Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 463

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je posledný update DS3 WRC.

Info bolo prezentované ešte na starom blogu RBR plus

http://rbrplus.blog.cz/1201/new-car-ds3-wrc-update

Ja som ho ešte stiahol z :

rallysim.gamenavigator.ru/forum

Momentálne je web nedostupný (bude nový ?), tak neviem či sa chystá ešte nejaký update.
Příspěvek Zaslal: pá květen 25, 2012 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, právě ... já už ho z tama nestáhl. No nevadí. Zkusil jsem i tento update a s fyzikou to spolupracuje bez problémů.

Jinak jsem teď dojel srovnávací testování z Cote:

Tyres v.4
DS3 v.2 - 2:58.73 - 2:56.63 - 2:56.27 - 2:54.28
Focus v.2 - 2:52.66 - 2:53.06 - 2:51.14 (ale ten nejrychlejší byl bez předního stabilizátoru na zkoušku)
Lancer v.21 - 3:04.38
Citroen C2 v.5 - 3:05.69

Domnívám se, že zrovna na Cote by mělo DS3 od Focusu dostat na frak kvůli množství vracáků. Tam se rozjíždí z malé rychlosti a díky většímu krouťáku by tam měl Focus získat náskok. Kde by se to naopak mělo srovnat jsou české tratě, popř. Plane dle mého názoru.

Jinak se ta nová verze pneu jezdí pěkně, akorát teda ten zadek ustřeluje a při rozjezdu z vracáku je znát potřeba krouťáku.
Příspěvek Zaslal: pá květen 25, 2012 23:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem potestoval poslední verzi gum - V4 a jsem celkem rozladěn.
Testoval jsem na Cote, Auta: C2, DS3, Focus, Mycák.
Gumy kloužou tak hrozně, jako bych jel s mediama na suchu. Pocit z jízdy hodně špatný. Pravá 2, rychlost 125km/h a já to driftuju - něco je asi špatně. Vracáky se sice můžou prodriftovat bez problémů, ale auto je "nečitelné" a s tím výkonem je to o ničem. Zajímavý poznatek byl, že jsem nepotřeboval ruční brzdu, protože zatáčky jdou vytočit jen kroucením volantem - i bez rozhození těžiště.
Hodil jsem si zpět gumy RC3 a okamžitě změna jak hrom - konečně jsem začal auto cítit v rukách, začalo mě zlobit, takže jsem se každou zatáčku fakt musel snažit, abych ho zvládal (tak to má asi být, přeci jen je to změna fyziky a je třeba poupravit některé návyky a nespoléhat se na stabilní auto s velkým gripem).
Největší rozdíl byl v tom, že u RC3 to auto opravdu citím a když to přetočím, tak přesně vím proč a že jsem něco udělal špatně - u gum verze V4 tenhle pocit není, vytratil se - prostě to je kormidluju po trati jak loď na vodě Rolling Eyes

Zkusil jsem i C2 s verzí gum RC3, minule mi to s ním nešlo. Změnil jsem styl jízdy, jel jak po kolejích - čistou stopu, a cote jsem hned hodil na první pokus za 2:58.

Závěr za mě je jednoznačný - gumy V4 je cesta špatným směrem, nechal bych pořádně otestovat RC3 a spíš je jen doladil.
PS: V4 je pomalejší jak RC3 a to o několik sekund, nejdou s nimi projíždět rychlé úseky a nad 150km/h je to jen klouzačka.
Příspěvek Zaslal: pá květen 25, 2012 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Domnívám se, že zásadní posun je v tom, že zatáčka se dá projet jen reálným bočním přetížením, aniž by byl z toho pocit, že auto nereaguje na řízení. Ano, driftuje to, ale jinak si myslím, že se s tím jede pěkně. Takže to Walter zkusí doladit a uvidíme Smile
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 0:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nesli by pouzit aj tieto modely? Gr.H

Image

Image

Fiat stiahnete kliknutim na obrazok a na VFTS zatial link nemam pretoze megaupload zavreli ale spisakovci VFTS urcite maju tak nebude problem to niekam upnut len povedzte ci mozeme s tymito modelmi pocitat. Myslim ze ten Fiat je uz pekne prepracovany.

EDIT: Stevo Spisak mi uz poslal model ale zatial bez fyziky > http://www.ulozto.sk/x4gZQAv/lada-vfts-model-rbr-rar

FileName = "Cars\Lada_VFTS\Lada_VFTS.sgc"
IniFile = "Cars\Lada_VFTS\Lada_VFTS.ini"
ShaderFile = "Cars\Lada_VFTS\Lada_VFTS_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\Lada_VFTS\Lada_VFTS_shader_settings"
TexturePath = "Cars\Lada_VFTS\Textures\"


Naposledy upravil ZETAK Dennis dne so květen 26, 2012 10:03, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

súhlasím s Dennisom! ja som tu už chcel a písal asi pred rokom či kedy, jak to vyšlo... (VFTS) ale nič sa nedialo Confused keby bola na plugine tak by som si aj zahral zas RBR Razz model aj fyzika je parádne prepracovaná tak nevidím problém...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Image
http://kazumaro133.blog100.fc2.com/blog-entry-221.html
autor ten isty ako pri subaru legacy
Gr.A
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 9:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Jirkou Fristenskym. V4 je strašně "gumové", něco jak když jedu s osobákem se zimákama na rozpálené silnici. Čitelnost auta dost slabá. Jako dá se to hrát, já si zvyknu na cokoliv, ale tohle není správně, slicky se takto nechovají. RC3 jsem nezkoušel, takže nemůžu porovnat.
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím vám oponovat. To auto je od dřívějších verzí (ne RC2,3) naopak velmi čitelné. Akorát je to prostě driftovací. Ale už jsme asi přišli na to, jak to uspokojivě řešit, aniž by se zvětšilo maximální možné přetížení v zatáčce. Akorát to ještě musíme doladit na ostatní pneu a povrchy.
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Fiesta WRC Odpovědět s citátem

tak som testoval Fiestu WRC a to sedi oveľa lepšie ako C2, ale ten výkon je veľmi slabý ...... Cote : 2:48, Mlynky : 3:52, Bergheim 5:32..... neviem prečo ste znížili výkony auta tak brutálne, ale keď takto chcete znížiť výkon u všetkých áut, tak máte robotu minimálne na 5 rokov.....
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si dáš tu práci a přečteš si třeba nějakou první stránku tohoto vlákna, třeba ti bude jasné, proč šel výkon aut obecně dolů a když si přečteš stránky tuto a předchozí atd. tak ti bude možná jasné, proč Fiesta WRC není tak silná, jak by možná měla či neměla být Idea
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s Frystou i Klimeckým, počkám ještě na novou verzi ale podle mě byly rc3 taky lepší než ta poslední verze, jako by se to furt smýká i v malejch zatáčkách. No a vracáky, s těma sem neměl problém ani předtím, ale teď je to asi lepší.

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Pokud si dáš tu práci a přečteš si třeba nějakou první stránku tohoto vlákna, třeba ti bude jasné, proč šel výkon aut obecně dolů a když si přečteš stránky tuto a předchozí atd. tak ti bude možná jasné, proč Fiesta WRC není tak silná, jak by možná měla či neměla být Idea



viem prečo ste znížili výkon, ale to čo neviem prečo ste znížili výkon tak brutálne...... ( to je rozdiel ) napr. na Cote pomalší o 20s cca od ostatních WRC to je silné.... ale ani to by nevadilo keby mali každé autá rovnaké výkony..... no nič uvidíme čo z toho bude, či budú všetke fyziky nové cca 80-100 aut, alebo tie nové fyziky budú časom zabudnuté a všetko ostane tak ako je......
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si práci a přečti si, oč tu běží. Jestli porovnáváš tyto nové WRC s novými fyzikami se starými WRC se starými fyzikami, tak jsi toho tady opravdu moc nepřečetl. Srovnej si nové WRC s novou fyzikou se starým WRC (Focusem) s novou fyzikou a pak něco porovnávej.
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Dej si práci a přečti si, oč tu běží. Jestli porovnáváš tyto nové WRC s novými fyzikami se starými WRC se starými fyzikami, tak jsi toho tady opravdu moc nepřečetl. Srovnej si nové WRC s novou fyzikou se starým WRC (Focusem) s novou fyzikou a pak něco porovnávej.


ty ma fakt nerozumieš? čo mám porovnať s focusom taký istý slabý ako Fiesta.... ale ma zaujíma čo bude s ostatními autami na Plugine? dostanú tiež novú fyziku ? ja o voze ty o koze, ale nevadí prestanem s testami nemá to význam..... dovtedy kým nebudú mať všetké autá rovnaký výkon, na Plugin i tak nedostanú tie nové fyziky.... takže čus
Příspěvek Zaslal: so květen 26, 2012 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 82, 83, 84  Další
Strana 47 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme