Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
MACH Kamil





Založen: 01. 05. 2010
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem určitě pro.. včera jsem viděl video na stránkách eWRC a hned jsem to zkusil, je to fakt paráda, už mě moc rbr nebralo, ale zase mě to chytlo, fyzika je uplně suprová, díky za tu práci s tím.. jediný problém jsem měl, že jsem si jel jednu BTB trať asfaltovou, myslím že to byla Avala a v jedné pravé 5 mě to překulilo přes střechu, řezat to nijak nešlo, protože tam byly svodidla a rychle jsem taky nejel, možná je to normální chování, nevím, nemám zkušenosti s autem, natož se závodní čtyřkolkou Smile jak to máte pořešené s pluginem? mám strach, aby jste nenarazili na vlnu nevole těch, co to maj tisíckrát najeté, aby se mohli prát o setiny o rekord tratě. Ještě jednou díky za práci.
Příspěvek Zaslal: út březen 13, 2012 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V současné době ladíme vlasnosti pneumatik a povrchů. Ty na jízdu mají totiž zcela zásadní vliv. Fyzika samotného Lanceru už je myslím hotová a žádné změny se tam dělat nebudou. Ve finále se budou muset zvážit limity pro hodnoty v setupu, ale to je až poslední věc.

Docela by nám teď pomohlo, kdyby někdo našel nějaké kvalitní srovnání časů na šotolině na suchu a mokru. Ideálně nějaká delší RZta, která se jela jednou na suchu a podruhé na mokru. Jde nám o to, jak moc velký rozdíl by měl být v časech na jedné RZtě na suchu oproti mokru.
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2012 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pedrosa





Založen: 08. 09. 2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, poslední verze na Lancera je 12b?
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2012 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan, můžu tě požádat, nehodil by jsi průběžně odkazy + popis na poslední fyziku, včetně gum a návodu?
Vím že to tady je, ale průběžně to zaktualizovat do jednoho příspěvku po pár stránkách pokecu by asi nebylo na škodu. Díky
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2012 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste vyčkat. Teď máme verzi 15d a co nevidět ji sem dáme. Ty starší nemá význam zkoušet, je tam toho hodně jinak.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne st březen 14, 2012 23:09, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2012 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stahujte novou verzi 16.

http://files.nebulastation.net/evo9_physics_16.zip

Zjistene problemy jsme myslim vsechny odstranili.
Příspěvek Zaslal: st březen 14, 2012 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem, po dlhom čase som si opäť vyskúšal novú fyziku, ale mi to nedá velmi pokoj chovanie auta s ručnou... to auto vôbec nechce ani troška šmyknúť. Keď zatiahnem ručnu a trhnem volantom, tak zadok auta tak isto ide za prednými kolesami ako keby som išiel čistú stopu.
Hoci ako dlho držím ručnú, auto nedaj bože s ašmýknúť.
Ostatné chovanie auta zatáčanie, brzdenie sa mi pozdáva, len jediná vec nedá pokoj a to ručná..
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Štefane, mohl bys poslat replay, či blíže popsat, kde máš s tou ručkou problémy ? Je to zde jinak než s default fyzikou, tam je ručka až příliš "agresivní", ale nemám ten pocit, že by to zde nezabíralo. Proto prosím popsat konkrétněji, kde je ten problém, popř. poslat replay. Díky
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já s ručkou problémy nemám. Na začátku to pochopitelně byl nezvyk, protože už se to při sebemenším stisknutí tlačítka nedalo roztočit do hodin (což je rozhodně nereálné), ale po chvilce tréninku s přenášením hmotnosti už to lze krásně házet do zatáček. Určitě to na mě takto působí lépe.
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=mMGq1Tyn1HE&feature=youtu.be
Tak tu je to video. Prvý prejazd je s novou fyzikou. Ako je vidno... snažím sa dať do boku a nejde to... keď už to konečne sa vydarí, tak hops a strecha Smile
Druhý prejazd je so súčasnou fyzikou a tam to už vidieť, že s ručnou sa správa úplne inak.
Ako nemám nič proti, ale nemyslím, že aj v reálu s tou ručnou takto sa správa auto. Inak to je fyzika úplne v pohode a dá sa rýchlo zvyknúť. To všetko len môj názor Smile
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SPISAK Stefan: Tobě to ale nejde do smyku, protože jsi zvyklý ze současné pluginové verze, že jen drcneš do ručky a už to letí bokem, což je samozřejmě nesmysl. Prostě na to musíš jinak, musíš vnímat hmotnost auta, pomáhat si tím, držet třeba ručku dýl a být citlivější s plynem na výjezdu. V nové verzi je ten výjezd ze zatáčky jiný než u verze 13, kola teď mají zvláštně velkou trakci a moc rychle tě vytáhnou... Čili pořád se to nechová úplně správně. Mrkni se na to promo video, co jsem tu dával, tam je smyků na ručku dost
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=-AXX4b-LoiM&feature=youtu.be
skusal som len asfalt a .. nemam uz asi ziadne vyhrady, uz to treba len vyladit
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě tu fyziku můžete vydat....skvělá práce!

To Dennis: nádherná, doraz jízda Wink

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Verze 16 je super, pocit z jízdy je úžasný Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Štefane, tušil jsem kde bude u tebe problém a videem jsi to potvrdil. Máš tam ale super zvuky ... nedáš tip ?

S tou ručkou je to tak, že ty prostě stojíš na brzdách a čekáš, že to v tom okamžiku urveš ručkou. To si zkus v reálu a uvidíš, že to nepůjde. Zkus před tou ručkou trošku odbrzdit a uvidíš jak bude hned super reagovat.
Příspěvek Zaslal: čt březen 15, 2012 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 82, 83, 84  Další
Strana 31 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme