Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fyziky pro TR 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANICEK Milos





Založen: 03. 04. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad EVO 6,5 A8, je to jen změna sněhového podvozku, takže sety na šotolinu a asfalt můžu používat i nadále?
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Fiesta S2000 Odpovědět s citátem

Kubo moc se nezapojuji do diskuze , ale už mě to fakt štve . Prosím vás o uvážlivější nasazování nových fyzik a modelů , protože to co předvádíš-te je něco úžasného . Carlsbad rally po 1.etapě - změna modelu . Jako argument řekneš , že to byl nejvodnější termín a pak to v neděli uděláš znovu . Děláš si znás srandu , nebo co to má být ?!! Já nechci snižovat tvojí práci . Všem co se tomu věnujou skládám poklonu , ale nebylo by lepší nejdřív to probrat , vyslechnout si názor ostatních a pak to teprve použít ? Hezký den .
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera mi Garyson poslal upravenou fyziku a model a poprosil mě, abych to dal na plugin. Co na tom chceš probírat?
Opravy modelů a fyzik jdou nasadit pouze ve chvíli kdy není s vozem nikdo na trati, to pro mě znamená ráno před odchodem do práce. Proto jsem změny udělal v týdnu, kdy jsem měl ráno chvilku času.

U eva není třeba nic dělat se setupy měly by fungovat nadále všechny včetně sněhových.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co na tom chci probírat ? Když to jde udělat v neděli ráno tak proč to děláš v úterý , kdy je rozjetá TR .
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ráno to šlo, protože jsem si natáhl budík a blbec vstával dřív. Mno už to neudělám.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A to ti to Radku dá opravdu tolik práce?přehodit jeden blbý model.dneska se to nelíbí tobě,kdyby se nasadila jindy,nebude se to zase líbit jiným.
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 12:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A je to už poslední model fiesty? Aby jsme nedělali skiny každý týden. Very Happy


EDIT: Je udělaný template na ten nový model fiesty? Tak Templates je , akorát já ho mám počmáraný nápisama PAINT, tak musím chvilku počkat.


Naposledy upravil SCHWARZ Martin dne út leden 11, 2011 5:13, celkově upraveno 2 krát

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

skin z te fiesty co je na pluginu ted pasuje na fiestu co jste s ní jeli druhou etapu TR. je te defacto stejný model s opravenými chybkami

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANAC Ondrej napsal:
A to ti to Radku dá opravdu tolik práce?přehodit jeden blbý model.dneska se to nelíbí tobě,kdyby se nasadila jindy,nebude se to zase líbit jiným.

Ondro ! Já nemluvím o přehazování modelu , to je to nejmenší . Věřím , že tobě to nevadí , když jezdíš Opel Corsa S1600 . Asi mě nechápeš , ale to nevadí , necháme to být .
Příspěvek Zaslal: ne leden 09, 2011 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nešlo by něco udělat s Cliem R3? Stačí bouchnout zadkem do svodidla a převodovka je v pytli. Confused


EDIT: repair.ini ovlivňuje jen čas na opravu v servisu? Nastavení je jako u S1600. Občas mě to dokáže pořádně otrávit. Wink


Naposledy upravil SCHWARZ Martin dne st leden 12, 2011 10:55, celkově upraveno 1 krát

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: st leden 12, 2011 2:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no nevim, všechny kazholacký modely jsou Někdy jak z porcelánu.

na joux plane II jsem zažil 2 extremy:

1)narazím v 150km/h předkem do začatku svodidel asi kilometr nebo dva po startu, autu nic není a jedem dál
2) o pár km dále pozdě zareaguju na vracák ale podřadim a zabrzdím tak že auto "naštestí" jen otře svodidlo ( rychlost asi nějakých 30km/h ) ale najednou slyším že to vypadá na poškozenou převodovku Very Happy no ale myslim že to je v modelu a ne ve fyzice takže to může ovlivnit jen kazhol Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 12, 2011 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To SCHWARZ Martin: V místě, kde je vrstva paint máš dělat skin. Na nic čekat nemusíš. Přemaluj tu vrstvu na bílo, nebo nad ní udělej novou bílou a máš čistý bílý template!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: st leden 12, 2011 11:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Otázka Pro Kubu Mikše Smile , prosím tě proč se mi v turnaji nezobrazí Honda Civic R3 když v turnaji je povolená ? Když se na pluginu podívám jestli je povolena tak na ní kliknu aby mě to hodilo na auto a stáhl znova ale jak si mě to odkazuje na Suzuki SX4 WRC nebude to tím ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar všem,

sháním fyziku na Fiestu S2000 se kterou se jela Carlsbad rally. Byla to jenom nějaká provizorní a teď už je ke stažení jiná. Kdo má ať pošle na můj mail jan-dobes@seznam.cz

Díky

Edit: tak problém vyřešen. Díky Michalovi Paláskovi Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: čt leden 20, 2011 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím na kterém místě fóra se na toto ptát, tak to píšu sem, snad správně. Neřešil náhodou někdo problém s Mitsubishi Lancer Evo VII a padání hry ? Zkoušel jsem to včera doma, kde jsem kvůli tomu několikrát RBR přeinstalovával (Win7) a taktéž teď v práci (Win XP). Pokaždé stejný problém, hra při jízdě s Evo VII padne při pokynu odstoupit, nebo taktéž při dojetí a pokusu o nahrávání základny.
Příspěvek Zaslal: st březen 16, 2011 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další
Strana 18 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme