Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja taky umim veci :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Y1cPnP87sI

Teste se na kola spravne velikosti pro Peugeot 106 a dalsi auta s koly mensimi nez 65cm.
Příspěvek Zaslal: so červen 23, 2012 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je bomba! x)
Příspěvek Zaslal: so červen 23, 2012 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můj test Citroenu DS3
http://www.youtube.com/watch?v=v5Ur6tYC9Co&feature=plcp
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2012 15:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chlapi, jak to vypadá s dokončovacími pracemi u nových fyzik?
Jde mi o to, že TR už pomalu klepe na dveře a nové fyziky ještě nejsou ani v on-line testech.
Pro mě jsou nové fyziky důležité z důvodu, že se na základě jejich "kvalit" rozhodnu v jaké třídě odstartuju do TR. A toto rozhodnutí nemůžu z pochopitelných důvodů nechat na 14 dnů před startem - nebylo by to zodpovědné ani vůči týmu, který řeší obsazení tříd už dnes.
Předem díky za info.

Edit: díky JaPanovi za info, jdeme se tedy připravovat na starých fyzikách.


Naposledy upravil FRISTENSKY Jiri dne st červen 27, 2012 13:24, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reálně si myslím, že TR pojede na starých. Na srazu TR dohodlo, že se tady rozjedou turnaje a testy s auty, které prozatím na pluginu nejsou a až dle zájmu o tyto turnaje se rozhodne o přepracování pluginových aut (všech) a protože dosud nejsou ani online testy, tak není reálné, že by se do konce srpna připravily všechny auta.

Ano... jiná věc by byla, slovo od ředitele - připravte nejvíce ježděná auta v každé skupině a s nimi to rozjedeme od začátku a další se budou přidávat. Toto slovo ale nepadlo, takže jedem v duchu dohody výše uvedené. Zařízení online testování není v mé ani Walterově kompetenci.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 13:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANZO Toni





Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jake povrchy a kombinace s pneumatikama jsou testovatelny? Smile
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, měly by být všechny a právě je třeba otestovat, kde jsou problémy v kombinaci povrch x pneu.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hned par dni po vyhlaseni TR jsem dal ke stazeni testovaci fyziky novych WRCcek, abych ukazal, ze mam snahu zadane fyziky rychle dodat... Doufal jsem, ze to s vedenim pluginu nejak pohne, no asi nepohnulo.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No chtělo by to teď podle mě zapracovat hlavně na tom online testování, ať se vidí, co dělá třeba poškození apod.

EDIT: Jardo, já vím, ale měla to být taková výzva na vedení... Snad se to co nejdřív podaří.


Naposledy upravil CERVENKA Filip dne st červen 27, 2012 20:37, celkově upraveno 1 krát

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem již psal, nastavit online testování není v našich kompetencích.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě by zavedení nových fyzik nemělo záviset na dohodě s pořadateli TR. Koneckonců, je to cup jako všechny ostatní, byť je "oficiální," a pořadatelé by si neměli vybírat, s jakými fyzikami pojedou.
OK, proč nezkusit nové fyziky na Vyhlášení, otestovat je, ale rozhodující slovo by měl mít Wally nebo někdo kompetentní. Jezdci (i jezdci TR) by se prostě přizpůsobili, nebo odešli.

Snad mě nikdo neobviní z vyvolávání flame...

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pořadatelé TR nijak neovlivňují zavedení nových fyzik. Pouze jsme využili sraz TR, protože se tam sejde osobně relativně nejvíce lidí, kteří mj. na pluginu něco znamenají a jejich názor na věc je podstatný.

V podstatě tam šlo o to, že zde jsou nějací fandové nových fyzik, ale taktéž jejich odpůrci a mezi ně patří řada matadorů. A nikdo (Wally, ani nikdo jiný z adminů) si nevezme na triko direktivní přehození fyzik na nové bez nějaké konkrétní odezvy. Dohodli jsme se tedy, že zkusíme nové auta, které prozatím na pluginu nejsou a dle zájmu o turnaje s těmito auty rozhodneme co dál.

Bohužel to prozatím vězí na online testování. Samozřejmě ... administrátoři by měli zvážit přenesení pravomocí na někoho, kdo má čas se tomu věnovat, má na to jisté schopnosti a chuť. Ale o tom je zde zbytečné diskutovat.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli můžu vstoupit do diskuze a přidat svuj názor na nové fyziky v TR 2012, tak jsem proti. Ne že bych byl úplně proti nějakým novinkám ve fyzikách, ale jestli tady bojujete za tak zásadní změnu, tak by jste (jsme) měli mít komplexní a odzkoušenou sestavu všech aut která budou nominována v TR. A nejenom to. Podle mě by jste měli mít i podporu většiny (těch lepších) jezdců.
Příspěvek Zaslal: st červen 27, 2012 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem napsat přesně to co pan Kala...naprosto s tím souhlasím a podepisuji se pod to...protože jet TR s něčím nevyzkoušeným a hlavně ještě ani zdaleka ne hotovým by byla sebevražda...
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Team Rally mela auta byt uz hotova a vyzkousena, jenze vedeni pluginu nam jeste porad testy neumoznilo.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 4:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 82, 83, 84  Další
Strana 53 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme