? může za to Sumburk
sněží? Může za to Šumburk
nevynezli nám před barákem popelnici? Může za to Šumburk...

Na pluginu se něco děje. Během doby, kdy se věci ( paradoxně ) při příležitosti vydání Sumburku ( kdy měli být všichni v euforii z nové nejdelší tratě) totálně pokazili, jsem tu vůbec nebyl. Po měsíci jsem se přihlásil a vidím, že lidi jsou totálně rozervaný, forum zamknuté a zbytek vidíte sami ..

Víte opravdu, že někdo z někým nekomunikuje?
Pokud ano, víte proč?
Víte, jak to je?

nevíte? Já taky ne ...

Ale tím, že tu budeme hulákat, to asi nezměníme. Odpovědní lidé tohle určitě čtou, věřím, že pokud by chtěli či mohli odpovědět, odpoví...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok nechajme to tak, už mi to Karel Nový vysvetlil cez PM.. za čo mu veľmi pekne ďakujem Wink iba toto som potreboval.. aby niekto aspoň zareagoval a odpísal že čo je.. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=78e8c0958b289fd4b605c6257d872b6f
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=ba0052837d06af78ce536996d5265268
preco si kazdy zaklada turnaje zo sumburkom a sosnovou a my cesi a slovaci sa mozme len prizerat Sad
Příspěvek Zaslal: ne říjen 17, 2010 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  Další
Strana 27 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme