Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jo, jasně, obecně je na klávesnici potřeba něco jiného než na volant. ALe já to samozřejmě testuju i na klávesnici i na volantu, aby si tu zase někdo neřekl, že ladíme fyziky na klávesnici. To je samozřejmě směšné.
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak tu byla připomínka, že ke konci RZty už nefungují u této fyziky pneumatiky, že se sjedou. Nevím jaká utilita kromě RPL Extension ukazuje opotřebení pneumatik, ale pokud si sjedu Joux Plane celé, tak mi tato věc ukazuje opotřebení nula.

Máte někdo jiné zkušenosti, či jinou utilitu na zobrazení toho poškození ?
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 11:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem si ouplně jistej, ale neukazuje RPL Extension opotřebení gumy na začátku RZ? Mám pocit, že po odjetí RZ v shaku jsem opotřebení nemíval, pouze po pár RZ online.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 12:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

....a v tom RBR je to to samé, má nastat změna a bezpochyby k lepšímu, to jasné i děcku, ale většina má z toho strach z toho nebo z toho důvodu. wtf?
Furt tu řešíme new fyziku, ale zamysleli jste se někdy nad starou, co je na ní špatně? Hmm? Asi moc ne, že?
Př. Vám nevadí, že S2000 v TR dojede za 1. v celkovém pořadí. cca 1-2.min.? Když teď ve Švédsku dojel Ogier za 1. se ztrátou 6:30min.?
Jo....jste spokojeni? Jestli ano, tak nemáme co řešit.

Víte, jak otestujete nejlépe fyziku? Když do toho posadíte normálního člověka! Proto, všichni co mají najeto málo na pluginu, tak jsou pro new fyziku, protože, bohudík si pamatují, jak se chová aspoň obyčejné auto.
Zbytek, i včetně mě, jsme už úplně zdegenerováni.

Já to zkusil s tatou. Tata má najeto cca 500 000Km, v garáži má Subaru Impreza GT.
Stará fyzika......kurva, co to je? To tě baví? Vždyť to nemá s autem nic společného!
Nová Fyzika.....no, není to zrovna 100%, ale aspoň to auto cítím.
LFS....tak si představuji fyziku.......přes 2h to kotlil, jak ho to bavilo.

Takže pane Walter a pane Pančocha....zkuste to vydržet, smekám před Vaší houževnatostí a odhodláním.

p.s.: v sobotu jdu navštívit Miru TARABUSE, rád řekne k tomu svůj názor, tak pak poreferuji.

Moderátor, Ptáku ty mi dáváš, tvojí politickou úvahu o úrovni našeho národa jsem smazal

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je spatne kdyz jsem se ozval ceho se na novych fyzikach bojim?

Nejde o tu fyziku jako takovou, jde o to, ze ji musi byt prizpusobeno kazde auto.
Me obavy jsou pouze z toho aby se nestalo ze bude takto upraveno jedno, dve auta a zbytek, pokud neni frajer co si nastavuje setup 4x denne, zbytek utre.
JaPan uz tyto obavy ... no, sice nevyvratil, ale hodne zmirnil prohlasenim, ze se budou snazit prinejhorsim odhadnout setupy i na ostatni auta.


Jo, na LFS jsem si bez "setup fieldu" taky prakticky neskrtl.


No nic, ceho jsem se bal, to mi bylo vysvetleno, takze to nejspis cele dopadne v pohode.
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKSOVSKY Jakub napsal:
Nejsem si ouplně jistej, ale neukazuje RPL Extension opotřebení gumy na začátku RZ? Mám pocit, že po odjetí RZ v shaku jsem opotřebení nemíval, pouze po pár RZ online.

Je to tak jak píše Jakub, ukazuje to na začátku startu RZ, takže projetí jedné RZ vám k poškození pneu nepomůže, musíte odjet minimálně 2 RZ za sebou, aby jste zjistili z 2. replaye opotřebení pneu na té první RZ. (kostrbatě napsáno, ale snad pochopíte).
Popřípadě to poškození pneu vytáhnout jiným toolem, ale to nevím, zda vůbec existuje.
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KEBERT Martin: bavím se všeobecně, nic osobního a ani na nikoho jiného, to bůh je mi svědkem.
Zpět k tvému příspěvku.
Př. takový Petr TAUŠ, setupu nerozumí ani za mák, snad chápe rozdíl jen mezi short a long gearbox, přesto dokáže i vyhrát TR.
Proč?
Protože setup si od někoho tzv. půjčí a poslední jeho finta je ta, že kombinuje setupy. Pružiny Hirvela, diferáky Kučera, tlumiče Spišák,....atd. a nemá ani o tom páru. Zkusí, když se mu to řídí dobře tak jde na to.
Hotovo. Tečka.
Takže....jsem ti jen naznačil, že tvoje starosti, že všichni musí umět setup, je vyřešen.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:

Je to tak jak píše Jakub, ukazuje to na začátku startu RZ, takže projetí jedné RZ vám k poškození pneu nepomůže, musíte odjet minimálně 2 RZ za sebou, aby jste zjistili z 2. replaye opotřebení pneu na té první RZ. (kostrbatě napsáno, ale snad pochopíte).
Popřípadě to poškození pneu vytáhnout jiným toolem, ale to nevím, zda vůbec existuje.


Takže to asi bude potřeba testnout v sezóně na dvou po sobě jdoucích RZ. Osobně mi ani nepřišlo, že by to nějak odcházelo a i kdyby jo, tak bych to svedl na to, že jsem s tím jel jak prase. Když člověk jede stylem Gymkhana, pak to asi odejde po pár km i v reálu. Very Happy Změřte a uvidí se. Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 13:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ANGELOVIC Jakub





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všem odpůrcům nových fyzik bych doporučil si na týden nainstalovat novou fyziku, co nejvíc s ní jezdit a po týdnu vrátit zpátky starou. Myslím že budete až nechápavě čumět jak nereálně se auta a pneu chovají při staré fyzice.

Moderátor, ničím nepodloženou spekulaci jsem smazal

_________________
"Když se ti zdá, že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu"
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptáku Ptáku, musel jsem se pousmát!! Razz Razz jak Taušisko ladí setup ( proto jede se mnou Xsaru?? ) Smile . Nic ve zlém!! I takto to musí někteří řešit. Podle mě je jedno jak se auto bude chovat pro ty co stejně vyhrávají,ty budou vyhrávat stejně. Také jsem pro nové fyziky,ale upřímně si nemyslím,že se to dotáhne do finále. Musí to bejt neskutečná řehole a proto jen veliký dík klukům,kteří se o to snaží. Určitě to bude paráda,když by se to podařilo.
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vole fogle, ty jsi ale hrozna drbna, o me a jeste za mymi zady... Very Happy A jeste by ses taky mohl priznat, jak delas sety ty, neni to tak davno co jsi mi rikal, ze budes kuchat jednoho Bogdanowicze... Razz Very Happy
Jinak Ondro, nemusis se bat, na Xsaru mam na asfalt stary fogluv set, na ktery nedam dopustit, takze tvuj nejezdim a na dalsi rally vytahuju opet focuse! Wink

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře je mi to uplně jedno a je mi jasný,že si ten set vytáhne taková půlka jezdců. I kdyby jsi na něm jel,tak to je jenom pomůcka k jízdě,stejně opět záleží na najetí tratě a ktomu ti set nepomůže. Těším se na tebe na konečně jiném povrchu než je sníh Razz Razz
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 16:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BABAK Ondrej napsal:
Petře je mi to uplně jedno a je mi jasný,že si ten set vytáhne taková půlka jezdců. I kdyby jsi na něm jel,tak to je jenom pomůcka k jízdě,stejně opět záleží na najetí tratě a ktomu ti set nepomůže. Těším se na tebe na konečně jiném povrchu než je sníh Razz Razz


šotolina, tu já rád Very Happy, ale jsme v blbém topicu Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANZO Toni





Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na NewBobc ten skok hned za startem, kdyz jsem na to koukal na repayi, auto se po dopadu zase odrazilo jak hopik, to je to, jak jste mluvili o tech hlavnich a vedlejsich pruzinach? Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 18:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem na Cote projet zatáčky od 5-7 bez plynu asi 30-40 km/h a pneu byli ve smyku v malím,ale byli. Budete kluci ještě přilnavost upravovat?
Ale jinak mě ta přilnavost vyhovuje,ale tohle je divný v reálu by tohle auto ještě podrželo,leda na mírným prachu by se to smýklo.
Jinak mám ve svým životě najeto na silnicích něco k 900 000 km a i sklukama jsme si udělali dvojkolu a jezdili pro zábavu rally a musím říct,že ted mám teprv pocit,že držím v ruce skutečný auto a to,že (nejezdím N4) jsem ted zajel se sice dvouma hrubkama Cote za 3:07 mě vůbec nevadí protože si tu každou chvíly jízdy vychutnávám.
Taky se mě zdá,že mám auto ve svých prackách a i krizový situace zvládnu líp,protože auto udělá přesně to co mě udělá v reálu.
Můžete kluci opravdu zhruba odhadnout ,kdy budou fyziky hotovy?Díky Exclamation
Příspěvek Zaslal: út únor 21, 2012 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 82, 83, 84  Další
Strana 22 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme