Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12 - MONTEK Rally - 15.-21.4.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro JaPana:
Fyzika šotoliny je obdobná jako na tratích USA (z 80% "Gravel_Fine_Shallow")

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to já přeci vím a medvěd nejsem Laughing .....já jen, že tobě stačí jen jeden popř. žádný ufoune Wink

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Nova trat v Montek landu Odpovědět s citátem

Ahoj mam takovy technicky dotaz v rbr mi slape uplne vse na sto pro,uplne vsechny trate mi jdou jak online tak i ofline.Ale vcera jsem si nainstaloval Jirkovicky a chtel jsem si zajet ty testy ale pri nacitani rz mi to pokazde spadne,kdyztak hodte prosim neaky tip predem dekuji... Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli Ti jdou úplně všechny tratě online i offline, tak je něco špatně. Většina novějších tratí je nastavena, že nelze spustit offline. Stejně tak i Jirkovičky. Jirkovičky by měly jet pouze online. Pokud Ti i tak spadnou, doporučuji přeinstalovat. Zatím se nikde problémy s instalací neobjevily.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nové RZ se mi líbí!

V komentářích už to někdo zmiňoval, ale ve fóru to není. Mě se na startu zobrazuje délka tratě 2,2km. Přitom je hádám 3,5km.
Replay jse pustit jen z opačného směru. U toho původního to hlásí, že nelze pustit off-line.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CABAK Petr





Založen: 18. 02. 2009
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super Rzeta Very Happy i když jsem utrpěl v 1 testu výpadek o šutrák a v druhém jsem to pověsil na břicho je to perfektní trať Razz
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě replaye jedou, tak nevím, čím to může být. Co se týče toho počítání kilometrů, o té chybě víme a bude odstraněna ve finální verzi, toto je verze 0.99 Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RPL mi jde pouze z otočenky :-/

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: rpl Odpovědět s citátem

předem dik - tedy alespoň za dvě (tradiční) možnosti tréniku - ale ten replay je opravdu asi nadrbanej už je nás slušná hromada co nespustíme než reverz
jinak už teď je jasné, že si všichni poslední závod užijeme Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VOJTECHOVSKY Radek





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kucí z Monteku, děkuju za další trať, každá taková aktivita je super. Trať je pěkná, zábavná, ale dovolím si jednu poznámku. Neberte to jako nemístnou kritiku, v podstatě se jen ptám.

Z čeho dělají vaši silničáři ty patníky? Very Happy Značku STOP v posledním odbočení ze šoto na asfalt jsem porazil a autu nic nebylo, ale trefení patníku, který je v reálu z uměliny a prostě uletí, mi vystavilo konečnou (chladič, olejová pumpa, diferáky). Z takhle pevné umělé hmoty chci nárazníky na Lancera, prosím prosím Very Happy
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Nova trat v Montek landu Odpovědět s citátem

Cau jak jsem jiz psal vyse o mem problemu tak jsem tedy zkusil preinstalovat cele rbr.Asi je nekde problem ,ale kde to jeste nevim Sad.po preinstalovani mi to dela to same co to delalo a ted nove i bergheim a to mi nikdy neudelalo...No a pak jsem zkusil jen tak ze zoufalstvi si dat jak na bergheim tak i na novou trat monteku originalni auto bez jakehokoli nastaveni a normalne mi sel jak bergheim tak i nova trat.mam nahrany i tento soubor Z.dll (soubor, který upravuje auta vytvořená v Zmodeleru tak, aby v pluginu nepadala) tak uz nevim proc to pada.....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

taky pridam sve postrehy. Trat je to pekna a urcite se da v klidu zajet. Replay mi take nejde, ale to predpokladam vsem krom tech co to maji offline. Co se mi nelibi a je naprosta hloupost, ze jsou lidi v unikovych zonach a nebo mavaji vesele sem tam na vnejsku zatacek. Nevim proc, kdyz se celej rally svet snazi apelovat na bezpecnost a vy mladejm klukum ukazujete kam si pekne stoupnout. Prijde mi to jako zpusob zvyseni obtiznosti rz trochu nevydarene a urcite by se dalo volit i jinak... i kdyz v unikovych zonach proste nema byt nic.

Kazdopadne diky vsem co se na techto dvou tratich podileli.... vim, ze to neni sranda ji udelat a hlavne dokoncit.

Michal
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: tma Odpovědět s citátem

Neslo by jeste prehodnotit tu extremne podivnou tmu na Monteklandu? Ta predposledni RZ je opravdu debilne nasvicena. Vzdyt takhle zadna tma nevypada. Maximalne kdyby melo auto obe svetla rozbita a venku bylo velke sero. I v civilni auto je schopno osvitit krajinu stokrat lip nez co je naprogramovane na Snekovicich II
Příspěvek Zaslal: so duben 07, 2012 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, já bych též chtěl apelovat na pořadatele, aby zvážili tmu na Šnekovicích II. Ta trať je velmi nebezpečná i za světla, ne tak za tmy.
Příspěvek Zaslal: so duben 07, 2012 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou, mně se to třeba líbilo! Takový správný adrenalin! Mám rád takové noční zkoušky! Wink Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 08, 2012 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme