Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY JAPAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
KOZISEK Martin napsal:
OLSON Mike napsal:

KDYŽ UMÍŠ TAK PĚKNĚ POČÍTAT TAK spočítej kolik turnajů jsem ti stačil nepočítám německo kde jsi dostal na prdel ale to jenom díky tomu že jsem použil stejné nářadí jako Ty a spočítej také kolik jsem díky použití jiného vozu než subaru bodů stratil .. ?

Chceš mi jako říct, že rozdíl mezi Imprezou a Focusem je 57 bodů na 5 soutěží. Odpověz jasně ANO nebo NE.

myslím že rozdíl mezi náma je ten že ty imprezu jedeš já jiné auto řídím ..

OLSON Mike napsal:

no?? nahrál jsi na smeč .. pouze na německu s použitím stejného vozu ... čím to?

Nenahrál. I tam jsem vyhrál víc RZet. Kvůli pluginu jsem ztratil 40s a v cíli byla má ztráta 15s.

vidíš další rozdíl mezi náma .. na konci to tak nevypadalo a plugin to nesváděj .... rozhodně plugin nemůže za to že srazíš diváky...

OLSON Mike napsal:

spočítej také kolik jsem díky použití jiného vozu než subaru bodů stratil

Co je to za blbost? To chceš jako všem, co jeli se Subaru teď zakázat starty, aby si vykompenzoval to, že jedeš s údajně horším autem.

údajně? to je výraz který se mi hrozně líbí .. údajně .. se stejnými auty jedeme relativně shodné časy .. spoužitím jiného auta vyhráváš o 10 a více s ... jaké údajně ..

PS: Už jsi někdy přiznal svoji chybu.


myslím že na tom nesejde ale ano uznal a když nějakou udělám tak to přiznám a nevymlouvám se na slunce které mi svítí na monitor nebo na bráchu kterej mi "údajně" šahá na volant ..


respektive celý problém je v tom že nejsi schopen přiznat to že by Vás mohl někdo pojet .... nemyslím to ve zlém ale ptal jsi se mne na to jestli jsem někdy uznal svou chybu ..

já odpověděl teď je řada na Tobě ... pořád si myslíš že by jsi byl bez subaru tam kde jsi ??
ANO nebo NE
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Olson napsal:
že by Vás mohl někdo pojet

To je pojetí, když je mi znemožněno jet závod a když si ho ty sám prodloužíš.

Vyjadřovat se k fyzikam je zbytečný, o tom je tu popsáno už 13 stran v tématu fyziky specifikace 2005. Já tě jenom můžu říct, že jezdim s Fabií WRC RBRChamp a jezdim s ní prakticky stejný časy jako se Subaru.

Ale to už nemá smysl, prostě si mě zklamal.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Opět si neodpověděl na první otázku. Už na to nemam chuť, a tak závěrem: Řekl si, že to prodloužení nebylo pro tebe(že myslíš na druhý), přitom si potom řekl, cituji: "copak copak ?? snad si nemyslíš že mi takovýma řečima znemožníž boj o třetí místo". Nemyslíš, že si trochu protiřečíš.
Jinak jedinej kdo se tady směje s prstem v nose jsi ty, když všem ukazuješ, že ty jsi pán a že ty si nadřazen všem pravidlům a můžeš si dělat co chceš.
Závěr: Prostě si se nazachoval sportovně. Na kohokoliv by byl podán protest, ale na tebe to nejde, protože to stejně řešíš ty. Divim se, že tě to neni blbý.


tak to shrnem : to že se posunul cíl rally byl první případ z toho důvodu že to byla standartní žádost které bylo vyhověno ..... bohužel byla druhá o které vím ale pouze jedné se vyhovělo ... pokud by si někdo zažádal o takovou žádost posuzuje se naprosto stejně ale jen v případě že se to týká dvou a více lidí .... bohužel jsem od Vás nezaznamenal jediný takový požadavek ...


k tomu druhému co jsi napsal ... hehe rýpnout si musím protože mám pocit že by jsi neunes ztrátu třetího místa .. ale můžu tě uklidnit že už nepojedu nic i díky debilním kecům které tady vedete a na které opravdu nejsem zvědavý ...

a k tomu závěru :
není na Tobě posuzovat co sportovní je a co není zvláště pokud používáte "sportovní auto jako je s06"


myslím že použití tohoto vozu v modifikacích 05 je to co je nesportovní .. ne to že díky zavinění třetí osoby někteří (více jak jeden) nemůžou dojet rally ...
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="KOZISEK Martin"]
Mike Olson napsal:
že by Vás mohl někdo pojet

To je pojetí, když je mi znemožněno jet závod a když si ho ty sám prodloužíš.

start sis po resetu znemožnil sám ... jednou ti to resetováno bylo a Tvojí vinou jsi zapřičinil že jsi to menohl dojet ....

a jak už se znovu budu opakovat ... prodloužení není pro mne .. prosím já s tím nemám nic společného .. prostě by dva lidi díky chybě třetí osoby nemohli dojet ....
a je jedno z jakého teamu je .. mohu tě ujistit že k lidem z mého teamu přistupuji naprosto stejně jako k ostatním .. takže nevidím jediný důvod mluvit o nadřazenosti ... Martin Ptáček kterého jsem sám nominoval za můj team je toho důkazem ...
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1.To s tím posunutím rally asi zase takový nebude. Kdybych se teď s někým domluvil, že chci posunout cíl sprintrally určitě by mi vyhověno nebylo.
Navíc by to mělo být napsáno v pravidlech.
A jak už psal Honza Bittner, i kdyby se v realu domluvili všichni jezdci tak rally posunutá nebude.

2. Neunesl jsem to jakým způsobem neustále přicházím o body, ale o tom už jsem tu psal.

3. Věř si tomu, nebo ne pro mě je prostě Impreza srdeční záležitost. Poslední týden jsem vůbec neměl chuť hrát RBR, takže jsem hrál jinou hru, kde jsem taky jezdil s Imprezou, přestože tam byly mnohem rychlejší auta jako Porsche nebo Lamborghini. A s 06 jsem jezdil protože chci jezdit s autem, se kterým momentálně jezdí jezdci ve skutečnosti.

Toť vše, dneska už jsem skutečně nic víc psát nebudu.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

3. Věř si tomu, nebo ne pro mě je prostě Impreza srdeční záležitost.

takže se vyjádřím pouze k tomuto :

pro Tebe a další polovinu startovního pole ... moc naivní než abych tomu věřil ...

ale to je jedno ... prostě to nepřiznáš ....
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:

takže se vyjádřím pouze k tomuto :

pro Tebe a další polovinu startovního pole ... moc naivní než abych tomu věřil ...

ale to je jedno ... prostě to nepřiznáš ....

Ty si zkrátka nedáš pokoj. A co mi řekneš na to, že jezdím s Imprezou od samýho začátku, kdy se ještě jezdila originální fyzika. Chceš důkaz, tady je: http://rbr.onlinegames.cz/forum/viewtopic.php?t=85&postdays=0&postorder=asc&start=120
Můžeš tam vidět jak se podivuju nad změnou fyziky z originálu na specifikaci 2005. Furt mi nevěříš?

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No musím do toho zasáhnout. Miku zbytečně šiješ do Imprezy v globálu. Nemyslím si, že je to takové nadauto (myslím spec. 05) jak tady nadhazuješ. Někdo to taky musí řídit. Osobně mě to mrzí, protože mi připadá, že znehodnocuješ lidský faktor.Když se podívám na různé turnaje,tak určitě neplatí rovnice Impreza05 (o té se bavím, pač ji začínáš dávat do jednoho pytle s 06)=úspěch.Proto teď víc jezdím Fabiu,která ji mimořádně konkurenceschopná Twisted Evil

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem s toho zmetěný ,nejdřív se řeší prodloužení rallye a na jednou je z toho boj dvou lidí a hanění lidského faktoru a Subaru.
Sám jsem ohledně Subaru psal nějaké příspěvky ,ale tohle už se začíná přehánět. Bylo by záhodno nechat této nekončící debaty a věnovat se ježdění .
Vzhledem k tomu ,že jsi neodjel rallye ukončuji z mé strany jakékoliv spekulace o tvé nepodstivosti ,ale zůstávám u názoru ,že by se to mělo zanést do pravidel ,že termíny se po zahájení rallye nedají měnit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 6:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Jsem s toho zmetěný ,nejdřív se řeší prodloužení rallye a na jednou je z toho boj dvou lidí a hanění lidského faktoru a Subaru.
Sám jsem ohledně Subaru psal nějaké příspěvky ,ale tohle už se začíná přehánět. Bylo by záhodno nechat této nekončící debaty a věnovat se ježdění .
Vzhledem k tomu ,že jsi neodjel rallye ukončuji z mé strany jakékoliv spekulace o tvé nepodstivosti ,ale zůstávám u názoru ,že by se to mělo zanést do pravidel ,že termíny se po zahájení rallye nedají měnit.

Mam lepsi napad - ze totiz k "ohnuti" pravidel potrebujete souhlas "rally komise" (o slozeni se muzeme pobavit) nebo pripadne nadpolovicni vetsiny sefu tymu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
BITTNER Jan napsal:
Jsem s toho zmetěný ,nejdřív se řeší prodloužení rallye a na jednou je z toho boj dvou lidí a hanění lidského faktoru a Subaru.
Sám jsem ohledně Subaru psal nějaké příspěvky ,ale tohle už se začíná přehánět. Bylo by záhodno nechat této nekončící debaty a věnovat se ježdění .
Vzhledem k tomu ,že jsi neodjel rallye ukončuji z mé strany jakékoliv spekulace o tvé nepodstivosti ,ale zůstávám u názoru ,že by se to mělo zanést do pravidel ,že termíny se po zahájení rallye nedají měnit.

Mam lepsi napad - ze totiz k "ohnuti" pravidel potrebujete souhlas "rally komise" (o slozeni se muzeme pobavit) nebo pripadne nadpolovicni vetsiny sefu tymu.

Ano ,s tím se nedá než souhlasit. Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
BITTNER Jan napsal:
Jsem s toho zmetěný ,nejdřív se řeší prodloužení rallye a na jednou je z toho boj dvou lidí a hanění lidského faktoru a Subaru.
Sám jsem ohledně Subaru psal nějaké příspěvky ,ale tohle už se začíná přehánět. Bylo by záhodno nechat této nekončící debaty a věnovat se ježdění .
Vzhledem k tomu ,že jsi neodjel rallye ukončuji z mé strany jakékoliv spekulace o tvé nepodstivosti ,ale zůstávám u názoru ,že by se to mělo zanést do pravidel ,že termíny se po zahájení rallye nedají měnit.

Mam lepsi napad - ze totiz k "ohnuti" pravidel potrebujete souhlas "rally komise" (o slozeni se muzeme pobavit) nebo pripadne nadpolovicni vetsiny sefu tymu.


v prvé řadě je třeba ujasnit si termín "ohnutí pravidel"

takže jak to vnímám tak reset turnaje kvůli tomu že u providera dojde k výpadku "ohnutí pravidel" není a výpadek u providera kdy nelze vůbec odstartovat "ohnutí pravidel" je ... no supr ..

výklad je dostatečný ...
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 11:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Jsem s toho zmetěný ,nejdřív se řeší prodloužení rallye a na jednou je z toho boj dvou lidí a hanění lidského faktoru a Subaru.
Sám jsem ohledně Subaru psal nějaké příspěvky ,ale tohle už se začíná přehánět. Bylo by záhodno nechat této nekončící debaty a věnovat se ježdění .
Vzhledem k tomu ,že jsi neodjel rallye ukončuji z mé strany jakékoliv spekulace o tvé nepodstivosti ,ale zůstávám u názoru ,že by se to mělo zanést do pravidel ,že termíny se po zahájení rallye nedají měnit.


Honzo,jsem rád že sis té poznámky o "síle" Subaru všiml konkrétně ty(byls jedním který razil heslo "kdo jede Subaru dělá slušný výsledek"....nic se nepřehání, nedělej z toho kovbojku jako s odstupem z MČR, jenom to byl můj názor

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No musim priznat, ze kdyz jsem si precetl, ze "rally kvuli mikovi prodlouzena" tak jsem si taky rikal: "Do prdele fix, co to ma znamenat, snad tu mame nejaka pravidla...!" Kdyby za timto prispevkem nebylo dalsich nekolik desitek, tak bych asi okamzite reagoval a asi taky dost podrazdene a peprne. Diky tomu, ze jsem se pri cteni dalsich prispevku sklidnil a vychladl, tak jsem si taky uvedomil, ze vlastne se musim postavit za Mika. Z vlastni zkusenosti vim, ze pristupuje k restartum v MCR velmi "citlive" nebot ja osobne jsem pripojen na ne velmi stabilnim wifi. Otevrene rikam, ze v tomto konkretnim prapadu ma Mike moji podporu (i kdyz jsem si to na zacatku nemyslel Smile

Diskuze mezi Mikem a panem Koziskem mi neprijde v tomhle foru vhodna. Kluci, nechcete si zavolat a vyrikat si to z ouska do ouska? Chovate se jak malinkati kluci., co si na piskovisti rozdupavaji babovky. Sakra chlapi!, je cas vratit se ke korenum - jezdime pro radost ne?

Posledni dobou je kolem MCR hodne tahanic a emotivnich debat - krucinal, zacneme se vsichni chovat jako na zacatku, kdy jsme se vsichni navzajem respektovali.

Diky za moznost se vyjadrit
Honza S.
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
v prvé řadě je třeba ujasnit si termín "ohnutí pravidel"

takže jak to vnímám tak reset turnaje kvůli tomu že u providera dojde k výpadku "ohnutí pravidel" není a výpadek u providera kdy nelze vůbec odstartovat "ohnutí pravidel" je ... no supr ..

výklad je dostatečný ...

No ja uz rikal ze bych byl mnohem prisnejsi co se tyka povolovani restartu. Muj osobni nazor je, ze disconnect neni legalni duvod k restartu, protoze se da velice jednoduse zneuzit - staci vyrvat kabel z modemu a ejhle, disconnect je na svete - takze, budte radi ze mate Majka Smile

A na rozdil od povolovani restartu, Ustanoveni rally, bod 3 mluvi celkem jasne. Proto "ohnuti".

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme